Włochy – samolotem

Włochy

ZOBACZ

Włochy - samolotem

Włochy to dla globtroterów najbardziej oszałamiająca kraina nad Morzem Śródziemnym. Ledwie powiesz Włochy - samolotem, a momentalnie do głowy przychodzą słoneczne krajobrazy, idealne plaże i urokliwe wczasy all inclusive.

Samolotem do Włoch

Dla jednych Włochy to bardzo wygodne pola namiotowe, bardzo tanie oferty noclegów i atrakcyjne oferty wczasów, a dla innych wspaniała przyroda, dobre oferty wycieczek i bardzo wygodne domki. Wakacje we Włoszech mogą być najcudowniejszym doznaniem dla wszystkich koneserów wycieczek.

Włochy - OFERTY

Samolotem - Włochy

Włochy relaksują wszystkich. Urokliwe miejsca, tanie kwatery i udane zwiedzanie - to przekonuje, że Włochy to niesamowite miejsce na wycieczkę.

Włochy - samolotem

Włochy to dla podróżników wspaniali ludzie i genialne wycieczki fakultatywne. Polscy podróżnicy polecają najczęściej takie miasta jak Neapol, Rzym i Giardini Nanos. Polecam: Włochy - samolotem. Wyobraź sobie, jak cudownym krajem są Włochy.

Włochy – samolotem
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Włochy - Opinie:

Włochy

Zdarzyło mi się być we Włoszech z mężem. Wspomnienia super: niezwykłe zwiedzanie, fantastyczne oferty wczasów i genialne położenie. Hotel wspominam bardzo pozytywnie. Już wcześniej wiedziałam, że Włochy to wspaniały kraj na wczasy. Podobały mi się miasta Neapol, Rzym i Mediolan. Włochy to kraj który pokochasz.

Zuzanna

Włochy – samolotem

Włochy - Wspaniała atmosfera

Pojechaliśmy w podróż do Włoch z dziećmi pod koniec sierpnia na 12 dni. Fantastyczne miejsce - idealna woda, relaksujące spacery i świetna kuchnia. Warunki były fantastyczne. Włochy to kraj ciekawy do odwiedzenia. Fantastyczne są Wenecja, Mediolan i Fondachello. Włochy to kraj do którego warto się wybrać.

Iza i Igor

Rewelacyjne miejsce - urlop we Włoszech

Udało nam się pojechać do Włoch z dwójką dzieci na przełomie września i października. Genialne miejsce - bajeczna atmosfera, wyśmienite zapachy i rewelacyjne widoki. Cały urlop wspominamy naprawdę bardzo miło. Włochy to fantastyczny kraj do odwiedzenia. Niezwykłe są miasta Giardini Nanos, Pareghlia - Tropea, a szczególnie Palermo. Włochy to kraj który warto poznać.

Oliwka i Szymon

Wczasy we Włoszech - rewelacyjne miejsce

Udało mi się pojechać do Włoch z chłopakiem na początku grudnia. Było fantastycznie - fascynujące rejsy, ciekawe oferty urlopowe i tanie jedzenie. Całe wczasy wspominam naprawdę fantastycznie. Już wcześniej mówiłam, że Włochy to kraj wspaniały do odwiedzenia. Niezwykłe są Mediolan, Cefalu i Werona. Włochy to kraj do którego warto pojechać.

Oliwia

Podróż do Włoch - było naprawdę ekstra

Byliśmy na wakacjach we Włoszech w środku maja przez kilkanaście dni. Było rewelacyjnie - bajkowe miejsca, życzliwie nastawieni ludzie i znakomite oferty i noclegi. Noclegi były naprawdę świetne. Włochy to malowniczy kraj na urlop. Interesujące były miasta Mediolan, Rzym, no i bezsprzecznie Palermo. Włochy to kraj gdzie czekają Was same niezwykłe wrażenia.

Marysia i Grzesiek

Było fantastycznie - Włochy

Pojechałem na wakacje do Włoch ze swoją dziewczyną na kilkanaście dni. Prawdziwa rewelacja - murowana pogoda, fantastyczne oferty wakacyjne i wspaniałe słońce. Noclegi były naprawdę bardzo miłe. Włochy to fenomenalny kraj na urlop. Interesujące były miasta Mediolan, Turyn, no i oczywiście Piza. Włochy to kraj skąd przywieziecie barwne wspomnienia.

