Włochy – turystyka

Włochy

ZOBACZ

Włochy - turystyka

Włochy to dla bardzo wielu jeden z najbardziej oszałamiających krajów w Europie. Wystarczy, że powiesz Włochy - turystyka, a momentalnie nasuwają się piękne wieczory, tanie oferty wakacyjne i bezkresne plaże.

Turystyka we Włoszech

Dla jednych Włochy to genialna okolica, bajkowe popołudnia i przyjemna cisza, a dla pozostałych idealne pola namiotowe, urokliwe miejsca i tani urlop. Podróż do Włoch będzie ciekawym doznaniem dla wszystkich wielbicieli aktywnej turystyki.

Włochy - OFERTY

Turystyka - Włochy

Włochy urzekają. Malownicze widoki, wspaniałe atrakcje i dobre położenie sprawiają, że Włochy to interesujące miejsce na wycieczkę.

Włochy - turystyka

Włochy to faktycznie cudowne zakątki i malownicze rejsy. Najciekawsze miasta to Rzym, Genua i Briatico. Polecam: Włochy - turystyka. Przekonaj się sam, jak bajecznym krajem są Włochy.

Włochy – turystyka
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Włochy - Opinie:

Niesamowite miejsce - podróż do Włoch

Pojechałam w podróż do Włoch z narzeczonym na początku kwietnia. Wspomnienia wyśmienite: wspaniała przyroda, cudowne zapachy i niezwykła przyroda. Hotele były naprawdę świetne. Zawsze wiedziałam, że Włochy to kraj fantastyczny do odwiedzenia. Niesamowite są Trabia, Turyn, no i naturalnie Neapol. Włochy to kraj który naprawdę warto poznać.

Agata

Włochy – turystyka

Wycieczka do Włoch - Błogie popołudnia

Pojechaliśmy w podróż do Włoch z córką w czerwcu. Było fantastycznie: znakomite oferty wczasów, bardzo tanie oferty pobytu i wyśmienite potrawy. Apartamenty były naprawdę bardzo miłe. Włochy to kraj cudowny na wakacje. Najczęściej wspominam Mediolan, Turyn i Piza. Włochy to kraj bardzo interesujący.

Milena i Daniel

Było bardzo fajnie - Włochy

Byłam na wakacjach we Włoszech na początku lipca. To było cudowne: znakomite jedzenie, znakomite oferty wyjazdowe i dobra pogoda. Cały urlop wspominam naprawdę dobrze. Włochy to kraj ciekawy. Najbardziej podobały mi się Bolonia, Turyn, a zwłaszcza Giardini Nanos. Włochy to kraj w którym czekają Cię same dobre wrażenia.

Paulina

Włochy - niesamowite miejsce

Pojechałem w podróż do Włoch z córką na przełomie marca i kwietnia na dziesięć dni. Tego się nie da zapomnieć: przyjaźni mieszkańcy, przyjaźni ludzie i pyszne jedzenie. Hotele były naprawdę cudowne. Włochy to piękny kraj. Bardzo podobały mi się Bolonia, S.Maria Capo Vaticano i bezsprzecznie Castelbuono. Włochy to kraj który naprawdę warto polecić.

Krzysztof

Niesamowite wakacje we Włoszech

Pojechałem do Włoch ze znajomymi pod koniec czerwca. Wrażenia fantastyczne: urozmaicone oferty wyjazdów, piękne wieczory i urokliwe poranki. Poznanych ludzi wspominam naprawdę pozytywnie. Włochy to ciekawy kraj do odwiedzenia. Przepiękne są Piza, Trabia, a przede wszystkim Pareghlia - Tropea. Włochy to kraj do którego warto pojechać.

Damian

Urokliwa podróż do Włoch

Zdarzyło nam się być we Włoszech ze znajomymi na początku lipca. To było fantastyczne: niezapomniane wycieczki, fantastyczne zachody słońca i niezwykłe rejsy. Hotele wspominamy naprawdę bardzo pozytywnie. Od kilku lat przeczuwaliśmy, że Włochy to fenomenalny kraj na wczasy. Fenomenalne były miasta Neapol, Piza i Castelbuono. Włochy to kraj bardzo ciekawy.

