Turcja – Wrzesień

Turcja

ZOBACZ

Turcja - Wrzesień

Turcja to dla bardzo wielu jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Europie. Ledwie pomyślisz Turcja - Wrzesień, a wyobrażenia napływają same: relaksujące krajobrazy, znakomite oferty wczasów i niesamowite wycieczki fakultatywne.

Wrzesień w Turcji

Dla jednych Turcja to rajskie krajobrazy, nowoczesne apartamenty i niesamowite zapachy, a dla pozostałych fantastyczne powietrze, znakomite domki i niesamowita wycieczka all inclusive. Wyjazd do Turcji bez wątpienia będzie cudownym doznaniem dla każdego entuzjasty aktywnych podróży.

Turcja - OFERTY

Wrzesień - Turcja

Turcja potrafi oczarować turystów. Niezwykłe oferty wakacyjne, fantastyczne hotele i fantastyczne plaże sprawiają, że Turcja to wspaniałe miejsce na wakacje.

Turcja - Wrzesień

Turcja to faktycznie bajkowe pola namiotowe i świetne apartamenty. Najczęściej odwiedzane są Izmir, Gaziantep i Kekova. Polecam: Turcja - Wrzesień. Zobacz, jak urozmaiconym krajem jest Turcja.

Turcja – Wrzesień
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Turcja - Opinie:

Podróż do Turcji - Malownicza okolica

Byliśmy na urlopie w Turcji z trójką dzieci dwa tygodnie temu przez 2 tygodnie. Pomyślcie: dobre ceny, piękne rejsy i niesamowite zabytki. Całe wakacje były naprawdę świetne. Turcja to fantastyczny kraj na wakacje. Podobały nam się Bursa, Stambuł i Kemer. Turcja to kraj gdzie czekają Cię same niezwykłe wrażenia.

Kasia i Mikołaj

Turcja – Wrzesień

Naprawdę niesamowite miejsce - urlop w Turcji

Udało nam się pojechać do Turcji z córką trzy tygodnie temu na kilkanaście dni. Było wspaniale: beztroski wypoczynek, bajeczny wypoczynek i wspaniałe miejsca. Hotele wspominamy naprawdę cudownie. Zawsze słyszeliśmy opinie, że Turcja to przyjemny kraj na wakacje. Bardzo podobały nam się miasta Ankara, Gaziantep, no i oczywiście Kekova. Turcja to kraj który warto poznać.

Gabriela i Marek

Rewelacja - Turcja

Zdarzyło mi się być w Turcji z dzieckiem w drugiej połowie czerwca przez dwa tygodnie. Naprawdę warto polecić: cudowne wieczory, błogie kąpiele i bardzo tanie oferty wakacji. Apartamenty wspominam cudownie. Już wcześniej czułam, że Turcja to kraj fantastyczny. Wspaniałe były Myra, Gaziantep, a nade wszystko Kekova. Turcja to kraj w którym czekają Cię niesamowite wrażenia.

Marianna

Turcja - niesamowite wczasy

Byłam na wczasach w Turcji ze znajomymi w pierwszej połowie lipca przez tydzień. Wspaniałe miejsce: udane wycieczki, genialne oferty i noclegi i bajkowe plaże. Podróż wspominam naprawdę fantastycznie. Turcja to niezwykły kraj na wczasy. Rewelacyjne są Side, Gaziantep, a zwłaszcza Stambuł. Turcja to kraj niesamowity.

Natka

Było naprawdę bajecznie - wakacje w Turcji

Byliśmy na wyjeździe w Turcji z przyjaciółmi w grudniu. Wspomnienia cudowne: fantastyczne położenie, fascynujące morze i niezwykłe zapachy. Kwaterę wspominamy pozytywnie. Zawsze wiedzieliśmy, że Turcja to fascynujący kraj na urlop. Przepiękne są Gaziantep, Stambuł, no i oczywiście Icmeler. Turcja to kraj wspaniały.

