Rejsy do Szwecji

Szwecja

ZOBACZ

Rejsy do Szwecji

Szwecja to dla globtroterów najbardziej urokliwy kraj w Skandynawii. Wystarczy, że powiesz Rejsy do Szwecji, a marzenia nadciągają same: znakomite campingi, słoneczne popołudnia i opłacalne ceny.

Statkiem do Szwecji

Dla jednych Szwecja to wspaniałe przysmaki, rewelacyjne kempingi i niezwykły pobyt, a dla innych wspaniałe popołudnia, bajeczne wycieczki i piękna wycieczka. Wakacje w Szwecji będą z pewnością świetnym doznaniem dla wszystkich pasjonatów odległych krajów.

Szwecja - OFERTY

Szwecja – Rejsy

Szwecja potrafi olśnić odwiedzających. Przyjaźni mieszkańcy, fantastyczne temperatury i niezwykłe apartamenty - to wszystko przekonuje, że Szwecja to wymarzone miejsce na urlop.

Rejsy do Szwecji

Szwecja to dla wielu przyjemne hotele i znakomite atrakcje. Obcokrajowcy zwiedzają chętnie takie miasta jak Linkoeping, Orebro i Malmoe. Polecam: Rejsy do Szwecji. Wyobraź sobie, jak ciekawym krajem jest Szwecja.

Rejsy do Szwecji
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Szwecja - Opinie:

Szwecja - niezwykła podróż

Byłem na wczasach w Szwecji ze swoją żoną w środku maja przez kilkanaście dni. Naprawdę piękne miejsce - piękne spacery, malownicze zakątki i urozmaicone przysmaki. Całe wczasy były naprawdę fantastyczne. Szwecja to malowniczy kraj na urlop. Fenomenalne są miasta Uppsala, Vasteras, a zwłaszcza Goeteborg. Szwecja to kraj który warto poznać.

Franek

Rejsy do Szwecji

Było naprawdę super - Szwecja

Byliśmy na urlopie w Szwecji pod koniec lutego przez dwa tygodnie. Było naprawdę bajecznie: pyszne potrawy, rozkoszny wypoczynek i rewelacyjne zabytki. Noclegi były naprawdę wspaniałe. Zawsze czuliśmy, że Szwecja to piękny kraj na wczasy. Bardzo podobały nam się miasta Sztokholm, Orebro i Uppsala. Szwecja to kraj do którego musisz pojechać.

Amelia i Jasiek

Szwecja

Udało mi się pojechać do Szwecji z trójką dzieci. Naprawdę wyśmienite miejsce: genialne wycieczki autokarowe, ciekawe miejsca i cudowne zakątki. Noclegi wspominam naprawdę bardzo pozytywnie. Już wcześniej mówiłem, że Szwecja to urokliwy kraj do odwiedzenia. Fantastyczne są Vasteras, Malmoe, a przede wszystkim Goeteborg. Szwecja to kraj bardzo ciekawy.

Maciej

Podróż do Szwecji - cudowne miejsce

Zdarzyło mi się pojechać do Szwecji z koleżanką dwa miesiące temu na trzy tygodnie. Wrażenia cudowne: znakomite przysmaki, urozmaicone wycieczki fakultatywne i miejscowe przysmaki. Noclegi były fantastyczne. Szwecja to fantastyczny kraj. Fenomenalne były miasta Malmoe, Uppsala, a nade wszystko Orebro. Szwecja to kraj który zapamiętacie na zawsze.

Iza

Szwecja

Pojechaliśmy w podróż do Szwecji z trójką dzieci na 3 tygodnie. Było naprawdę niesamowicie - atrakcyjne oferty wyjazdów, niezwykłe oferty i fenomenalne potrawy. Kwaterę wspominamy świetnie. Szwecja to piękny kraj. Interesujące są miasta Sztokholm, Linkoeping i Uppsala. Szwecja to kraj do którego warto pojechać.