Wiki i Marcin

Włochy - bajeczny urlop

Zdarzyło mi się być we Włoszech ze swoją żoną pięć tygodni temu przez dwa tygodnie. Tego się nie da zapomnieć: bardzo tanie oferty i noclegi, piękne zakątki i fascynujące zwiedzanie. Noclegi były naprawdę cudowne. Już wcześniej przeczuwałem, że Włochy to niesamowity kraj na wczasy. Bardzo podobały mi się Bolonia, Pareghlia - Tropea, a przede wszystkim Giardini Nanos. Włochy to kraj skąd przywieziecie świetne wspomnienia.

Konrad

Naprawdę wspaniałe miejsce - wakacje we Włoszech

Zdarzyło mi się pojechać do Włoch z synem w kwietniu. Było super: ciekawe oferty i noclegi, znakomite oferty wyjazdów i interesująca okolica. Kwatery były naprawdę świetne. Włochy to kraj ciekawy. Najbardziej podobały mi się Cefalu, Genua i Campofelice di Roccella. Włochy to kraj gdzie czekają Cię same niesamowite wrażenia.

Maciej

Włochy - szczerze warto polecić

Pojechałam w podróż do Włoch na przełomie lipca i sierpnia. Było naprawdę bajecznie: przyjaźnie nastawieni ludzie, wspaniali mieszkańcy i bajeczna zabawa. Noclegi były bardzo miłe. Od dawna podejrzewałam, że Włochy to ciekawy kraj do odwiedzenia. Niezwykłe są miasta Trabia, Briatico i bezsprzecznie Rzym. Włochy to kraj skąd przywieziesz fantastyczne wspomnienia.

Pola

Zdecydowanie warto polecić - wakacje we Włoszech

Pojechałam w podróż do Włoch na początku czerwca na dwanaście dni. Tego się nie da zapomnieć - kolorowe wycieczki, genialne oferty urlopowe i świetna przyroda. Całe wakacje były naprawdę bardzo miłe. Zawsze czułam, że Włochy to malowniczy kraj do odwiedzenia. Piękne są miasta Bolonia, Neapol, no i oczywiście S.Maria Capo Vaticano. Włochy to kraj który zapamiętacie.

Gabrysia

Szczerze warto polecić - urlop we Włoszech

Byłem we Włoszech z dziewczyną na początku grudnia przez dziesięć dni. Naprawdę fantastyczne miejsce: wycieczkowa atmosfera, znakomite temperatury i rajskie poranki. Hotele były świetne. Włochy to fascynujący kraj. Przyjemne są Turyn, S.Maria Capo Vaticano i Werona. Włochy to kraj gdzie czekają Cię dobre wrażenia.

Mikołaj

Było bardzo fajnie - Włochy

Pojechałam do Włoch z trójką dzieci kilkanaście miesięcy temu na 10 dni. Rewelacyjne miejsce: niezwykła atmosfera, fascynujące wycieczki autokarowe i ciepłe popołudnia. Hotel wspominam naprawdę rewelacyjnie. Od dawna wiedziałam, że Włochy to cudowny kraj. Piękne są Trabia, Genua i Castelbuono. Włochy to kraj do którego trzeba pojechać.

Zuzanna

Rewelacja - Włochy

Byliśmy w podróży we Włoszech z trójką dzieci w drugiej połowie września przez kilkanaście dni. Naprawdę fantastyczne miejsce - bardzo tanie oferty noclegów, niezwykłe oferty wakacyjne i przyjemne poranki. Noclegi były naprawdę wspaniałe. Od kilku lat mówiliśmy, że Włochy to kraj przyjemny. Niezwykłe są Wenecja, Rzym, a nade wszystko Pareghlia - Tropea. Włochy to kraj który warto poznać.

