Pola Namiotowe – Chorwacja

Chorwacja

ZOBACZ

Pola Namiotowe - Chorwacja

Chorwacja to dla zwiedzających najbardziej przyjazna kraina w Europie. Myślisz Pola Namiotowe - Chorwacja, a skojarzenia nadciągają same: wspaniałe krajobrazy, przyjemne miejsca i udane wczasy.

Chorwacja w Chorwacji

Dla jednych Chorwacja to przyjemne spacery, bajeczne apartamenty i przepiękna pogoda, a dla pozostałych przepiękna przyroda, wyśmienite wycieczki i przyjemne kempingi. Urlop w Chorwacji będzie cudownym doświadczeniem dla wszystkich koneserów kolorowych wakacji.

Chorwacja - OFERTY

Namiot w Chorwacji#Pod namiotem w Chorwacji#Chorwacja - Pola Namiotowe

Chorwacja zachwyca każdego. Urozmaicone przysmaki, fantastyczne oferty i wyśmienite wycieczki - to powoduje, że Chorwacja to wymarzone miejsce na wycieczkę.

Pola Namiotowe - Chorwacja

Chorwacja to bezustannie niesamowite potrawy i ciekawa turystyka. Polscy turyści odwiedzają chętnie takie miejsca jak Korcula, Split i Pula. Polecam: Pola Namiotowe - Chorwacja. Spójrz, jak urokliwym krajem jest Chorwacja.

Pola Namiotowe – Chorwacja
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Chorwacja - Opinie:

Chorwacja - rajskie wczasy

Pojechałam na wczasy do Chorwacji z trójką dzieci sześć lat temu na dwa tygodnie. To było niesamowite: ciekawe jedzenie, urozmaicone wycieczki autokarowe i niezwykłe zapachy. Poznanych ludzi wspominam naprawdę bardzo miło. Od dawna spodziewałam się, że Chorwacja to urokliwy kraj na wczasy. Ciekawe były Zadar, Trogir, a zwłaszcza Slavonski Brod. Chorwacja to kraj gdzie czekają Cię same fantastyczne wrażenia.

Marianna

Pola Namiotowe – Chorwacja

Podróż do Chorwacji - zdecydowanie warto polecić

Byłam na urlopie w Chorwacji z przyjaciółmi w październiku przez 10 dni. Naprawdę wspaniale - fantastyczne plaże, przepiękne wycieczki i urozmaicone zakątki. Kwatery wspominam bardzo dobrze. Chorwacja to malowniczy kraj na wakacje. Bardzo podobały mi się Slavonski Brod, Zagrzeb, a zwłaszcza Rijeka. Chorwacja to kraj niesamowity.

Kasia

Genialne miejsce - wczasy w Chorwacji

Udało mi się pojechać do Chorwacji z przyjaciółmi na początku października na 12 dni. To była rewelacja - bezkresne spacery, rajska przyroda i kryształowe powietrze. Noclegi wspominam naprawdę świetnie. Chorwacja to przepiękny kraj. Ciekawe są miasta Split, Zagrzeb i bezsprzecznie Neum. Chorwacja to kraj skąd przywieziecie piękne wspomnienia.

Rafał

Wakacje w Chorwacji - było naprawdę wspaniale

Pojechaliśmy na wczasy do Chorwacji w pierwszej połowie stycznia na dziesięć dni. Naprawdę wyśmienite miejsce: udane wycieczki autokarowe, ciekawe wycieczki autokarowe i przyjemna pogoda. Warunki wspominamy naprawdę świetnie. Już wcześniej przeczuwaliśmy, że Chorwacja to kraj interesujący do odwiedzenia. Podobały nam się Korcula, Zagrzeb i Pula. Chorwacja to kraj skąd przywieziecie niezwykłe wspomnienia.

Julia i Olaf

Było naprawdę niesamowicie - podróż do Chorwacji

Byłem na wczasach w Chorwacji z przyjaciółmi na początku lipca przez 3 tygodnie. Warto szczerze polecić - niezwykłe oferty wyjazdowe, wycieczkowa atmosfera i fantastyczne położenie. Całą podróż wspominam wspaniale. Chorwacja to kraj fantastyczny na urlop. Podobały mi się miasta Vela Luka, Split i Neum. Chorwacja to kraj który warto poznać.

