Wyspy Chorwacji

Chorwacja

ZOBACZ

Wyspy Chorwacji

Chorwacja to dla bardzo wielu jedno z najciekawszych państw w Europie. Ledwie pomyślisz Wyspy Chorwacji, a marzenia przychodzą same: urozmaicone oferty wyjazdowe, niezwykła pogoda i relaksujące wycieczki.

Wyspy w Chorwacji

Dla jednych Chorwacja to bajkowe wycieczki, bajeczne poranki i życzliwie nastawieni ludzie, a dla innych fantastyczna atmosfera, wyśmienita przyroda i urozmaicone potrawy. Wyjazd do Chorwacji będzie niezwykłym doznaniem dla każdego miłośnika relaksujących podróży.

Chorwacja - OFERTY

Wyspy – Chorwacja

Chorwacja potrafi oczarować globtroterów. Przyjemna atmosfera, urozmaicone jedzenie i bajkowe campingi powodują, że Chorwacja to interesujące miejsce na wycieczkę.

Wyspy Chorwacji

Chorwacja to zawsze cudowne temperatury i przyjemne rejsy. Polscy podróżnicy polecają najchętniej takie miasta jak Slavonski Brod, Pula i Sibenik. Polecam: Wyspy Chorwacji. Zobacz sam, jak fascynującym krajem jest Chorwacja.

Wyspy Chorwacji
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Chorwacja - Opinie:

Wycieczka do Chorwacji - rewelacja

Byliśmy na wyjeździe w Chorwacji z synem rok temu przez dziesięć dni. Naprawdę ekstra: wyśmienita przyroda, dobre przysmaki i urozmaicone potrawy. Hotele wspominamy świetnie. Chorwacja to piękny kraj na urlop. Fantastyczne były miasta Split, Seget Donji, a szczególnie Orebic. Chorwacja to kraj który zapamiętacie.

Aleksandra i Andrzej

Wyspy Chorwacji

Było rewelacyjnie - podróż do Chorwacji

Byłem w Chorwacji ze swoją żoną siedem lat temu przez dziesięć dni. Było świetnie - bajkowe widoki, ciekawe jedzenie i świetne temperatury. Noclegi wspominam dobrze. Zawsze przeczuwałem, że Chorwacja to kraj piękny. Interesujące były Pula, Split, a nade wszystko Osijek. Chorwacja to kraj z którego przywieziesz barwne wspomnienia.

Piotrek

Stanowczo warto polecić - wczasy w Chorwacji

Pojechałam na wakacje do Chorwacji z koleżanką w tym roku na kilkanaście dni. Było naprawdę rewelacyjnie - przyjemne kąpiele, niesamowite położenie i urozmaicona kuchnia. Kwatery były rewelacyjne. Chorwacja to fascynujący kraj na wczasy. Przepiękne są miasta Korcula, Slavonski Brod, no i naturalnie Neum. Chorwacja to kraj na pewno się zauroczycie.

Maria

Było wspaniale - urlop w Chorwacji

Pojechałam w podróż do Chorwacji z przyjaciółmi w środku stycznia na trzy tygodnie. Wyobraźcie sobie: aktywny wypoczynek, przyjazne temperatury i tanie potrawy. Hotele były naprawdę cudowne. Już wcześniej czułam, że Chorwacja to przyjemny kraj na urlop. Fantastyczne są Dubrownik, Slavonski Brod i Korcula. Chorwacja to kraj w którym czekają Was same niezwykłe wrażenia.

Magdalena

Chorwacja - Idealne krajobrazy

Pojechałam do Chorwacji w środku września. Było bajecznie - piękne rejsy, rewelacyjne wycieczki fakultatywne i fenomenalne krajobrazy. Warunki były rewelacyjne. Chorwacja to niezwykły kraj. Fantastyczne były Korcula, Vodice  i bezsprzecznie Osijek. Chorwacja to kraj na pewno się zauroczysz.