Daria i Damian

Wycieczka do Turcji - Idealna wycieczka all inclusive

Pojechaliśmy do Turcji z trójką dzieci w pierwszej połowie grudnia. Rzeczywiście wspaniale - rajskie spacery, fantastyczne oferty wczasów i genialna zabawa. Hotel wspominamy wspaniale. Turcja to kraj fantastyczny do odwiedzenia. Interesujące były Side, Myra i bezsprzecznie Demre. Turcja to kraj wspaniały.

Asia i Łukasz

Naprawdę niesamowite miejsce - wakacje w Turcji

Pojechałem do Turcji z żoną w drugiej połowie marca na 3 tygodnie. Rzeczywiście rewelacja - niezwykłe oferty urlopu, atrakcyjne oferty i bajeczne miejsca. Noclegi wspominam naprawdę pozytywnie. Od kilku lat słyszałem opinie, że Turcja to interesujący kraj na wczasy. Podobały mi się Kapadocja, Demre i oczywiście Kekova. Turcja to kraj który naprawdę warto poznać.

Dominik

Szczerze warto polecić - Turcja

Zdarzyło nam się pojechać do Turcji pod koniec kwietnia. Prawdziwa rewelacja: znakomita zabawa, wspaniałe poranki i fascynujące krajobrazy. Noclegi były wspaniałe. Już wcześniej czuliśmy, że Turcja to fascynujący kraj na wczasy. Niezwykłe były miasta Myra, Icmeler i oczywiście Demre. Turcja to kraj w którym czekają Was same fantastyczne wrażenia.

Karolina i Kuba

Turcja - leniwy urlop

Byłem na urlopie w Turcji pięć lat temu. Wrażenia super: dzikie kąpiele, urokliwe kąpiele i wspaniały wypoczynek. Wczasy były wspaniałe. Turcja to fenomenalny kraj na wakacje. Ciekawe są Pamukkale, Kemer, no i naturalnie Icmeler. Turcja to kraj cudowny.

Artur

Było naprawdę wyśmienicie - wycieczka do Turcji

Pojechałem na urlop do Turcji ze znajomymi. Prawdziwa bajka - bajkowe wieczory, urokliwe plaże i krystalicznie czyste morze. Wakacje wspominam naprawdę bardzo pozytywnie. Zawsze mówiłem, że Turcja to przepiękny kraj na urlop. Najbardziej podobały mi się miasta Efez, Kemer, no i bezsprzecznie Konya. Turcja to kraj z którego przywieziesz przyjemne wspomnienia.

Paweł

Urlop w Turcji - było naprawdę bardzo fajnie

Pojechałem na wakacje do Turcji z synem w marcu na 10 dni. Wrażenia wyśmienite: ciekawe oferty, udane wycieczki autokarowe i idealne krajobrazy. Hotel wspominam wspaniale. Turcja to fantastyczny kraj na wakacje. Najbardziej podobały mi się miasta Adana, Stambuł i Gaziantep. Turcja to kraj skąd przywieziecie przepiękne wspomnienia.

Olek

Turcja - było naprawdę super

Byliśmy na urlopie w Turcji z synem w środku kwietnia. Naprawdę wspaniałe miejsce - znakomite widoki, piękne zachody słońca i niezwykłe plaże. Noclegi wspominamy naprawdę bardzo miło. Turcja to niesamowity kraj do odwiedzenia. Przepiękne były Myra, Icmeler, no i oczywiście Demre. Turcja to kraj do którego musicie się wybrać.

Małgorzata i Grzegorz

Turcja - niezwykła wycieczka

Pojechałem w podróż do Turcji z dwójką dzieci na początku listopada na 2 tygodnie. Wrażenia niesamowite - bezkresne spacery, porządny wypoczynek i ciepłe słońce. Kwatery były rewelacyjne. Zawsze czułem, że Turcja to przyjemny kraj na wakacje. Fantastyczne były Side, Bursa i Ankara. Turcja to kraj w którym czekają Was same niezwykłe wrażenia.

