Rogoźnica – Chorwacja

Chorwacja

ZOBACZ

Rogoźnica - Chorwacja

Rogoźnica to dla sporej grupy osób jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Chorwacji. Wystarczy, że powiesz Rogoźnica - Chorwacja, a marzenia pojawiają się same: udane zwiedzanie, niezapomniane wycieczki autokarowe i tanie jedzenie.

Rogoźnica w Chorwacji

Dla jednych Rogoźnica to świetne widoki, fascynujące morze i genialny wyjazd last minute, a dla innych bajkowe położenie, niesamowite krajobrazy i rewelacyjny urlop all inclusive. Wczasy w Chorwacji będą z pewnością fascynującym doświadczeniem dla wszystkich miłośników urozmaiconych wyjazdów.

Chorwacja - OFERTY

Chorwacja - Rogoźnica

Rogoźnica oczarowuje odwiedzających. Leniwe wieczory, fenomenalne plaże i idealne wycieczki autokarowe - to wszystko przekonuje, że Rogoźnica to interesujące miejsce na wczasy.

Rogoźnica - Chorwacja

Rogoźnica to dla zwiedzających barwne wycieczki fakultatywne i urozmaicone oferty noclegowe. Turyści zwiedzają chętnie takie miasta jak Dubrownik, Orebic i Sibenik. Polecam: Rogoźnica - Chorwacja. Zobacz, jak bajecznym miejscem jest Rogoźnica.

Rogoźnica – Chorwacja
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Chorwacja - Opinie:

Rogoźnica - było naprawdę rewelacyjnie

Pojechałem na urlop do Chorwacji ze swoją dziewczyną we wrześniu na dwanaście dni. Wspaniałe miejsce - wyśmienite atrakcje, wyśmienite wycieczki autokarowe i dzikie zakątki. Kwaterę wspominam naprawdę fantastycznie. Od kilku lat spodziewałem się, że Chorwacja to kraj przepiękny. Interesujące są Zadar, Seget Donji i Sibenik. Rogoźnica to miejsce w którym czekają Was same dobre wrażenia.

Olek

Rogoźnica – Chorwacja

Wakacje w Chorwacji - Idealne campingi

Byliśmy na wakacjach w Chorwacji z dzieckiem w środku lipca przez dwa tygodnie. Naprawdę świetne miejsce: piękne zachody słońca, słoneczna pogoda i niskie ceny. Hotel wspominamy świetnie. Chorwacja to kraj malowniczy. Fascynujące są miasta Sibenik, Osijek, no i naturalnie Korcula. Rogoźnica to miejsce gdzie musisz pojechać.

Natka i Mateusz

Naprawdę niesamowite miejsce - wczasy w Chorwacji

Byłam w podróży w Chorwacji ze swoim mężem cztery lata temu przez 3 tygodnie. Było wspaniale: urozmaicone oferty wakacyjne, cudowne słońce i genialne plaże. Kwaterę wspominam wspaniale. Już wcześniej podejrzewałam, że Chorwacja to piękny kraj. Podobały mi się Split, Zadar, a nade wszystko Seget Donji. Rogoźnica to miejsce do którego musisz pojechać.

Oliwia

Naprawdę niezwykłe miejsce

Pojechałem w podróż do Chorwacji z żoną na początku kwietnia. Urokliwe miejsce - niezwykła przyroda, fantastyczne krajobrazy i bardzo tanie wycieczki fakultatywne. Całe wakacje były wspaniałe. Zawsze spodziewałem się, że Chorwacja to niezwykły kraj do odwiedzenia. Interesujące są miasta Pula, Zagrzeb, no i oczywiście Korcula. Rogoźnica to miejsce w którym czekają Cię niezwykłe wrażenia.

Łukasz

Rogoźnica - wspaniała wycieczka

Udało nam się pojechać do Chorwacji na dwanaście dni. Naprawdę rewelacja - genialne oferty noclegowe, malownicze rejsy i rewelacyjne atrakcje. Noclegi były świetne. Już wcześniej słyszeliśmy opinie, że Chorwacja to kraj malowniczy. Cudowne są Dubrownik, Osijek, a przede wszystkim Rijeka. Rogoźnica to miejsce które zapamiętacie na zawsze.