Grzegorz

Włochy - niezwykłe miejsce

Byliśmy na wakacjach we Włoszech z córką w kwietniu. Niezwykłe miejsce: wyśmienite krajobrazy, rajskie morze i niezwykłe miejsca. Wyjazd wspominamy naprawdę wspaniale. Włochy to malowniczy kraj na wczasy. Fenomenalne były miasta Trabia, Castelbuono, no i oczywiście Mediolan. Włochy to kraj w którym czekają Was fantastyczne wrażenia.

Klara i Andrzej

Było naprawdę rewelacyjnie - wycieczka do Włoch

Pojechałem na urlop do Włoch z narzeczoną w grudniu. Wrażenia ekstra: genialne oferty, przyjemne poranki i relaksujące wieczory. Wakacje wspominam wspaniale. Włochy to fascynujący kraj do odwiedzenia. Przepiękne były Wenecja, Mediolan i Fondachello. Włochy to kraj skąd przywieziecie fascynujące wspomnienia.

Piotr

Włochy - piękne wakacje

Pojechaliśmy na wczasy do Włoch na przełomie grudnia i stycznia. Było naprawdę niesamowicie - słoneczne wycieczki, wyśmienite rejsy i znakomite oferty wakacji. Hotele były naprawdę bardzo miłe. Od dawna przeczuwaliśmy, że Włochy to wspaniały kraj na wczasy. Przyjemne były miasta Neapol, Werona, no i bezsprzecznie Trabia. Włochy to kraj gdzie warto pojechać.

Marysia i Grzegorz

Wspaniała wycieczka do Włoch

Byliśmy na wakacjach we Włoszech z dzieckiem. Naprawdę przepiękne miejsce: rajski wypoczynek, przepiękne położenie i wyśmienite wycieczki fakultatywne. Noclegi wspominamy naprawdę bardzo dobrze. Włochy to kraj niezwykły na urlop. Najbardziej podobały nam się miasta Mediolan, Bolonia, a przede wszystkim Werona. Włochy to kraj w którym można się zauroczyć.

Karolina i Kuba

Zdecydowanie warto polecić

Zdarzyło nam się pojechać do Włoch z trójką dzieci na początku lutego na kilka dni. Naprawdę niesamowite miejsce: wspaniali mieszkańcy, piękne krajobrazy i niesamowite plaże. Hotel wspominamy naprawdę cudownie. Już wcześniej spodziewaliśmy się, że Włochy to wspaniały kraj. Rewelacyjne są miasta Wenecja, Rzym, no i bezsprzecznie Cefalu. Włochy to kraj który zapamiętasz.

Monika i Bartek

Było bardzo fajnie - wakacje we Włoszech

Pojechałem na urlop do Włoch ze swoją narzeczoną na przełomie marca i kwietnia na dziesięć dni. Znakomite miejsce: rozległe plaże, wspaniałe morze i piękne zabytki. Podróż wspominam pozytywnie. Włochy to piękny kraj do odwiedzenia. Przyjemne były Rzym, Genua i bezsprzecznie Briatico. Włochy to kraj z którego przywieziecie piękne wspomnienia.

Paweł

Włochy - Błogie wakacje all inclusive

Byłem na urlopie we Włoszech w tym roku. To było cudowne: fenomenalne przysmaki, atrakcyjne oferty noclegów i słoneczne krajobrazy. Jedzenie wspominam świetnie. Włochy to niezwykły kraj na urlop. Fenomenalne są Wenecja, Mediolan i Fondachello. Włochy to kraj z którego przywieziecie niezwykłe wspomnienia.

Tomek

Włochy - kolorowe wakacje

Zdarzyło mi się być we Włoszech z synem. Przepiękne miejsce: niesamowita okolica, atrakcyjne oferty noclegów i dobre oferty pobytu. Wakacje wspominam rewelacyjnie. Włochy to piękny kraj do odwiedzenia. Fenomenalne są Neapol, Werona i Trabia. Włochy to kraj z którego przywieziesz barwne wspomnienia.

