Wypoczynek – Egipt

Egipt

ZOBACZ

Wypoczynek - Egipt

Egipt to jedno z najbardziej oszałamiających państw nad Morzem Czerwonym. Myślisz Wypoczynek - Egipt, a obrazy napływają same: cudowna cisza, tanie jedzenie i bajkowe miejsca.

Wypoczynek w Egipcie

Dla jednych Egipt to dużo słońca, ciekawe rejsy i słoneczny wyjazd last minute, a dla innych tanie oferty wakacyjne, beztroski wypoczynek i urokliwa wycieczka last minute. Wakacje w Egipcie mogą być świetnym przeżyciem dla każdego entuzjasty oryginalnego zwiedzania.

Egipt - OFERTY

Egipt – wypoczynek

Egipt relaksuje. Cudowne wieczory, kolorowe krajobrazy i fantastyczne oferty wyjazdów - to powoduje, że Egipt to niesamowite miejsce na wycieczkę.

Egipt - Wypoczynek

Egipt to za każdym razem urozmaicone potrawy i ciekawa okolica. Z miast najczęściej polecane są Asuan, Sakkala i Naama Bay. Polecam: Wypoczynek - Egipt. Zobacz, jak wspaniałym krajem jest Egipt.

Wypoczynek – Egipt
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Egipt - Opinie:

Egipt

Udało nam się być w Egipcie z dwójką dzieci w pierwszej połowie września. Wrażenia cudowne - wspaniałe atrakcje, piękne zabytki i fantastyczne potrawy. Wakacje wspominamy bardzo pozytywnie. Egipt to fenomenalny kraj na urlop. Interesujące są miasta Luksor, Asuan i oczywiście Dahab. Egipt to kraj na pewno się zauroczysz.

Majka i Kuba

Wypoczynek – Egipt

Było wyśmienicie - wczasy w Egipcie

Byłem na urlopie w Egipcie z narzeczoną w marcu. Było świetnie: rozkoszne plaże, świetne widoki i niezwykłe zwiedzanie. Noclegi były bardzo miłe. Od kilku lat słyszałem opinie, że Egipt to niezwykły kraj do odwiedzenia. Najbardziej podobały mi się Asuan, Pasha Bay i Abu Simbel. Egipt to kraj skąd przywieziecie piękne wspomnienia.

Tomek

Przepiękne miejsce - wakacje w Egipcie

Zdarzyło mi się być w Egipcie z trójką dzieci w pierwszej połowie sierpnia przez tydzień. Zdecydowanie warto polecić - wspaniały wypoczynek, kojąca cisza i świetne widoki. Zakwaterowanie wspominam fantastycznie. Egipt to ciekawy kraj na urlop. Podobały mi się miasta Aleksandria, Naama Bay i bezsprzecznie Safaga Road. Egipt to kraj z którego przywieziecie barwne wspomnienia.

Adam

Piękne apartamenty - urlop w Egipcie

Pojechaliśmy do Egiptu z przyjaciółmi w lutym na dwa tygodnie. Było cudownie: bajeczne rejsy, wyjazdowa atmosfera i fantastyczny wypoczynek. Hotele wspominamy naprawdę rewelacyjnie. Egipt to niesamowity kraj do odwiedzenia. Interesujące są Dahab, Kom Ombo i Sharm El Sheikh. Egipt to kraj gdzie musisz się wybrać.

Natalia i Maciek

Egipt - Niesamowity wyjazd last minute

Byłam na urlopie w Egipcie w drugiej połowie grudnia przez dwa tygodnie. Było super - fantastyczne poranki, piękna okolica i relaksujące powietrze. Kwaterę wspominam naprawdę wspaniale. Egipt to przepiękny kraj na urlop. Fenomenalne były miasta Port Said, Dahab, a nade wszystko Kom Ombo. Egipt to kraj gdzie warto pojechać.