Alicja i Kuba

Było naprawdę wyśmienicie - wczasy w Chorwacji

Byłem w Chorwacji ze swoją dziewczyną cztery lata temu przez kilka dni. To było cudowne - znakomite atrakcje, wycieczkowa atmosfera i niezwykłe oferty noclegowe. Apartamenty wspominam pozytywnie. Zawsze czułem, że Chorwacja to kraj przyjemny. Niezwykłe są miasta Rijeka, Slavonski Brod i oczywiście Split. Rogoźnica to miejsce na pewno się zauroczycie.

Konrad

Ciekawa wycieczka do Chorwacji

Pojechałem do Chorwacji na przełomie marca i kwietnia. Naprawdę świetne miejsce - kolorowe poranki, życzliwie nastawieni ludzie i bajeczne kąpiele. Hotel wspominam naprawdę świetnie. Chorwacja to kraj przyjemny do odwiedzenia. Cudowne były Orebic, Slavonski Brod, a nade wszystko Vela Luka. Rogoźnica to miejsce które zapamiętasz na zawsze.

Konrad

Chorwacja - bajkowa podróż

Pojechałem na wakacje do Chorwacji z dziewczyną dwa lata temu. Było bardzo fajnie - długie spacery, atrakcyjne oferty noclegowe i idealne krajobrazy. Warunki były świetne. Chorwacja to fenomenalny kraj na urlop. Najbardziej podobały mi się miasta Zadar, Korcula i Seget Donji. Rogoźnica to miejsce które zapamiętacie.

Marcin

Rogoźnica - było naprawdę super

Pojechałem na wakacje do Chorwacji na początku października na tydzień. Rzeczywiście cudownie - atrakcyjne oferty noclegowe, niesamowita okolica i ciekawe jedzenie. Wyjazd wspominam wspaniale. Zawsze przeczuwałem, że Chorwacja to przepiękny kraj na wakacje. Fascynujące są miasta Slavonski Brod, Pula i Korcula. Rogoźnica to miejsce które zapamiętacie na zawsze.

Jan

Rogoźnica - idealny urlop

Byłam w podróży w Chorwacji z dziećmi na przełomie lutego i marca. Wspomnienia wyśmienite: urokliwe popołudnia, rewelacyjne temperatury i cudowne zabytki. Hotele były naprawdę wspaniałe. Już wcześniej czułam, że Chorwacja to przepiękny kraj na wakacje. Wspaniałe były Zadar, Pula, no i naturalnie Zagrzeb. Rogoźnica to miejsce które zapamiętacie na zawsze.

Oliwia

Rogoźnica - udana podróż

Pojechałem na urlop do Chorwacji z kolegami w marcu na kilkanaście dni. Wrażenia super - ciepłe wieczory, ciekawe oferty noclegowe i malownicze zakątki. Noclegi wspominam naprawdę pozytywnie. Chorwacja to fantastyczny kraj na wakacje. Najbardziej podobały mi się Rijeka, Orebic i Sibenik. Rogoźnica to miejsce niesamowite.

Tomasz

Zdecydowanie warto polecić - wycieczka do Chorwacji

Zdarzyło mi się być w Chorwacji kilkanaście tygodni temu. Było bardzo fajnie - cudowna zabawa, przepiękna przyroda i fantastyczne oferty wczasów. Wczasy wspominam naprawdę bardzo dobrze. Chorwacja to kraj urokliwy. Niezwykłe były miasta Dubrownik, Osijek i bezsprzecznie Rijeka. Rogoźnica to miejsce do którego musicie pojechać.

Jakub

Cudowna wycieczka do Chorwacji

Byłam na wyjeździe w Chorwacji z koleżankami. Rzeczywiście cudownie: bardzo tanie oferty wyjazdowe, rewelacyjne powietrze i urokliwe popołudnia. Apartamenty wspominam naprawdę świetnie. Od dawna wiedziałam, że Chorwacja to kraj cudowny na urlop. Fantastyczne były Pula, Dubrownik, a przede wszystkim Seget Donji. Rogoźnica to miejsce bardzo interesujące.

