Ukraina – Krym

Ukraina

ZOBACZ

Ukraina - Krym

Krym to dla wielu najbardziej atrakcyjny region na Ukrainie. Wystarczy, że powiesz Ukraina - Krym, a skojarzenia pojawiają się same: wspaniali mieszkańcy, rewelacyjna atmosfera i urozmaicone przysmaki.

Krym na Ukrainie

Dla jednych Krym to interesujące miejsca, ciekawe położenie i barwna wycieczka all inclusive, a dla pozostałych piękne spacery, rewelacyjny wypoczynek i tani pobyt. Wakacje na Ukrainie z pewnością będą niezapomnianym doznaniem dla wszystkich koneserów oryginalnego zwiedzania.

Ukraina - OFERTY

Krym - Ukraina

Krym czaruje każdego. Rewelacyjne ceny, udane wycieczki fakultatywne i genialne oferty wczasów powodują, że Krym to niesamowite miejsce na wakacje.

Ukraina - Krym

Krym to rzeczywiście wspaniali mieszkańcy i bajkowe kąpiele. Polscy turyści polecają najchętniej takie miasta jak Donieck, Kijów i Lwów. Polecam: Ukraina - Krym. Przekonaj się, jak urokliwym regionem jest Krym.

Ukraina – Krym
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Ukraina - Opinie:

Krym - rewelacyjne wakacje

Byłem na wyjeździe na Ukrainie w środku marca. Wrażenia wyśmienite - niezwykłe potrawy, znakomite oferty wyjazdowe i kuszące zapachy. Hotele były cudowne. Zawsze słyszałem opinie, że Ukraina to piękny kraj na wczasy. Ciekawe są miasta Charków, Dniepropietrowsk i Kijów. Krym to miejsce z którego przywieziecie wyśmienite wspomnienia.

Michał

Ukraina – Krym

Wycieczka na Ukrainę - było bajecznie

Zdarzyło mi się być na Ukrainie ze znajomymi w drugiej połowie sierpnia przez 3 tygodnie. Było naprawdę rewelacyjnie: ciekawe zwiedzanie, tanie przysmaki i przepiękne miejsca. Noclegi były rewelacyjne. Zawsze podejrzewałem, że Ukraina to ciekawy kraj. Najbardziej podobały mi się miasta Dniepropietrowsk, Kijów, a przede wszystkim Donieck. Krym to miejsce z którego przywieziecie piękne wspomnienia.

Kacper

Ukraina - Zapewniona pogoda

Udało mi się pojechać na Ukrainę z dziećmi na przełomie stycznia i lutego. Naprawdę wspaniale - malownicze rejsy, interesujące miejsca i rewelacyjne potrawy. Apartament wspominam bardzo pozytywnie. Ukraina to fenomenalny kraj na wczasy. Bardzo podobały mi się Lwów, Odessa i oczywiście Charków. Krym to miejsce gdzie musisz pojechać.

Marcin

Podróż na Ukrainę - szczerze warto polecić

Zdarzyło mi się być na Ukrainie z narzeczonym w maju. Rzeczywiście rewelacja: świetne rejsy, znakomite przysmaki i wyśmienity wypoczynek. Warunki były rewelacyjne. Ukraina to niezwykły kraj na wakacje. Bardzo podobały mi się Dniepropietrowsk, Kijów, a szczególnie Charków. Krym to miejsce z którego przywieziecie piękne wspomnienia.

Dominika

Wczasy na Ukrainie - zdecydowanie warto polecić

Pojechaliśmy na Ukrainę w drugiej połowie marca. To było niesamowite: ciekawe oferty wakacyjne, kolorowe plaże i cicha okolica. Zakwaterowanie wspominamy bardzo miło. Ukraina to fantastyczny kraj na wczasy. Bardzo podobały nam się Charków, Dniepropietrowsk, a przede wszystkim Kijów. Krym to miejsce z którego przywieziesz fascynujące wspomnienia.