Jan

Zdecydowanie warto polecić - Turcja

Pojechałem w podróż do Turcji na 3 tygodnie. Wrażenia super - interesujące położenie, dobre plaże i wspaniałe kąpiele. Ośrodek wczasowy wspominam naprawdę bardzo miło. Już wcześniej wiedziałem, że Turcja to wspaniały kraj do odwiedzenia. Przyjemne były Ankara, Izmir, no i oczywiście Myra. Turcja to kraj niesamowity.

Patryk

Urlop w Turcji - naprawdę urokliwe miejsce

Zdarzyło mi się pojechać do Turcji kilkanaście miesięcy temu. Naprawdę piękne miejsce - wyśmienite wycieczki autokarowe, ciekawe oferty i noclegi i czyste powietrze. Kwatery były fantastyczne. Turcja to fascynujący kraj na wczasy. Podobały mi się Adana, Myra, a nade wszystko Antalya. Turcja to kraj niesamowity.

Tomek

Rewelacja - wakacje w Turcji

Byłem w podróży w Turcji z żoną na początku września przez 3 tygodnie. Było rewelacyjnie - beztroski wypoczynek, przyjemne słońce i fascynujące morze. Ludzi wspominam cudownie. Turcja to fenomenalny kraj do odwiedzenia. Najbardziej podobały mi się miasta Marmaris, Myra, a zwłaszcza Ankara. Turcja to kraj do którego warto się wybrać.

Paweł

Było ciekawie - Turcja

Pojechałam do Turcji na dziesięć dni. Rzeczywiście ekstra - dobre oferty wyjazdowe, tradycyjne jedzenie i urozmaicone wycieczki autokarowe. Noclegi wspominam naprawdę bardzo pozytywnie. Turcja to kraj interesujący do odwiedzenia. Podobały mi się miasta Pamukkale, Kapadocja, no i oczywiście Stambuł. Turcja to kraj gdzie trzeba się wybrać.

Julka

Było naprawdę bajecznie - urlop w Turcji

Pojechałem na wczasy do Turcji z trójką dzieci w środku października. Naprawdę super: rozkoszne słońce, niezwykła kuchnia i atrakcyjne oferty wakacyjne. Hotele były naprawdę cudowne. Zawsze wiedziałem, że Turcja to fantastyczny kraj na wakacje. Fascynujące są miasta Izmir, Adana, a przede wszystkim Demre. Turcja to kraj gdzie musicie się wybrać.

Franek

Znakomita zabawa - wczasy w Turcji

Pojechałem do Turcji na 12 dni. Znakomite miejsce: piękne wieczory, wspaniała okolica i piękne rejsy. Kwatery były naprawdę rewelacyjne. Turcja to przyjemny kraj do odwiedzenia. Rewelacyjne są Bursa, Icmeler, a zwłaszcza Demre. Turcja to kraj skąd przywieziecie cudowne wspomnienia.

Paweł

Wakacje w Turcji - naprawdę fantastyczne miejsce

Udało nam się być w Turcji z córką cztery tygodnie temu. Było ekstra: barwna okolica, cudowna atmosfera i słoneczne wycieczki. Noclegi wspominamy wspaniale. Turcja to kraj wspaniały na urlop. Bardzo podobały nam się Konya, Alanya i Bursa. Turcja to kraj na pewno się zauroczysz.

Amelia i Maciek

Było naprawdę bajecznie - wycieczka do Turcji

Byliśmy na wyjeździe w Turcji z przyjaciółmi. Prawdziwa bajka - malownicze rejsy, przyjemne zachody słońca i fantastyczna pogoda. Noclegi wspominamy naprawdę pozytywnie. Turcja to piękny kraj na wczasy. Zdecydowanie najlepiej wspominam Pamukkale, Stambuł i Efez. Turcja to kraj z którego przywieziesz świetne wspomnienia.

Kamila i Łukasz

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Turcja – Wrzesień Turcja – Wrzesień
Ocena: 4,93 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

  • wczasy turcja wrzesien
  • turcja wczasy wrzesień