Szymon

Chorwacja - urokliwa wycieczka

Byliśmy na urlopie w Chorwacji z trójką dzieci pod koniec marca przez 3 tygodnie. Pomyślcie: relaksujące zwiedzanie, cicha okolica i cudowne zachody słońca. Noclegi były bardzo miłe. Chorwacja to piękny kraj na wczasy. Interesujące były Orebic, Pula, a przede wszystkim Zadar. Chorwacja to kraj w którym czekają Cię niesamowite wrażenia.

Karolina i Grzesiek

Wycieczka do Chorwacji - Wspaniałe plaże

Udało mi się pojechać do Chorwacji z narzeczoną na początku czerwca. Wyobraźcie sobie - idealna kuchnia, bardzo tanie oferty wczasów i dobre oferty wakacji. Noclegi były naprawdę wspaniałe. Chorwacja to kraj cudowny na wakacje. Fenomenalne są miasta Slavonski Brod, Dubrownik, a przede wszystkim Split. Chorwacja to kraj który pokochasz.

Michał

Naprawdę warto polecić - wakacje w Chorwacji

Pojechałam do Chorwacji z przyjaciółmi w pierwszej połowie grudnia. Naprawdę niezwykłe miejsce - genialne oferty pobytu, fantastyczne położenie i ciekawe oferty wakacyjne. Zakwaterowanie wspominam naprawdę fantastycznie. Chorwacja to ciekawy kraj na wczasy. Podobały mi się Korcula, Orebic, no i naturalnie Novalija. Chorwacja to kraj który naprawdę trzeba polecić.

Dominika

Fantastyczne potrawy - wycieczka do Chorwacji

Pojechałam w podróż do Chorwacji z synem kilkanaście tygodni temu na trzy tygodnie. Było ciekawie: rajskie krajobrazy, fascynujące morze i przyjemne słońce. Poznanych ludzi wspominam rewelacyjnie. Chorwacja to kraj fantastyczny na wakacje. Fenomenalne są Pula, Dubrownik i oczywiście Korcula. Chorwacja to kraj który zapamiętacie na zawsze.

Marianna

Chorwacja - Piękny wyjazd

Byliśmy w podróży w Chorwacji z dwójką dzieci. Wrażenia niesamowite - atrakcyjne oferty wczasów, malownicze plaże i fantastyczne położenie. Całe wczasy były cudowne. Zawsze spodziewaliśmy się, że Chorwacja to fenomenalny kraj do odwiedzenia. Niesamowite są miasta Pula, Split, a przede wszystkim Vela Luka. Chorwacja to kraj do którego warto się wybrać.

Olga i Dawid

Wycieczka do Chorwacji - było bajecznie

Byłem na urlopie w Chorwacji z córką kilka lat temu przez kilkanaście dni. Naprawdę przepiękne miejsce: urlopowa atmosfera, cudowne widoki i urozmaicone wycieczki fakultatywne. Całe wczasy były świetne. Już wcześniej wiedziałem, że Chorwacja to interesujący kraj na urlop. Przepiękne były Sibenik, Osijek i Korcula. Chorwacja to kraj na pewno się zauroczycie.

Grzesiek

Było naprawdę ekstra - Chorwacja

Pojechałam na wczasy do Chorwacji z koleżankami na początku grudnia na 2 tygodnie. Naprawdę piękne miejsce - malownicze morze, przyjemne rejsy i genialna atmosfera. Noclegi wspominam fantastycznie. Zawsze słyszałam opinie, że Chorwacja to malowniczy kraj na wakacje. Fenomenalne są Split, Zadar, no i bezsprzecznie Seget Donji. Chorwacja to kraj który pokochacie na zawsze.

Zosia

Chorwacja - ciekawa wycieczka

Udało mi się pojechać do Chorwacji w środku lipca. Było naprawdę niesamowicie: wspaniała atmosfera, niezwykłe widoki i genialne wycieczki. Apartament wspominam dobrze. Od dawna słyszałam opinie, że Chorwacja to ciekawy kraj na wczasy. Wspaniałe są Pula, Slavonski Brod i Sibenik. Chorwacja to kraj wspaniały.

Zofia

Chorwacja – cudowne wczasy

Byłam na wakacjach w Chorwacji ze znajomymi na początku kwietnia przez kilka dni. Wspomnienia fantastyczne - fantastyczne zachody słońca, piękne poranki i bardzo tanie oferty. Kwatery były naprawdę fantastyczne. Chorwacja to niezwykły kraj do odwiedzenia. Niezwykłe były Orebic, Pula, a nade wszystko Zadar. Chorwacja to kraj niesamowity.

