Wietnam – wycieczki

Wietnam

ZOBACZ

Wietnam - wycieczki

Wietnam to naprawdę najbardziej intrygujący kraj w Azji. Wystarczy, że pomyślisz Wietnam - wycieczki, a obrazy nasuwają się same: bajkowe spacery, rajskie widoki i niesamowite poranki.

Wycieczki do Wietnamu

Dla jednych Wietnam to bardzo tanie campingi, ciekawe wycieczki fakultatywne i cudowne wakacje last minute, a dla innych fantastyczne powietrze, fantastyczne kempingi i bajeczny wyjazd last minute. Wycieczka do Wietnamu będzie na pewno najlepszym doznaniem dla każdego wielbiciela znakomitego zwiedzania.

Wietnam - OFERTY

Wycieczka do Wietnamu

Wietnam zaskakuje turystów. Fantastyczne miejsca, bardzo tanie campingi i tanie domki - to sprawia, że Wietnam to wymarzone miejsce na wakacje.

Wycieczki - Wietnam

Wietnam to bezustannie urozmaicone zakątki i genialne oferty wyjazdowe. Turyści odwiedzają najczęściej takie miejsca jak Hanoi, Ho Chi Minh i Hajfongu. Polecam: Wietnam - wycieczki. Zobacz, jak fascynującym krajem jest Wietnam.

Wietnam – wycieczki
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Wietnam - Opinie:

Wietnam - bajkowe wakacje

Udało nam się być w Wietnamie ze znajomymi na początku lutego przez trzy tygodnie. Fantastyczne miejsce: urokliwe wieczory, świetne krajobrazy i fenomenalne położenie. Ośrodek wczasowy wspominamy bardzo dobrze. Zawsze spodziewaliśmy się, że Wietnam to ciekawy kraj na wczasy. Najbardziej podobały nam się Hanoi, Ho Chi Minh, a zwłaszcza Hajfongu. Wietnam to kraj w którym czekają Was dobre wrażenia.

Marysia i Damian

Wietnam – wycieczki

Wspaniałe kwatery - urlop w Wietnamie

Byłam na wyjeździe w Wietnamie z koleżankami w październiku przez dwanaście dni. Było niesamowicie - ciepłe wieczory, wspaniałe jedzenie i przyjazne temperatury. Cały wyjazd wspominam rewelacyjnie. Wietnam to piękny kraj do odwiedzenia. Interesujące były Hajfongu, Ho Chi Minh, a szczególnie Hanoi. Wietnam to kraj fascynujący.

Anka

Wietnam

Udało mi się pojechać do Wietnamu na przełomie października i listopada na 12 dni. Prawdziwa rewelacja - leniwe wieczory, interesujące miejsca i fantastyczne oferty wyjazdowe. Hotel wspominam naprawdę bardzo pozytywnie. Zawsze czułam, że Wietnam to urokliwy kraj na wakacje. Najbardziej podobały mi się Ho Chi Minh, Hanoi, a szczególnie Hajfongu. Wietnam to kraj w którym czekają Cię dobre wrażenia.

Natalia

Naprawdę rewelacyjne miejsce - Wietnam

Byliśmy w podróży w Wietnamie z dzieckiem w środku kwietnia przez trzy tygodnie. Prawdziwa rewelacja - znakomite atrakcje, malownicze widoki i kolorowe poranki. Noclegi były cudowne. Wietnam to kraj przyjemny. Z największym sentymentem wspominam Ho Chi Minh, Hanoi i oczywiście Hajfongu. Wietnam to kraj cudowny.

Laura i Rafał

Podróż do Wietnamu - Znakomite wycieczki autokarowe

Byłem w Wietnamie z dziećmi pod koniec lutego przez kilka dni. Było naprawdę ekstra: niesamowite zabytki, świetne atrakcje i bajkowe wieczory. Kwatery były bardzo miłe. Zawsze przeczuwałem, że Wietnam to fascynujący kraj. Bardzo podobały mi się Ho Chi Minh, Hanoi, a nade wszystko Hajfongu. Wietnam to kraj na pewno się zauroczycie.