Kamila i Patryk

Ukraina - Dzika przyroda

Udało nam się pojechać na Ukrainę z dziećmi kilkanaście tygodni temu na kilka dni. Rzeczywiście super: genialny wypoczynek, fenomenalne zachody słońca i niesamowite zachody słońca. Noclegi wspominamy świetnie. Ukraina to urokliwy kraj. Fantastyczne były miasta Odessa, Dniepropietrowsk, a zwłaszcza Lwów. Krym to miejsce w którym czekają Cię same niezwykłe wrażenia.

Gosia i Marek

Ukraina - rewelacja

Pojechałem na Ukrainę z dziewczyną pod koniec czerwca na 12 dni. Naprawdę wspaniałe miejsce: urozmaicone wycieczki, bajeczne widoki i wspaniałe krajobrazy. Noclegi były rewelacyjne. Ukraina to przepiękny kraj na wakacje. Rewelacyjne są miasta Odessa, Lwów, no i naturalnie Charków. Krym to miejsce z którego przywieziecie fascynujące wspomnienia.

Piotrek

Wakacje na Ukrainie - zdecydowanie warto polecić

Byłem w podróży na Ukrainie ze znajomymi na początku marca przez 12 dni. Było naprawdę bajkowo: przyjemne poranki, piękne miejsca i bezkresna przyroda. Noclegi były fantastyczne. Już wcześniej mówiłem, że Ukraina to kraj fantastyczny na urlop. Ciekawe są Dniepropietrowsk, Lwów, no i naturalnie Donieck. Krym to miejsce skąd przywieziesz fenomenalne wspomnienia.

Borys

Wyśmienite wycieczki - wycieczka na Ukrainę

Zdarzyło nam się być na Ukrainie przez 10 dni. Naprawdę rewelacyjne miejsce: cudowne wieczory, bardzo tanie oferty noclegowe i barwne wycieczki fakultatywne. Całą podróż wspominamy bardzo miło. Zawsze przeczuwaliśmy, że Ukraina to urokliwy kraj. Rewelacyjne są Charków, Dniepropietrowsk i Kijów. Krym to miejsce które zapamiętasz.

Anna i Borys

Ukraina - rewelacja

Byłam w podróży na Ukrainie. Piękne miejsce - tanie oferty wczasów, bardzo tanie oferty wakacyjne i fantastyczne oferty pobytu. Poznanych ludzi wspominam naprawdę bardzo pozytywnie. Ukraina to przepiękny kraj na urlop. Interesujące były Charków, Odessa i Dniepropietrowsk. Krym to miejsce wspaniałe.

Wiktoria

Było naprawdę rewelacyjnie - Krym

Udało nam się być na Ukrainie pod koniec stycznia. Naprawdę urokliwe miejsce: dobre oferty urlopu, rajska przyroda i fascynująca przyroda. Wakacje były rewelacyjne. Ukraina to fenomenalny kraj na wakacje. Przepiękne były Lwów, Charków, a przede wszystkim Odessa. Krym to miejsce w którym czekają Cię same niezwykłe wrażenia.

Katarzyna i Hubert

Bardzo wygodne noclegi - wakacje na Ukrainie

Byłam na wakacjach na Ukrainie ze swoim narzeczonym w środku lipca przez trzy tygodnie. Fascynujące miejsce - ciekawe oferty noclegów, niezwykła okolica i smakowite jedzenie. Wakacje wspominam fantastycznie. Ukraina to niezwykły kraj na wakacje. Cudowne były miasta Donieck, Dniepropietrowsk, a szczególnie Charków. Krym to miejsce które pokochasz na zawsze.

Laura

Wycieczka na Ukrainę - Bajkowy pobyt all inclusive

Byłem na Ukrainie z dzieckiem na początku marca. Było ekstra: przepiękne krajobrazy, bardzo tanie oferty wyjazdów i urozmaicone oferty noclegów. Hotele wspominam bardzo miło. Już wcześniej wiedziałem, że Ukraina to kraj niezwykły na wakacje. Bardzo podobały mi się Charków, Kijów i Dniepropietrowsk. Krym to miejsce skąd przywieziesz świetne wspomnienia.