Asia

Naprawdę wspaniałe miejsce

Pojechałam w podróż do Włoch z córką w pierwszej połowie października na kilka dni. Prawdziwa bajka: ciekawe jedzenie, zdrowe powietrze i fascynujące wycieczki autokarowe. Kwaterę wspominam bardzo pozytywnie. Włochy to niesamowity kraj do odwiedzenia. Cudowne są miasta Genua, Bolonia, a zwłaszcza Cefalu. Włochy to kraj który zapamiętasz.

Katarzyna

Urokliwe miejsce - wczasy we Włoszech

Zdarzyło nam się pojechać do Włoch z przyjaciółmi na początku sierpnia. Wyobraźcie sobie - przyjemna pogoda, przyjemne powietrze i cudowne wycieczki fakultatywne. Kwatery były cudowne. Włochy to kraj piękny. Ciekawe były Piza, Mediolan, a przede wszystkim Bolonia. Włochy to kraj bardzo ciekawy.

Julka i Franek

Wycieczka do Włoch - Idealne wczasy

Byliśmy na wakacjach we Włoszech ze znajomymi przez 3 tygodnie. Naprawdę super - bajkowe słońce, genialne położenie i rewelacyjne temperatury. Noclegi były świetne. Włochy to kraj ciekawy. Najbardziej podobały nam się miasta Bolonia, Neapol i Mediolan. Włochy to kraj który trzeba poznać.

Maria i Maciek

Urlop we Włoszech - było ciekawie

Pojechaliśmy na wczasy do Włoch z synem na przełomie kwietnia i maja na trzy tygodnie. Było wspaniale: przyjemne plaże, wyśmienite zapachy i atrakcyjne oferty wyjazdowe. Kwatery były bardzo miłe. Włochy to urokliwy kraj na urlop. Fenomenalne są Castelbuono, Mediolan i oczywiście Palermo. Włochy to kraj skąd przywieziesz niezwykłe wspomnienia.

Gosia i Krzysztof

Wczasy we Włoszech - stanowczo warto polecić

Udało mi się pojechać do Włoch ze swoją narzeczoną kilka miesięcy temu. Było fantastycznie: słoneczne spacery, atrakcyjne oferty wyjazdów i genialne oferty noclegów. Całą podróż wspominam naprawdę fantastycznie. Włochy to przepiękny kraj. Zdecydowanie najlepiej wspominam Wenecja, Rzym, no i oczywiście Pareghlia - Tropea. Włochy to kraj w którym czekają Cię same fantastyczne wrażenia.

Adam

Bardzo niskie ceny - wycieczka do Włoch

Pojechałam do Włoch z mężem w drugiej połowie kwietnia na dwanaście dni. Było naprawdę rewelacyjnie - genialne oferty pobytu, wycieczkowa atmosfera i pyszne potrawy. Noclegi były bardzo miłe. Włochy to niezwykły kraj na wczasy. Cudowne są Bolonia, Turyn, a szczególnie Giardini Nanos. Włochy to kraj który naprawdę trzeba poznać.

Aleksandra

Urokliwe miejsce - Włochy

Udało nam się pojechać do Włoch pod koniec sierpnia. Było niesamowicie: bajeczne przysmaki, niezwykłe przysmaki i przepiękna okolica. Apartamenty były rewelacyjne. Zawsze słyszeliśmy opinie, że Włochy to kraj wspaniały. Najbardziej podobały nam się Bolonia, S.Maria Capo Vaticano, a nade wszystko Genua. Włochy to kraj gdzie musicie się wybrać.

Laura i Tomek

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
 1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
 2. Jak było?
 3. Co wspominasz najlepiej?
 4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
 5. Jakie miasta możesz polecić?
 6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Włochy – samolotem Włochy – samolotem
Ocena: 4,75 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

 • wczasy we włoszech samolotem
 • włochy samolotem
 • wczasy włochy samolot
 • wycieczka do włoch samolotem
 • samoloty do wloch
 • wczasy weWłoszech samolotem