Daniel

Wietnam - było naprawdę ekstra

Byłem w Wietnamie w środku stycznia przez 12 dni. To była rewelacja - cudowne wycieczki fakultatywne, sympatyczni mieszkańcy i fantastyczne potrawy. Kwatery były wspaniałe. Od kilku lat spodziewałem się, że Wietnam to ciekawy kraj na wczasy. Podobały mi się miasta Hajfongu, Ho Chi Minh i Hanoi. Wietnam to kraj fascynujący.

Grzesiek

Bajeczne spacery - wakacje w Wietnamie

Byliśmy na wczasach w Wietnamie w listopadzie. Naprawdę super: fenomenalne potrawy, niesamowite widoki i fantastyczne atrakcje. Warunki były świetne. Wietnam to niesamowity kraj. Przepiękne były 0, 0 i 0. Wietnam to kraj niezwykły.

Olga i Michał

Wietnam - było ciekawie

Pojechaliśmy na urlop do Wietnamu na przełomie czerwca i lipca. Rzeczywiście wspaniale: dobre oferty noclegowe, idealna cisza i ciekawe spacery. Całe wakacje wspominamy naprawdę cudownie. Wietnam to fascynujący kraj. Piękne są Hanoi, Ho Chi Minh i Hajfongu. Wietnam to kraj gdzie musicie pojechać.

Natalia i Maciej

Było naprawdę ciekawie - Wietnam

Pojechałem na wczasy do Wietnamu z żoną w lutym na 3 tygodnie. Było świetnie - przepiękna pogoda, tanie oferty wycieczek i piękne zakątki. Urlop wspominam bardzo pozytywnie. Wietnam to cudowny kraj na wczasy. Najczęściej wspominam Ho Chi Minh, Hajfongu i Hanoi. Wietnam to kraj z którego przywieziecie niezwykłe wspomnienia.

Bartek

Urozmaicone oferty urlopu - wczasy w Wietnamie

Byliśmy na wyjeździe w Wietnamie we wrześniu. Było naprawdę ciekawie - genialna zabawa, bajeczna cisza i dzika przyroda. Wakacje były naprawdę rewelacyjne. Zawsze czuliśmy, że Wietnam to malowniczy kraj na urlop. Wspaniałe były Hanoi, Hajfongu, no i bezsprzecznie Ho Chi Minh. Wietnam to kraj z którego przywieziesz wyśmienite wspomnienia.

Weronika i Igor

Rewelacja - wycieczka do Wietnamu

Byłem na wakacjach w Wietnamie z kolegami na przełomie grudnia i stycznia. Wspaniałe miejsce: smakowita kuchnia, rajska przyroda i ciekawe oferty wczasów. Zakwaterowanie wspominam naprawdę bardzo pozytywnie. Wietnam to kraj ciekawy do odwiedzenia. Bardzo podobały mi się Hajfongu, Hanoi i Ho Chi Minh. Wietnam to kraj który naprawdę warto polecić.

Krzysiek

Wietnam - fantastyczne miejsce

Byliśmy na wczasach w Wietnamie z dwójką dzieci w pierwszej połowie sierpnia przez dwanaście dni. Naprawdę rewelacyjne miejsce: wspaniałe krajobrazy, fantastyczne krajobrazy i dobre widoki. Całą podróż wspominamy bardzo pozytywnie. Wietnam to kraj fascynujący do odwiedzenia. Podobały nam się miasta 0, 0 i bezsprzecznie 0. Wietnam to kraj fascynujący.

Marta i Sebastian

Rajskie wczasy w Wietnamie

Byłam na urlopie w Wietnamie przez trzy tygodnie. Naprawdę fantastyczne miejsce: bajkowa atmosfera, udane wycieczki fakultatywne i niezapomniane wycieczki fakultatywne. Hotele wspominam świetnie. Wietnam to fenomenalny kraj. Przepiękne są miasta Hanoi, Ho Chi Minh i Hajfongu. Wietnam to kraj do którego warto się wybrać.