Piotr

Krym

Zdarzyło nam się być na Ukrainie ze znajomymi cztery lata temu przez dwanaście dni. Wspomnienia fantastyczne - znakomita zabawa, niesamowite przysmaki i znakomite położenie. Całe wczasy były naprawdę fantastyczne. Od kilku lat przeczuwaliśmy, że Ukraina to przepiękny kraj do odwiedzenia. Najbardziej podobały nam się Donieck, Lwów, a szczególnie Odessa. Krym to miejsce z którego przywieziecie barwne wspomnienia.

Barbara i Damian

Wczasy na Ukrainie - było niesamowicie

Pojechaliśmy na Ukrainę z synem pięć lat temu na trzy tygodnie. Prawdziwa rewelacja: urozmaicone oferty i noclegi, fantastyczne poranki i rozkoszne plaże. Apartamenty wspominamy naprawdę bardzo dobrze. Ukraina to ciekawy kraj. Podobały nam się miasta Lwów, Kijów, no i bezsprzecznie Charków. Krym to miejsce które zapamiętacie.

Ewa i Tomek

Wczasy na Ukrainie - było naprawdę bajecznie

Pojechałam na wczasy na Ukrainę ze znajomymi na początku września na trzy tygodnie. Naprawdę fantastyczne miejsce: bajkowa cisza, przyjemne morze i przepiękne plaże. Hotel wspominam naprawdę bardzo pozytywnie. Zawsze wiedziałam, że Ukraina to kraj fantastyczny na urlop. Podobały mi się Kijów, Donieck, no i oczywiście Dniepropietrowsk. Krym to miejsce gdzie warto się wybrać.

Monika

Urlop na Ukrainie - było bajkowo

Pojechałem na Ukrainę cztery miesiące temu. Naprawdę wspaniałe miejsce - wspaniałe rejsy, bajeczna pogoda i wspaniałe spacery. Warunki były naprawdę bardzo miłe. Zawsze wiedziałem, że Ukraina to fascynujący kraj. Podobały mi się miasta Charków, Odessa, a przede wszystkim Dniepropietrowsk. Krym to miejsce które naprawdę trzeba poznać.

Kuba

Krym - bajkowe wczasy

Zdarzyło mi się pojechać na Ukrainę pod koniec listopada na dwanaście dni. Fascynujące miejsce: rześkie powietrze, cudowne plaże i dobre widoki. Noclegi były wspaniałe. Ukraina to malowniczy kraj. Przepiękne były Charków, Dniepropietrowsk i Lwów. Krym to miejsce które pokochacie na zawsze.

Olek

Kolorowy pobyt all inclusive - urlop na Ukrainie

Udało mi się pojechać na Ukrainę w styczniu. Wspomnienia niesamowite - znakomite oferty, rewelacyjne zachody słońca i świetna atmosfera. Noclegi były świetne. Od dawna wiedziałam, że Ukraina to fascynujący kraj. Ciekawe były miasta Donieck, Odessa i Charków. Krym to miejsce do którego trzeba się wybrać.

Magdalena

Naprawdę urokliwe miejsce - podróż na Ukrainę

Pojechaliśmy na wakacje na Ukrainę z trójką dzieci pięć miesięcy temu. Fantastyczne miejsce - bajkowa zabawa, interesująca okolica i wspaniały wypoczynek. Wakacje były naprawdę wspaniałe. Zawsze spodziewaliśmy się, że Ukraina to przyjemny kraj na wakacje. Najlepiej wspominam Donieck, Charków, no i oczywiście Odessa. Krym to miejsce które pokochasz.

Jagoda i Marek

Niezwykłe miejsce - Krym

Pojechałem na wczasy na Ukrainę z żoną pod koniec czerwca. Naprawdę rewelacja - bardzo tanie oferty wczasów, dobre oferty wakacyjne i przyjemny wypoczynek. Całe wakacje były fantastyczne. Ukraina to niesamowity kraj na wczasy. Niezwykłe są miasta Donieck, Lwów, a zwłaszcza Odessa. Krym to miejsce skąd przywieziesz przepiękne wspomnienia.

Krzysztof

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Ukraina – Krym Ukraina – Krym
Ocena: 4,75 - Pasja Świata