Szwecja – turystyka

Szwecja

ZOBACZ

Szwecja - turystyka

Szwecja to dla koneserów jeden z najbardziej urokliwych krajów w Europie. Wystarczy, że powiesz Szwecja - turystyka, a marzenia przybywają same: znakomite oferty wczasów, niesamowite zachody słońca i wyśmienita przyroda.

Turystyka w Szwecji

Dla jednych Szwecja to bajkowe hotele, bardzo tanie oferty pobytu i przyjemne krajobrazy, a dla pozostałych ciekawe potrawy, błogie popołudnia i wspaniałe wycieczki autokarowe. Wycieczka do Szwecji może być idealnym doznaniem dla każdego konesera wakacji.

Szwecja - OFERTY

Turystyka - Szwecja

Szwecja potrafi zafascynować turystów. Piękne zachody słońca, ciekawe wycieczki i przyjemne hotele - to powoduje, że Szwecja to fantastyczne miejsce na wakacje.

Szwecja - turystyka

Szwecja to dla wielu urokliwe poranki i urozmaicona kuchnia. Podróżnicy polecają najczęściej takie miasta jak Vasteras, Linkoeping i Sztokholm. Polecam: Szwecja - turystyka. Pomyśl, jak cudownym krajem jest Szwecja.

Szwecja – turystyka
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Szwecja - Opinie:

Wakacyjna atmosfera - podróż do Szwecji

Byłem w Szwecji siedem lat temu. Było naprawdę wspaniale - urozmaicone wycieczki autokarowe, idealne jedzenie i rajska przyroda. Noclegi wspominam naprawdę pozytywnie. Zawsze podejrzewałem, że Szwecja to cudowny kraj na wakacje. Niezwykłe były Goeteborg, Vasteras, a przede wszystkim Orebro. Szwecja to kraj z którego przywieziecie fenomenalne wspomnienia.

Krystian

Szwecja – turystyka

Szwecja

Pojechaliśmy do Szwecji z córką. Naprawdę wyśmienite miejsce - bardzo tanie oferty urlopowe, piękna okolica i znakomite oferty wyjazdów. Jedzenie wspominamy naprawdę świetnie. Szwecja to kraj wspaniały do odwiedzenia. Fantastyczne są miasta Goeteborg, Uppsala, a zwłaszcza Sztokholm. Szwecja to kraj z którego przywieziecie przyjemne wspomnienia.

Karolina i Andrzej

Urlop w Szwecji - było bajkowo

Byłem w Szwecji w czerwcu. Naprawdę cudowne miejsce - ciekawe oferty noclegowe, wspaniała okolica i przyjemny wypoczynek. Noclegi były rewelacyjne. Od dawna przeczuwałem, że Szwecja to piękny kraj na urlop. Najbardziej podobały mi się miasta Malmoe, Linkoeping, no i bezsprzecznie Uppsala. Szwecja to kraj który warto polecić.

Jan

Niesamowite miejsce - Szwecja

Pojechałam do Szwecji z przyjaciółmi pod koniec grudnia na 12 dni. Było fantastycznie - niesamowite zabytki, niezwykłe spacery i rozkoszne poranki. Noclegi wspominam naprawdę pozytywnie. Od dawna słyszałam opinie, że Szwecja to interesujący kraj do odwiedzenia. Cudowne są miasta Orebro, Malmoe, no i oczywiście Goeteborg. Szwecja to kraj który pokochacie na zawsze.

Klaudia

Szwecja - bajeczna wycieczka

Byłam na urlopie w Szwecji z chłopakiem pod koniec listopada przez 3 tygodnie. Było naprawdę super: piękne wycieczki fakultatywne, słoneczne popołudnia i urozmaicona kuchnia. Poznanych ludzi wspominam naprawdę świetnie. Szwecja to kraj przepiękny. Fenomenalne są Linkoeping, Sztokholm i Vasteras. Szwecja to kraj z którego przywieziecie fenomenalne wspomnienia.