Ula

Wakacje w Wietnamie - naprawdę niesamowite miejsce

Zdarzyło mi się pojechać do Wietnamu w styczniu na dziesięć dni. Było rewelacyjnie - ciekawe oferty i noclegi, rajskie zachody słońca i słoneczna pogoda. Noclegi były fantastyczne. Już wcześniej podejrzewałam, że Wietnam to cudowny kraj do odwiedzenia. Interesujące są miasta Hajfongu, Hanoi i Ho Chi Minh. Wietnam to kraj w którym można się zauroczyć.

Kaśka

Wietnam - naprawdę rewelacyjne miejsce

Udało nam się być w Wietnamie z dziećmi pod koniec lipca przez trzy tygodnie. Wrażenia super - atrakcyjne oferty pobytu, niezwykłe zapachy i niesamowite położenie. Noclegi były bardzo miłe. Wietnam to kraj fantastyczny. Najczęściej wspominam Hanoi, Ho Chi Minh, a nade wszystko Hajfongu. Wietnam to kraj z którego przywieziesz wyśmienite wspomnienia.

Zuzanna i Mateusz

Naprawdę znakomite miejsce - Wietnam

Udało mi się być w Wietnamie z koleżanką w pierwszej połowie września. To było niesamowite - malownicze zakątki, urozmaicone oferty wakacyjne i słoneczne wycieczki. Wakacje były naprawdę świetne. Wietnam to interesujący kraj. Bardzo podobały mi się miasta Ho Chi Minh, Hanoi, no i bezsprzecznie Hajfongu. Wietnam to kraj na pewno się zauroczycie.

Joanna

Podróż do Wietnamu - Niezwykłe położenie

Byłam na wakacjach w Wietnamie z trójką dzieci. Było rewelacyjnie: urokliwe wieczory, rajska atmosfera i urozmaicone jedzenie. Noclegi były naprawdę fantastyczne. Od kilku lat czułam, że Wietnam to kraj fascynujący. Wspaniałe były Ho Chi Minh, Hanoi i bezsprzecznie Hajfongu. Wietnam to kraj który trzeba poznać.

Izabela

Było naprawdę rewelacyjnie - Wietnam

Byliśmy na wakacjach w Wietnamie z dwójką dzieci przez kilkanaście dni. Było naprawdę ekstra: fascynujące wycieczki fakultatywne, przyjaźni ludzie i rajskie wieczory. Kwatery były wspaniałe. Wietnam to ciekawy kraj na wakacje. Rewelacyjne były Hanoi, Hajfongu, a przede wszystkim Ho Chi Minh. Wietnam to kraj do którego musisz się wybrać.

Martyna i Andrzej

Wietnam - niesamowite miejsce

Pojechałem na wakacje do Wietnamu z narzeczoną trzy lata temu na dwanaście dni. Naprawdę piękne miejsce: świetne widoki, barwna okolica i niezwykłe atrakcje. Noclegi wspominam bardzo miło. Wietnam to kraj niezwykły. Interesujące były miasta Hanoi, Hajfongu, no i naturalnie Ho Chi Minh. Wietnam to kraj który zapamiętasz.

Dominik

Naprawdę fantastyczne miejsce - wakacje w Wietnamie

Byłem na urlopie w Wietnamie z córką cztery tygodnie temu przez 3 tygodnie. Naprawdę fascynujące miejsce - atrakcyjne oferty noclegowe, tanie oferty wakacyjne i słoneczna atmosfera. Noclegi były naprawdę bardzo miłe. Już wcześniej wiedziałem, że Wietnam to malowniczy kraj. Niesamowite są Hanoi, Ho Chi Minh, no i oczywiście Hajfongu. Wietnam to kraj na pewno się zauroczycie.

Paweł

Wycieczka do Wietnamu - Fantastyczny urlop last minute

Pojechałem w podróż do Wietnamu. Rzeczywiście super - znakomite oferty wakacyjne, fantastyczne oferty urlopu i bardzo tanie oferty i noclegi. Hotel wspominam naprawdę bardzo miło. Od kilku lat przeczuwałem, że Wietnam to niesamowity kraj. Bardzo podobały mi się Hanoi, Ho Chi Minh, a przede wszystkim Hajfongu. Wietnam to kraj z którego przywieziesz fantastyczne wspomnienia.

Hubert

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Wietnam – wycieczki Wietnam – wycieczki
Ocena: 4,95 - Pasja Świata