Omiś – Chorwacja

Chorwacja

ZOBACZ

Omiś - Chorwacja

Omiś to dla wielu podróżników najatrakcyjniejsze miejsce w Chorwacji. Ledwie powiesz Omiś - Chorwacja, a natychmiast pojawiają się bardzo tanie oferty wycieczek, malownicze wycieczki autokarowe i tanie potrawy.

Omiś w Chorwacji

Dla jednych Omiś to bardzo tanie wycieczki autokarowe, idealne noclegi i znakomite oferty wczasów, a dla pozostałych cudowne widoki, znakomite oferty i wspaniałe jedzenie. Wyjazd do Chorwacji będzie najciekawszym doświadczeniem dla wszystkich fanów niecodziennych wyjazdów.

Chorwacja - OFERTY

Chorwacja - Omiś

Omiś olśniewa. Błogie plaże, cudowne słońce i przyjemne popołudnia - to przekonuje, że Omiś to ciekawe miejsce na wakacje.

Omiś - Chorwacja

Omiś to rzeczywiście niezwykłe popołudnia i rajskie widoki. Polscy podróżnicy polecają często takie miejsca jak Orebic, Seget Donji i Split. Polecam: Omiś - Chorwacja. Zobacz, jak ciekawym miejscem jest Omiś.

Omiś – Chorwacja
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Chorwacja - Opinie:

Wycieczka do Chorwacji - było wspaniale

Byłam w Chorwacji z synem na przełomie stycznia i lutego przez 2 tygodnie. Naprawdę rewelacyjne miejsce - piękne widoki, niesamowite położenie i wyśmienite krajobrazy. Całe wakacje wspominam naprawdę bardzo pozytywnie. Chorwacja to piękny kraj na urlop. Podobały mi się Zadar, Korcula i Seget Donji. Omiś to miejsce do którego musicie pojechać.

Patrycja

Omiś – Chorwacja

Było naprawdę bajecznie - wycieczka do Chorwacji

Zdarzyło nam się pojechać do Chorwacji z dziećmi na dwanaście dni. Naprawdę ekstra: przyjemne wieczory, wczasowa atmosfera i bezkresne spacery. Apartamenty były cudowne. Zawsze wiedzieliśmy, że Chorwacja to wspaniały kraj na urlop. Niezwykłe są Pula, Split, no i bezsprzecznie Osijek. Omiś to miejsce niezwykłe.

Marta i Maciek

Podróż do Chorwacji - było niesamowicie

Pojechaliśmy na wczasy do Chorwacji ze znajomymi pod koniec grudnia. Naprawdę wyśmienite miejsce - urokliwe zakątki, fantastyczne wycieczki fakultatywne i błoga cisza. Hotele były naprawdę świetne. Zawsze wiedzieliśmy, że Chorwacja to cudowny kraj na wczasy. Podobały nam się miasta Slavonski Brod, Korcula, a zwłaszcza Zagrzeb. Omiś to miejsce do którego warto pojechać.

Natka i Krystian

Podróż do Chorwacji - Ciekawe oferty wakacyjne

Pojechałam na wakacje do Chorwacji ze swoim narzeczonym na 2 tygodnie. Było naprawdę bajecznie: tanie przysmaki, intensywne zwiedzanie i tanie wycieczki fakultatywne. Wyjazd wspominam naprawdę wspaniale. Zawsze czułam, że Chorwacja to niesamowity kraj. Bardzo podobały mi się Orebic, Pula i Vodice . Omiś to miejsce z którego przywieziecie cudowne wspomnienia.

Paulina

Urlop w Chorwacji - naprawdę rewelacyjne miejsce

Byliśmy w podróży w Chorwacji z córką w październiku. Wspomnienia niesamowite - fenomenalna kuchnia, bajkowa przyroda i ciekawe zabytki. Całe wczasy były naprawdę świetne. Zawsze wiedzieliśmy, że Chorwacja to urokliwy kraj do odwiedzenia. Niezwykłe były Korcula, Slavonski Brod i oczywiście Neum. Omiś to miejsce które naprawdę trzeba poznać.

Gabriela i Igor

Znakomite miejsce - podróż do Chorwacji

Pojechałam do Chorwacji w pierwszej połowie grudnia na dwanaście dni. Tego się nie da zapomnieć - genialne oferty i noclegi, bardzo tanie oferty wakacyjne i niesamowite potrawy. Wczasy były wspaniałe. Chorwacja to niezwykły kraj na wakacje. Rewelacyjne są Pula, Split, no i oczywiście Vela Luka. Omiś to miejsce gdzie warto pojechać.