Kasia

Genialny wyjazd last minute - urlop w Chorwacji

Byłem w podróży w Chorwacji pod koniec grudnia przez trzy tygodnie. Wrażenia super - relaksujące widoki, miejscowe przysmaki i ciekawe oferty pobytu. Apartament wspominam cudownie. Już wcześniej spodziewałem się, że Chorwacja to urokliwy kraj do odwiedzenia. Przyjemne są Zadar, Pula, no i bezsprzecznie Zagrzeb. Chorwacja to kraj skąd przywieziesz przepiękne wspomnienia.

Wojciech

Było naprawdę bajkowo - Chorwacja

Udało mi się być w Chorwacji ze swoim chłopakiem na przełomie lipca i sierpnia przez 10 dni. Naprawdę wyśmienite miejsce - złote plaże, genialne oferty wakacyjne i atrakcyjne oferty wakacji. Cały urlop wspominam świetnie. Chorwacja to fenomenalny kraj do odwiedzenia. Fenomenalne są miasta Rijeka, Orebic i Sibenik. Chorwacja to kraj wspaniały.

Małgorzata

Szczerze warto polecić - Chorwacja

Pojechałam na wczasy do Chorwacji z przyjaciółmi pod koniec marca. Naprawdę cudowne miejsce: bardzo tania kuchnia, urokliwe plaże i bardzo tanie oferty wyjazdów. Wakacje były naprawdę wspaniałe. Chorwacja to ciekawy kraj do odwiedzenia. Fascynujące były miasta Trogir, Korcula, a zwłaszcza Orebic. Chorwacja to kraj który zapamiętasz na zawsze.

Basia

Wakacje w Chorwacji - Błoga wycieczka last minute

Pojechaliśmy w podróż do Chorwacji z córką we wrześniu na 12 dni. Rzeczywiście cudownie - ciekawe zakątki, idealne plaże i wyśmienity wypoczynek. Hotele były świetne. Chorwacja to cudowny kraj na urlop. Przepiękne były miasta Pula, Dubrownik i bezsprzecznie Novalija. Chorwacja to kraj skąd przywieziesz niesamowite wspomnienia.

Kasia i Piotr

Chorwacja - było ekstra

Pojechałem w podróż do Chorwacji z trójką dzieci pięć tygodni temu na tydzień. Naprawdę super: bajkowa przyroda, wyśmienite zachody słońca i tanie jedzenie. Urlop wspominam bardzo pozytywnie. Chorwacja to fantastyczny kraj na wakacje. Piękne były Seget Donji, Vela Luka, a zwłaszcza Dubrownik. Chorwacja to kraj skąd przywieziesz świetne wspomnienia.

Daniel

Wczasy w Chorwacji - Urokliwe noclegi

Byłam w podróży w Chorwacji z chłopakiem kilka lat temu przez trzy tygodnie. Wspomnienia niesamowite: ciekawe położenie, atrakcyjne oferty wczasów i błogie kąpiele. Warunki były naprawdę rewelacyjne. Chorwacja to niesamowity kraj na wakacje. Cudowne były Split, Zadar, a szczególnie Orebic. Chorwacja to kraj bardzo interesujący.

Julka

Wycieczka do Chorwacji - urokliwe miejsce

Udało mi się być w Chorwacji ze swoim narzeczonym. Wrażenia ekstra - cudowna pogoda, wyśmienity wypoczynek i ciepłe wieczory. Noclegi były naprawdę wspaniałe. Zawsze spodziewałam się, że Chorwacja to ciekawy kraj do odwiedzenia. Niesamowite są Split, Zagrzeb i bezsprzecznie Seget Donji. Chorwacja to kraj wspaniały.

Klara

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
 1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
 2. Jak było?
 3. Co wspominasz najlepiej?
 4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
 5. Jakie miasta możesz polecić?
 6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Pola Namiotowe – Chorwacja Pola Namiotowe – Chorwacja
Ocena: 4,83 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

 • pola namiotowe chorwacja
 • pole namiotowe chorwacja
 • chorwacja pola namiotowe
 • pola namiotowe w chorwacji
 • pole namiotowe w chorwacji
 • chorwacja pole namiotowe
 • pola namiotowe w horwacji
 • pole namiotowe w chorwacij