Zosia

Fascynujące miejsce - Egipt

Pojechaliśmy na urlop do Egiptu z córką na przełomie czerwca i lipca na 3 tygodnie. Wspomnienia super: zdrowe powietrze, piękne popołudnia i urokliwe popołudnia. Hotele wspominamy naprawdę bardzo miło. Zawsze mówiliśmy, że Egipt to przepiękny kraj do odwiedzenia. Interesujące były Pasha Bay, Asuan, no i naturalnie Makadi Bay. Egipt to kraj skąd przywieziecie fenomenalne wspomnienia.

Zuzanna i Wojciech

Egipt

Zdarzyło mi się pojechać do Egiptu z dziećmi w pierwszej połowie maja. Przepiękne miejsce: rewelacyjne przysmaki, interesujące widoki i cudowne temperatury. Noclegi były naprawdę fantastyczne. Zawsze wiedziałam, że Egipt to fascynujący kraj na wczasy. Ciekawe są miasta Asjut, Hurghada, a przede wszystkim El Gouna. Egipt to kraj na pewno się zakochasz.

Basia

Wczasy w Egipcie - naprawdę niezwykłe miejsce

Byłem na urlopie w Egipcie z synem przez dziesięć dni. Warto polecić: rewelacyjne wycieczki autokarowe, dobre oferty wakacyjne i przyjemne zwiedzanie. Kwatery wspominam bardzo pozytywnie. Egipt to kraj niesamowity. Najbardziej podobały mi się miasta Kair, El Gouna, no i oczywiście Suez. Egipt to kraj który naprawdę warto poznać.

Jan

Egipt - piękna podróż

Pojechaliśmy do Egiptu na dwanaście dni. Wspomnienia fantastyczne - dobra kuchnia, niezwykłe oferty wczasów i bajeczne rejsy. Noclegi wspominamy naprawdę fantastycznie. Egipt to kraj fascynujący do odwiedzenia. Podobały nam się Hurghada, Abu Simbel, a przede wszystkim Luksor. Egipt to kraj bardzo ciekawy.

Sandra i Sebastian

Egipt - słoneczne wakacje

Byłem na wakacjach w Egipcie przez 12 dni. Wspomnienia niesamowite: lazurowe morze, piękne widoki i niesamowite widoki. Wczasy były naprawdę fantastyczne. Od kilku lat podejrzewałem, że Egipt to fascynujący kraj na wakacje. Najbardziej podobały mi się miasta Port Said, Sharm El Sheikh, a zwłaszcza Safaga Road. Egipt to kraj z którego przywieziecie wyśmienite wspomnienia.

Mateusz

Egipt - naprawdę warto polecić

Zdarzyło nam się być w Egipcie pod koniec września przez 12 dni. Wrażenia wspaniałe: niesamowite przysmaki, rajskie plaże i dobre oferty wakacyjne. Hotele wspominamy naprawdę cudownie. Od dawna wiedzieliśmy, że Egipt to kraj piękny. Przyjemne są Aleksandria, Suez, no i bezsprzecznie Asuan. Egipt to kraj na pewno się zakochacie.

Klara i Łukasz

Egipt - bajkowa wycieczka

Byłem w podróży w Egipcie z dzieckiem w środku sierpnia. Było świetnie - bajeczne wycieczki, tanie oferty wakacyjne i dzikie krajobrazy. Noclegi były naprawdę fantastyczne. Egipt to malowniczy kraj. Bardzo podobały mi się Asuan, Port Said i oczywiście Ras Umm Sid. Egipt to kraj gdzie musicie pojechać.

Sebastian

Egipt - niezwykłe wczasy

Byłem w Egipcie w tym roku. Było ekstra: przyjemne wycieczki, dobre oferty wakacyjne i ciekawa turystyka. Hotel wspominam naprawdę bardzo miło. Zawsze przeczuwałem, że Egipt to interesujący kraj na wczasy. Przepiękne są Sharks Bay, Abu Simbel i Aleksandria. Egipt to kraj w którym można się zakochać.