Oliwka

Szwecja - Niezapomniane wycieczki autokarowe

Zdarzyło nam się pojechać do Szwecji z dwójką dzieci pod koniec stycznia na kilkanaście dni. Niesamowite miejsce: niezwykłe położenie, tanie oferty wakacyjne i bajkowe spacery. Hotel wspominamy naprawdę bardzo pozytywnie. Już wcześniej słyszeliśmy opinie, że Szwecja to cudowny kraj na urlop. Przepiękne były miasta Malmoe, Sztokholm i Orebro. Szwecja to kraj z którego przywieziesz cudowne wspomnienia.

Gosia i Maciej

Wycieczka do Szwecji - było naprawdę wspaniale

Pojechałam do Szwecji na przełomie lipca i sierpnia. Było bardzo fajnie - dobre temperatury, tanie oferty urlopowe i niezwykłe oferty wycieczek. Hotele były naprawdę świetne. Szwecja to malowniczy kraj na wczasy. Podobały mi się Linkoeping, Orebro, no i bezsprzecznie Uppsala. Szwecja to kraj z którego przywieziecie rewelacyjne wspomnienia.

Martyna

Bajkowa wycieczka do Szwecji

Udało mi się pojechać do Szwecji na początku lutego. Genialne miejsce - genialne oferty wakacji, fantastyczne oferty wyjazdowe i tanie oferty wakacyjne. Podróż wspominam naprawdę fantastycznie. Zawsze spodziewałam się, że Szwecja to kraj przepiękny. Podobały mi się miasta Malmoe, Goeteborg i oczywiście Sztokholm. Szwecja to kraj gdzie musisz pojechać.

Laura

Szwecja - Rewelacyjne kwatery

Zdarzyło mi się być w Szwecji z chłopakiem w środku marca przez kilkanaście dni. To było piękne - pyszne jedzenie, udane zwiedzanie i fascynujące zakątki. Kwatery były wspaniałe. Szwecja to kraj fascynujący do odwiedzenia. Przyjemne są Orebro, Linkoeping i Uppsala. Szwecja to kraj niesamowity.

Milena

Szwecja - Przepiękny wyjazd

Byłam na urlopie w Szwecji z dziećmi na przełomie grudnia i stycznia. Wrażenia fantastyczne - fantastyczne oferty wakacyjne, niezwykłe zakątki i fascynująca przyroda. Wakacje były naprawdę rewelacyjne. Szwecja to kraj niezwykły na urlop. Przepiękne są miasta Malmoe, Sztokholm, no i bezsprzecznie Orebro. Szwecja to kraj gdzie musicie pojechać.

Patrycja

Wycieczka do Szwecji - naprawdę znakomite miejsce

Zdarzyło mi się pojechać do Szwecji z chłopakiem kilka tygodni temu na 10 dni. Tego się nie da zapomnieć: wspaniali ludzie, tanie oferty wakacyjne i malownicze zachody słońca. Całe wakacje były bardzo miłe. Szwecja to fenomenalny kraj. Ciekawe są Vasteras, Linkoeping, a nade wszystko Sztokholm. Szwecja to kraj do którego trzeba pojechać.

Karolina

Genialne miejsce - urlop w Szwecji

Pojechałam do Szwecji na przełomie listopada i grudnia. Przepiękne miejsce: ciekawe oferty wakacyjne, spokojna okolica i cudowne zabytki. Ludzi wspominam naprawdę rewelacyjnie. Szwecja to fantastyczny kraj na urlop. Wspaniałe są miasta Sztokholm, Goeteborg, a szczególnie Linkoeping. Szwecja to kraj w którym czekają Was same niezwykłe wrażenia.

Olga

Szwecja - było bajecznie

Byłam na wakacjach w Szwecji z narzeczonym na początku stycznia. Było naprawdę wyśmienicie: rajski wypoczynek, niezwykłe miejsca i piękne wieczory. Podróż wspominam bardzo miło. Szwecja to niesamowity kraj na wczasy. Ciekawe były Linkoeping, Vasteras, a przede wszystkim Goeteborg. Szwecja to kraj który zapamiętacie na zawsze.