Helena i Kamil

Przyjemne poranki - podróż do Szwecji

Byłam na wczasach w Szwecji z synem na przełomie grudnia i stycznia przez 2 tygodnie. Naprawdę niezwykłe miejsce: malownicze wycieczki fakultatywne, niesamowite wieczory i ciekawa turystyka. Noclegi były fantastyczne. Od kilku lat czułam, że Szwecja to fantastyczny kraj na wczasy. Zdecydowanie najlepiej wspominam Sztokholm, Goeteborg, no i bezsprzecznie Uppsala. Szwecja to kraj gdzie musicie pojechać.

Laura

Szwecja - niesamowita wycieczka

Byłem na wakacjach w Szwecji z dzieckiem przez dziesięć dni. Rzeczywiście rewelacja - słoneczne popołudnia, tanie oferty noclegów i przyjemne krajobrazy. Hotele były naprawdę bardzo miłe. Zawsze spodziewałem się, że Szwecja to fantastyczny kraj do odwiedzenia. Fascynujące były Linkoeping, Orebro, no i oczywiście Uppsala. Szwecja to kraj do którego warto się wybrać.

Filip

Szwecja - było rewelacyjnie

Udało mi się pojechać do Szwecji w styczniu na 10 dni. Było naprawdę cudownie - fantastyczna zabawa, tradycyjne jedzenie i cudowna zabawa. Poznanych ludzi wspominam cudownie. Szwecja to kraj przyjemny do odwiedzenia. Fenomenalne były miasta Sztokholm, Goeteborg, no i naturalnie Uppsala. Szwecja to kraj niezwykły.

Alicja

Wycieczka do Szwecji - wspaniałe miejsce

Byłam na urlopie w Szwecji przez tydzień. Wyobraźcie sobie - znakomite oferty pobytu, niesamowite krajobrazy i urozmaicone zabytki. Podróż wspominam pozytywnie. Od kilku lat wiedziałam, że Szwecja to piękny kraj. Fenomenalne są miasta Sztokholm, Uppsala, a szczególnie Linkoeping. Szwecja to kraj który zapamiętasz.

Kamila

Szwecja - Relaksujące wycieczki

Pojechałem do Szwecji pod koniec września. Było super: malownicze wycieczki fakultatywne, dobre położenie i fantastyczne położenie. Urlop wspominam bardzo dobrze. Szwecja to fenomenalny kraj na wakacje. Niezwykłe były miasta Sztokholm, Malmoe, no i oczywiście Linkoeping. Szwecja to kraj bardzo interesujący.

Kacper

Szwecja - malownicza wycieczka

Pojechaliśmy do Szwecji z przyjaciółmi pięć lat temu. To było piękne: tanie oferty pobytu, dobre oferty noclegowe i fenomenalna przyroda. Cały urlop wspominamy naprawdę bardzo miło. Już wcześniej przeczuwaliśmy, że Szwecja to ciekawy kraj. Wspaniałe były Vasteras, Goeteborg i oczywiście Malmoe. Szwecja to kraj cudowny.

Julia i Jan

Wycieczka do Szwecji - naprawdę wspaniałe miejsce

Pojechałam do Szwecji z przyjaciółmi w pierwszej połowie lipca na tydzień. Niezwykłe miejsce - długie spacery, ciekawa kuchnia i urozmaicone oferty wczasów. Całe wakacje były rewelacyjne. Zawsze przeczuwałam, że Szwecja to przyjemny kraj na urlop. Podobały mi się miasta Vasteras, Linkoeping i bezsprzecznie Orebro. Szwecja to kraj w którym czekają Was fantastyczne wrażenia.

Ania

Urokliwa wycieczka last minute - wycieczka do Szwecji

Pojechaliśmy na wakacje do Szwecji z dziećmi na trzy tygodnie. Wyobraźcie sobie - ciekawe zwiedzanie, rajski wypoczynek i fantastyczne atrakcje. Całe wczasy były fantastyczne. Szwecja to piękny kraj na wakacje. Przepiękne są Uppsala, Sztokholm, a nade wszystko Malmoe. Szwecja to kraj do którego musicie pojechać.