Zofia

Wycieczka do Chorwacji - było naprawdę niesamowicie

Pojechałem na wakacje do Chorwacji z synem pod koniec września na tydzień. Naprawdę piękne miejsce: bajkowe plaże, urokliwe wieczory i niezwykłe wycieczki fakultatywne. Całe wakacje były cudowne. Chorwacja to malowniczy kraj na wczasy. Podobały mi się Dubrownik, Vodice , a przede wszystkim Pula. Chorwacja to kraj do którego warto pojechać.

Maciej

Relaksujące popołudnia - wakacje w Chorwacji

Udało mi się być w Chorwacji z mężem przez dwanaście dni. Wspomnienia super - tanie oferty wycieczek, dobre oferty noclegowe i niezwykłe zwiedzanie. Cały wyjazd wspominam bardzo dobrze. Chorwacja to kraj wspaniały na urlop. Bardzo podobały mi się Pula, Seget Donji, a szczególnie Novalija. Chorwacja to kraj gdzie musisz się wybrać.

Magda

Naprawdę fantastyczne miejsce - wczasy w Chorwacji

Zdarzyło mi się pojechać do Chorwacji dwa tygodnie temu na dziesięć dni. Rzeczywiście rewelacja - wyśmienite zabytki, relaksujące wycieczki autokarowe i genialne przysmaki. Noclegi były naprawdę rewelacyjne. Chorwacja to kraj wspaniały. Cudowne były Korcula, Vodice  i Osijek. Chorwacja to kraj wspaniały.

Konrad

Naprawdę fascynujące miejsce - wakacje w Chorwacji

Pojechałam w podróż do Chorwacji z chłopakiem w październiku na dwanaście dni. Prawdziwa bajka - udane wycieczki autokarowe, wspaniałe wieczory i tanie przysmaki. Poznanych ludzi wspominam naprawdę bardzo pozytywnie. Chorwacja to urokliwy kraj. Wspaniałe są Orebic, Slavonski Brod i Vela Luka. Chorwacja to kraj niesamowity.

Oliwia

Wakacje w Chorwacji - było świetnie

Byłam na wczasach w Chorwacji w maju. Rzeczywiście super: wspaniałe krajobrazy, niesamowite poranki i dobre oferty i noclegi. Hotele były rewelacyjne. Już wcześniej słyszałam opinie, że Chorwacja to malowniczy kraj. Bardzo podobały mi się miasta Slavonski Brod, Pula i oczywiście Korcula. Chorwacja to kraj bardzo interesujący.

Marta

Wspaniałe zachody słońca - Chorwacja

Pojechaliśmy w podróż do Chorwacji z dzieckiem w pierwszej połowie maja. Wrażenia niesamowite - wspaniałe zachody słońca, fantastyczne oferty noclegowe i fascynujące wycieczki. Hotele były naprawdę wspaniałe. Chorwacja to kraj interesujący. Zdecydowanie najlepiej wspominam Korcula, Vodice , a przede wszystkim Dubrownik. Chorwacja to kraj niesamowity.

Kamila i Sebastian

Było naprawdę super - wycieczka do Chorwacji

Byłam w Chorwacji ze swoim mężem w czerwcu. Naprawdę cudownie - rewelacyjna zabawa, pyszne potrawy i niezwykłe zakątki. Hotel wspominam naprawdę pozytywnie. Chorwacja to niesamowity kraj do odwiedzenia. Najbardziej podobały mi się Orebic, Seget Donji i oczywiście Split. Chorwacja to kraj w którym czekają Was niesamowite wrażenia.

Paulina

Przepiękne miejsce - wczasy w Chorwacji

Udało mi się pojechać do Chorwacji z synem na początku maja na 10 dni. Było wyśmienicie: przyjemne zabytki, bajkowa cisza i bajeczne położenie. Warunki były naprawdę świetne. Chorwacja to kraj ciekawy. Interesujące są Slavonski Brod, Pula, a nade wszystko Sibenik. Chorwacja to kraj z którego przywieziesz rewelacyjne wspomnienia.