Marysia

Było niesamowicie

Zdarzyło mi się być w Chorwacji ze swoją żoną miesiąc temu. To było wspaniałe: urozmaicone zabytki, bajkowe widoki i cudowne poranki. Noclegi wspominam bardzo miło. Chorwacja to piękny kraj na urlop. Fascynujące są Slavonski Brod, Vela Luka i bezsprzecznie Vodice . Rogoźnica to miejsce na pewno się zakochacie.

Olek

Rogoźnica - fantastyczne wczasy

Byliśmy w podróży w Chorwacji z dziećmi pod koniec kwietnia. Naprawdę warto polecić: genialna cisza, cudowne spacery i życzliwi mieszkańcy. Warunki były naprawdę rewelacyjne. Chorwacja to interesujący kraj na wczasy. Piękne są miasta Pula, Neum, a zwłaszcza Split. Rogoźnica to miejsce które trzeba polecić.

Kaśka i Piotr

Błogie wakacje w Chorwacji

Byłem na wyjeździe w Chorwacji z dzieckiem w zeszłym roku przez dwanaście dni. Naprawdę rewelacja: urozmaicone zwiedzanie, niezwykłe zachody słońca i urozmaicone zakątki. Noclegi były cudowne. Chorwacja to cudowny kraj na urlop. Fantastyczne były miasta Slavonski Brod, Pula, a przede wszystkim Korcula. Rogoźnica to miejsce do którego trzeba się wybrać.

Bartek

Dobre oferty pobytu - Rogoźnica

Pojechałam do Chorwacji z dziećmi w drugiej połowie grudnia na 12 dni. Było wspaniale - przepiękne widoki, malownicze widoki i fenomenalne położenie. Całe wakacje były bardzo miłe. Chorwacja to niezwykły kraj na wakacje. Podobały mi się Split, Vela Luka i oczywiście Neum. Rogoźnica to miejsce które trzeba polecić.

Milena

Chorwacja - leniwe wczasy

Byliśmy na wyjeździe w Chorwacji z trójką dzieci siedem lat temu przez trzy tygodnie. Przepiękne miejsce - błogie poranki, urokliwe plaże i bardzo tania kuchnia. Hotele były fantastyczne. Chorwacja to niesamowity kraj do odwiedzenia. Fenomenalne były Dubrownik, Osijek, no i naturalnie Rijeka. Rogoźnica to miejsce gdzie czekają Was same fantastyczne wrażenia.

Barbara i Wojtek

Fantastyczne miejsce - wycieczka do Chorwacji

Byłam na wakacjach w Chorwacji z koleżankami na przełomie marca i kwietnia przez kilkanaście dni. Wrażenia wyśmienite - ciepłe kąpiele, znakomite widoki i cicha okolica. Urlop wspominam fantastycznie. Chorwacja to fenomenalny kraj. Fascynujące są miasta Pula, Seget Donji i bezsprzecznie Korcula. Rogoźnica to miejsce bardzo ciekawe.

Anka

Było naprawdę bardzo fajnie

Pojechaliśmy na wakacje do Chorwacji na przełomie kwietnia i maja na 3 tygodnie. Naprawdę fascynujące miejsce: malownicze krajobrazy, wyśmienite potrawy i fantastyczne temperatury. Całe wakacje wspominamy naprawdę rewelacyjnie. Chorwacja to kraj wspaniały do odwiedzenia. Bardzo podobały nam się Trogir, Seget Donji i Split. Rogoźnica to miejsce gdzie trzeba się wybrać.

Małgorzata i Marek

Było wyśmienicie - Chorwacja

Byliśmy na wczasach w Chorwacji w lutym przez 10 dni. Wrażenia super: fenomenalne potrawy, przyjaźni mieszkańcy i niezwykłe oferty pobytu. Wyjazd wspominamy świetnie. Chorwacja to niezwykły kraj na wczasy. Piękne są miasta Slavonski Brod, Korcula, no i oczywiście Zagrzeb. Rogoźnica to miejsce skąd przywieziecie niesamowite wspomnienia.

Ula i Aleksander

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Rogoźnica – Chorwacja Rogoźnica – Chorwacja
Ocena: 4,94 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

  • chorwacja rogoźnica