Gabriela i Konrad

Leniwy wyjazd all inclusive - wycieczka do Włoch

Zdarzyło nam się być we Włoszech ze znajomymi w pierwszej połowie października. Naprawdę piękne miejsce: niezwykła atmosfera, rajskie spacery i cudowne poranki. Noclegi były fantastyczne. Włochy to ciekawy kraj na urlop. Niesamowite są Palermo, Rzym, no i oczywiście Neapol. Włochy to kraj gdzie warto się wybrać.

Zofia i Mateusz

Szczerze warto polecić

Pojechałem do Włoch z kolegami pod koniec stycznia na 3 tygodnie. Wrażenia wspaniałe - fantastyczne wycieczki autokarowe, fantastyczne oferty wycieczek i urozmaicone zakątki. Hotele były świetne. Już wcześniej przeczuwałem, że Włochy to kraj malowniczy. Bardzo podobały mi się miasta Mediolan, Rzym i Florencja. Włochy to kraj w którym czekają Cię same dobre wrażenia.

Krzysiek

Wczasy we Włoszech - niezwykłe miejsce

Byliśmy na wczasach we Włoszech z dwójką dzieci w drugiej połowie lutego przez tydzień. Świetne miejsce: niezapomniane wycieczki, piaszczyste plaże i rajska atmosfera. Noclegi były naprawdę cudowne. Włochy to piękny kraj na wakacje. Podobały nam się miasta Bolonia, Giardini Nanos i Palermo. Włochy to kraj który naprawdę warto poznać.

Magdalena i Kuba

Naprawdę fascynujące miejsce

Byłem na wyjeździe we Włoszech z dziećmi pod koniec czerwca. Prawdziwa bajka - fantastyczne spacery, świetny wypoczynek i przyjemne rejsy. Całe wczasy wspominam naprawdę rewelacyjnie. Włochy to kraj fascynujący. Cudowne były Briatico, Florencja i oczywiście Bolonia. Włochy to kraj gdzie czekają Was dobre wrażenia.

Konrad

Włochy

Byłam na wczasach we Włoszech w lutym. Było naprawdę wspaniale: piękne plaże, idealne potrawy i niezwykłe przysmaki. Noclegi wspominam bardzo miło. Włochy to ciekawy kraj do odwiedzenia. Ciekawe są Palermo, Rzym i Genua. Włochy to kraj bardzo interesujący.

Julka

Włochy - urozmaicone wczasy

Pojechałem w podróż do Włoch z przyjaciółmi pod koniec maja na tydzień. Było naprawdę bajkowo: ciekawe oferty i noclegi, dzikie plaże i wspaniała przyroda. Hotele były naprawdę fantastyczne. Włochy to niezwykły kraj do odwiedzenia. Cudowne były Mediolan, Neapol i Wenecja. Włochy to kraj który trzeba polecić.

Marcin

Było wspaniale - Włochy

Udało mi się być we Włoszech na przełomie sierpnia i września przez dziesięć dni. Było naprawdę bajecznie - urokliwe wycieczki, niezwykłe wieczory i rewelacyjne temperatury. Podróż wspominam naprawdę bardzo pozytywnie. Od dawna podejrzewałam, że Włochy to niezwykły kraj na wakacje. Wspaniałe były miasta Wenecja, Rzym, a szczególnie Cefalu. Włochy to kraj wspaniały.

Zofia

Wczasy we Włoszech - piękne miejsce

Byłam na wakacjach we Włoszech ze swoim chłopakiem kilkanaście miesięcy temu przez dziesięć dni. Tego się nie da zapomnieć: bardzo tanie przysmaki, wspaniałe poranki i piękne zachody słońca. Noclegi wspominam naprawdę rewelacyjnie. Zawsze spodziewałam się, że Włochy to interesujący kraj. Podobały mi się Werona, Castelbuono, a szczególnie Genua. Włochy to kraj który zapamiętacie na zawsze.

Barbara

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Włochy – turystyka Włochy – turystyka
Ocena: 4,98 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

  • włochy turystyka