Jasiek

Było bardzo fajnie - podróż do Egiptu

Byliśmy w Egipcie z synem pod koniec lutego. Było naprawdę bardzo fajnie: bardzo niskie ceny, urozmaicone spacery i znakomite oferty urlopowe. Wczasy były fantastyczne. Egipt to malowniczy kraj. Wspaniałe są Um Marikha Bay , Kair i oczywiście Sharm El Sheikh. Egipt to kraj w którym czekają Was fantastyczne wrażenia.

Monika i Olaf

Było bajecznie - Egipt

Pojechaliśmy do Egiptu rok temu. Było ciekawie - bezkresne morze, niezwykłe oferty wakacji i tanie oferty wczasów. Noclegi wspominamy naprawdę rewelacyjnie. Egipt to piękny kraj do odwiedzenia. Fascynujące są Port Said, Sharks Bay i Luksor. Egipt to kraj z którego przywieziesz rewelacyjne wspomnienia.

Kaśka i Krzysztof

Naprawdę warto polecić - Egipt

Pojechałam na wakacje do Egiptu na 10 dni. Było bardzo fajnie - urokliwe miejsca, leniwy wypoczynek i urozmaicone plaże. Hotele były naprawdę rewelacyjne. Egipt to fenomenalny kraj na wczasy. Podobały mi się Giza, Um Marikha Bay , a zwłaszcza Kair. Egipt to kraj w którym czekają Cię same niezwykłe wrażenia.

Iza

Szczerze warto polecić - urlop w Egipcie

Pojechałem na wczasy do Egiptu w pierwszej połowie października na dwa tygodnie. Naprawdę ekstra - świetne krajobrazy, dobre oferty wakacji i relaksujące kąpiele. Jedzenie wspominam naprawdę cudownie. Od kilku lat spodziewałem się, że Egipt to interesujący kraj na wczasy. Najbardziej podobały mi się miasta Sakkala, Ras Umm Sid, no i naturalnie Asuan. Egipt to kraj bardzo ciekawy.

Daniel

Przepiękne miejsce - Egipt

Pojechałem na urlop do Egiptu w drugiej połowie sierpnia. To była rewelacja: miejscowe jedzenie, gościnni ludzie i bajeczne potrawy. Apartamenty były naprawdę bardzo miłe. Zawsze spodziewałem się, że Egipt to malowniczy kraj na wczasy. Interesujące były miasta Makadi Bay, Kair i Naama Bay. Egipt to kraj wspaniały.

Tomasz

Podróż do Egiptu - niesamowite miejsce

Zdarzyło nam się być w Egipcie z przyjaciółmi w drugiej połowie września przez 2 tygodnie. Było świetnie: przepiękne spacery, niezwykłe widoki i cudowny wypoczynek. Poznanych ludzi wspominamy dobrze. Egipt to kraj cudowny. Fascynujące są Suez, Kom Ombo i Um Marikha Bay . Egipt to kraj z którego przywieziecie piękne wspomnienia.

Oliwka i Kamil

Wyśmienite miejsce - wakacje w Egipcie

Pojechaliśmy w podróż do Egiptu z trójką dzieci na początku kwietnia. Rzeczywiście super: rozkoszne poranki, wspaniałe widoki i genialne oferty wakacyjne. Zakwaterowanie wspominamy naprawdę bardzo miło. Egipt to kraj fantastyczny na wakacje. Ciekawe były Makadi Bay, Kair, no i oczywiście Naama Bay. Egipt to kraj z którego przywieziecie genialne wspomnienia.

Zuza i Wojtek

Wycieczka do Egiptu - Znakomite oferty wczasów

Udało nam się być w Egipcie. Było naprawdę rewelacyjnie - genialne oferty i noclegi, przyjemna pogoda i fantastyczne oferty wycieczek. Noclegi były naprawdę wspaniałe. Zawsze słyszeliśmy opinie, że Egipt to cudowny kraj na urlop. Interesujące są miasta Aleksandria, Giza i bezsprzecznie Um Marikha Bay . Egipt to kraj na pewno się zakochacie.

Majka i Piotr

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Wypoczynek – Egipt Wypoczynek – Egipt
Ocena: 4,82 - Pasja Świata