Dominika i Franek

Było naprawdę bajecznie - wycieczka do Szwecji

Byłam na urlopie w Szwecji w pierwszej połowie października. To było fantastyczne: znakomite oferty wakacji, przepiękne wieczory i ciekawe oferty wakacyjne. Wakacje były rewelacyjne. Od dawna spodziewałam się, że Szwecja to ciekawy kraj na wczasy. Niezwykłe są miasta Uppsala, Malmoe i Goeteborg. Szwecja to kraj do którego warto pojechać.

Julka

Było super - wakacje w Szwecji

Byliśmy na wczasach w Szwecji z trójką dzieci w lutym. Naprawdę fascynujące miejsce: fantastyczne wycieczki, idealne zachody słońca i fantastyczne oferty wakacji. Kwatery były świetne. Szwecja to kraj fascynujący. Bardzo podobały nam się miasta Goeteborg, Vasteras, no i bezsprzecznie Orebro. Szwecja to kraj który zapamiętacie.

Dominika i Przemek

Wczasy w Szwecji - Genialny pobyt last minute

Byliśmy na urlopie w Szwecji z dziećmi w środku maja przez 2 tygodnie. Naprawdę rewelacja: dobry wypoczynek, rewelacyjny wypoczynek i urokliwe wycieczki autokarowe. Apartament wspominamy naprawdę bardzo pozytywnie. Zawsze spodziewaliśmy się, że Szwecja to urokliwy kraj na wczasy. Niezwykłe były Goeteborg, Sztokholm i Orebro. Szwecja to kraj gdzie musicie się wybrać.

Alicja i Jan

Szwecja - udana wycieczka

Udało mi się być w Szwecji w listopadzie. Naprawdę wspaniale - tania kuchnia, rewelacyjne potrawy i rajskie słońce. Noclegi były naprawdę fantastyczne. Szwecja to fenomenalny kraj. Fascynujące są miasta Uppsala, Vasteras, a szczególnie Goeteborg. Szwecja to kraj bardzo ciekawy.

Kasia

Wczasy w Szwecji - niesamowite miejsce

Byłam w podróży w Szwecji z trójką dzieci w lutym przez tydzień. Rzeczywiście cudownie - bardzo tania kuchnia, dobra atmosfera i niesamowite wycieczki. Wyjazd wspominam świetnie. Od kilku lat mówiłam, że Szwecja to malowniczy kraj na wczasy. Ciekawe były Sztokholm, Linkoeping i oczywiście Malmoe. Szwecja to kraj do którego musisz się wybrać.

Hania

Było wyśmienicie - Szwecja

Zdarzyło mi się być w Szwecji ze swoją dziewczyną w drugiej połowie czerwca przez tydzień. Naprawdę wyśmienite miejsce: urozmaicone jedzenie, fascynujące wycieczki i urokliwe poranki. Noclegi wspominam naprawdę świetnie. Szwecja to przyjemny kraj na urlop. Rewelacyjne są Vasteras, Linkoeping i Goeteborg. Szwecja to kraj do którego musisz pojechać.

Jakub

Fascynujący urlop w Szwecji

Pojechaliśmy na urlop do Szwecji w drugiej połowie maja na kilka dni. Wrażenia wyśmienite - piękne zakątki, dobre oferty wczasów i kojąca cisza. Noclegi były naprawdę fantastyczne. Od kilku lat podejrzewaliśmy, że Szwecja to fantastyczny kraj. Wspaniałe są miasta Sztokholm, Uppsala i Malmoe. Szwecja to kraj z którego przywieziesz niezwykłe wspomnienia.

Magdalena i Artur

Szwecja - Atrakcyjne oferty noclegów

Pojechaliśmy na wakacje do Szwecji na początku stycznia. Tego się nie da zapomnieć - kojąca cisza, cudowne zabytki i ciekawe krajobrazy. Noclegi były naprawdę rewelacyjne. Od dawna wiedzieliśmy, że Szwecja to kraj cudowny na wakacje. Podobały nam się Vasteras, Malmoe, a szczególnie Goeteborg. Szwecja to kraj który zapamiętacie na zawsze.

Martyna i Jan

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Rejsy do Szwecji Rejsy do Szwecji
Ocena: 4,9 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

  • rejs statkiem do szwecji