Gosia

Wakacje w Chorwacji - naprawdę warto polecić

Pojechałem na wczasy do Chorwacji z dziećmi w maju. Wspomnienia niesamowite - genialne oferty wakacyjne, błogie plaże i dobre oferty noclegów. Apartamenty wspominam pozytywnie. Chorwacja to interesujący kraj na wakacje. Niezwykłe są Vela Luka, Novalija, no i naturalnie Trogir. Chorwacja to kraj niesamowity.

Bartek

Wycieczka do Chorwacji - było naprawdę super

Pojechałem na wczasy do Chorwacji z dziećmi pięć miesięcy temu na 2 tygodnie. Wspomnienia wspaniałe - idealna woda, rajska pogoda i słoneczne rejsy. Poznanych ludzi wspominam naprawdę bardzo pozytywnie. Już wcześniej podejrzewałem, że Chorwacja to fascynujący kraj. Fantastyczne były Pula, Neum, a szczególnie Split. Chorwacja to kraj na pewno się zakochacie.

Krystian

Było wyśmienicie - wakacje w Chorwacji

Byliśmy w Chorwacji w środku listopada przez kilkanaście dni. Wrażenia cudowne: tanie przysmaki, urozmaicone jedzenie i cudowne zapachy. Warunki były naprawdę cudowne. Chorwacja to malowniczy kraj na wczasy. Wspaniałe są Pula, Dubrownik, a szczególnie Korcula. Chorwacja to kraj gdzie musisz pojechać.

Zuzia i Adam

Naprawdę świetne miejsce - Chorwacja

Udało mi się pojechać do Chorwacji z narzeczonym cztery tygodnie temu na kilka dni. Naprawdę cudownie: przepiękne zakątki, uśmiechnięci ludzie i bajkowe wieczory. Kwatery wspominam wspaniale. Chorwacja to kraj fantastyczny na urlop. Z największym sentymentem wspominam Seget Donji, Vela Luka i Dubrownik. Chorwacja to kraj gdzie warto się wybrać.

Ula

Naprawdę znakomite miejsce - Chorwacja

Udało nam się być w Chorwacji pod koniec lipca. Było niesamowicie: interesujące krajobrazy, rewelacyjne plaże i ciekawe wycieczki autokarowe. Noclegi były naprawdę bardzo miłe. Chorwacja to niezwykły kraj na urlop. Najbardziej podobały nam się Split, Dubrownik i Osijek. Chorwacja to kraj wspaniały.

Julka i Mikołaj

Chorwacja - było super

Pojechałam w podróż do Chorwacji w maju na 10 dni. Było naprawdę bajecznie: bajkowe wieczory, przyjemne wycieczki i życzliwie nastawieni mieszkańcy. Noclegi były cudowne. Od kilku lat słyszałam opinie, że Chorwacja to przyjemny kraj na urlop. Fantastyczne były Slavonski Brod, Rijeka, a nade wszystko Split. Chorwacja to kraj z którego przywieziesz fascynujące wspomnienia.

Aleksandra

Świetne campingi

Zdarzyło mi się pojechać do Chorwacji w drugiej połowie stycznia na 10 dni. Urokliwe miejsce - genialny wypoczynek, ciekawe widoki i beztroski wypoczynek. Kwatery były rewelacyjne. Chorwacja to urokliwy kraj na urlop. Interesujące są miasta Pula, Dubrownik, no i oczywiście Novalija. Chorwacja to kraj który pokochacie na zawsze.

Adrian

Wycieczka do Chorwacji - zdecydowanie warto polecić

Pojechałam na urlop do Chorwacji z dwójką dzieci na dwa tygodnie. Było ciekawie - bardzo niskie ceny, bajkowe słońce i wspaniałe zachody słońca. Jedzenie wspominam fantastycznie. Chorwacja to cudowny kraj na urlop. Interesujące są Dubrownik, Korcula, a nade wszystko Orebic. Chorwacja to kraj w którym czekają Was dobre wrażenia.

Marysia

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Wyspy Chorwacji Wyspy Chorwacji
Ocena: 4,97 - Pasja Świata