Marta

Szwecja - rewelacja

Pojechałam na wakacje do Szwecji w pierwszej połowie marca. To było wspaniałe - genialne położenie, fascynujące krajobrazy i znakomite atrakcje. Cały wyjazd wspominam rewelacyjnie. Od kilku lat czułam, że Szwecja to fenomenalny kraj do odwiedzenia. Fascynujące były Vasteras, Linkoeping, a zwłaszcza Orebro. Szwecja to kraj do którego musicie się wybrać.

Barbara

Znakomite krajobrazy

Zdarzyło mi się być w Szwecji na przełomie czerwca i lipca. Wspomnienia fantastyczne: genialne oferty, wyśmienite widoki i rajskie wycieczki. Warunki wspominam rewelacyjnie. Szwecja to urokliwy kraj do odwiedzenia. Najbardziej podobały mi się Malmoe, Uppsala i bezsprzecznie Vasteras. Szwecja to kraj do którego warto pojechać.

Tomasz

Było bajecznie - Szwecja

Byliśmy w Szwecji przez 3 tygodnie. Było naprawdę wyśmienicie: rewelacyjne powietrze, bajeczne przysmaki i niezwykła przyroda. Całą podróż wspominamy cudownie. Od dawna mówiliśmy, że Szwecja to cudowny kraj na wakacje. Fenomenalne są miasta Vasteras, Sztokholm, a zwłaszcza Uppsala. Szwecja to kraj na pewno się zauroczysz.

Agata i Piotr

Wspaniały urlop w Szwecji

Pojechaliśmy w podróż do Szwecji z trójką dzieci w środku września. Było fantastycznie: bajkowa cisza, cudowne zachody słońca i znakomite jedzenie. Hotel wspominamy naprawdę świetnie. Szwecja to fenomenalny kraj. Fascynujące były Orebro, Sztokholm, a zwłaszcza Goeteborg. Szwecja to kraj niesamowity.

Anna i Damian

Szwecja - niezwykły urlop

Zdarzyło nam się pojechać do Szwecji z dwójką dzieci na przełomie czerwca i lipca na trzy tygodnie. Naprawdę fantastyczne miejsce - bajeczna cisza, fenomenalna pogoda i cudowne wieczory. Noclegi były naprawdę świetne. Szwecja to piękny kraj na wakacje. Rewelacyjne są miasta Orebro, Goeteborg i bezsprzecznie Uppsala. Szwecja to kraj wspaniały.

Pola i Tomasz

Podróż do Szwecji - naprawdę przepiękne miejsce

Byliśmy w podróży w Szwecji z dziećmi w pierwszej połowie września. Warto szczerze polecić - znakomite temperatury, kolorowe poranki i niezapomniane wycieczki. Ludzi wspominamy naprawdę bardzo pozytywnie. Szwecja to niezwykły kraj na wakacje. Niezwykłe były miasta Sztokholm, Orebro, no i oczywiście Goeteborg. Szwecja to kraj skąd przywieziesz niezwykłe wspomnienia.

Patrycja i Artur

Wakacje w Szwecji - zdecydowanie warto polecić

Udało mi się być w Szwecji z koleżankami we wrześniu. Było niesamowicie - świetne zabytki, interesujące widoki i fantastyczne popołudnia. Noclegi wspominam naprawdę świetnie. Szwecja to wspaniały kraj na urlop. Ciekawe są Uppsala, Vasteras, a nade wszystko Goeteborg. Szwecja to kraj bardzo ciekawy.

Amelia

Niezapomniane wczasy w Szwecji

Udało nam się pojechać do Szwecji pięć miesięcy temu. Naprawdę genialne miejsce - słoneczne wycieczki fakultatywne, rajskie spacery i rajska pogoda. Noclegi były naprawdę rewelacyjne. Szwecja to malowniczy kraj na urlop. Najbardziej podobały nam się miasta Goeteborg, Malmoe i Sztokholm. Szwecja to kraj na pewno się zauroczycie.

Ewa i Grzesiek

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Szwecja – turystyka Szwecja – turystyka
Ocena: 4,75 - Pasja Świata