Hania

Było naprawdę super - wycieczka do Chorwacji

Zdarzyło mi się pojechać do Chorwacji z żoną na początku lutego na dwanaście dni. Było bajkowo: cudowna zabawa, leniwe popołudnia i urokliwe zakątki. Całe wakacje wspominam naprawdę bardzo dobrze. Od dawna podejrzewałem, że Chorwacja to fenomenalny kraj do odwiedzenia. Z największym sentymentem wspominam Dubrownik, Korcula i Orebic. Omiś to miejsce które warto poznać.

Sebastian

Podróż do Chorwacji - Bajkowe plaże

Pojechaliśmy do Chorwacji z synem w drugiej połowie września. Wspomnienia fantastyczne: fantastyczny wypoczynek, urozmaicone oferty wyjazdowe i znakomite ceny. Całe wakacje były naprawdę bardzo miłe. Chorwacja to urokliwy kraj na wakacje. Interesujące są Split, Rijeka, a szczególnie Vodice . Omiś to miejsce na pewno się zakochasz.

Katarzyna i Franek

Zdecydowanie warto polecić - wakacje w Chorwacji

Pojechałam na wczasy do Chorwacji z koleżanką. Niezwykłe miejsce - rewelacyjne wycieczki autokarowe, cudowna okolica i świetna kuchnia. Cały wyjazd wspominam naprawdę dobrze. Chorwacja to niezwykły kraj do odwiedzenia. Niezwykłe były Rijeka, Vela Luka, a nade wszystko Zagrzeb. Omiś to miejsce do którego warto pojechać.

Iza

Wczasy w Chorwacji - wspaniałe miejsce

Byliśmy w Chorwacji ze znajomymi. Naprawdę urokliwe miejsce: bajeczne krajobrazy, fascynujące wycieczki fakultatywne i bajeczne spacery. Warunki były cudowne. Chorwacja to ciekawy kraj na wczasy. Piękne są miasta Orebic, Novalija i bezsprzecznie Korcula. Omiś to miejsce które trzeba polecić.

Martyna i Dawid

Chorwacja - było naprawdę niesamowicie

Pojechaliśmy na wczasy do Chorwacji z przyjaciółmi w listopadzie. Przepiękne miejsce - rozległe plaże, znakomite oferty wakacyjne i pyszne potrawy. Noclegi były naprawdę cudowne. Chorwacja to fantastyczny kraj na wczasy. Rewelacyjne są Trogir, Zadar i oczywiście Sibenik. Omiś to miejsce które trzeba polecić.

Agnieszka i Przemek

Podróż do Chorwacji - Przyjemne pola namiotowe

Pojechałem w podróż do Chorwacji w pierwszej połowie marca. Wspomnienia fantastyczne - urokliwe poranki, rewelacyjne wycieczki fakultatywne i rajskie widoki. Całe wczasy wspominam naprawdę wspaniale. Od kilku lat podejrzewałem, że Chorwacja to fantastyczny kraj na wakacje. Wspaniałe są miasta Seget Donji, Vodice  i oczywiście Zadar. Omiś to miejsce gdzie trzeba się wybrać.

Grzesiek

Omiś - niezapomniane wczasy

Pojechaliśmy do Chorwacji z przyjaciółmi w maju. Wspomnienia super - rewelacyjne plaże, kolorowe zachody słońca i urozmaicone potrawy. Kwatery były świetne. Zawsze słyszeliśmy opinie, że Chorwacja to przepiękny kraj. Fenomenalne są miasta Split, Vela Luka i Neum. Omiś to miejsce gdzie czekają Cię niezwykłe wrażenia.

Alicja i Sebastian

Piękne wakacje - Chorwacja

Pojechałem na wczasy do Chorwacji z dzieckiem w lipcu na kilka dni. Znakomite miejsce - fenomenalne przysmaki, ciekawe oferty wakacyjne i wspaniałe morze. Cały wyjazd wspominam naprawdę bardzo pozytywnie. Chorwacja to urokliwy kraj. Piękne są Korcula, Split, no i oczywiście Orebic. Omiś to miejsce w którym można się zauroczyć.

Patryk

Było wspaniale - Omiś

Byłem na wakacjach w Chorwacji z dzieckiem pięć miesięcy temu przez tydzień. To była rewelacja - atrakcyjne oferty wyjazdów, barwne wycieczki autokarowe i świetne zachody słońca. Ośrodek wczasowy wspominam wspaniale. Chorwacja to kraj przyjemny. Ciekawe są Novalija, Pula, no i bezsprzecznie Dubrownik. Omiś to miejsce które pokochacie na zawsze.

Maciek

Chorwacja - urokliwa podróż

Udało mi się pojechać do Chorwacji z trójką dzieci we wrześniu. Wspomnienia fantastyczne: atrakcyjne oferty wycieczek, błękitne morze i przyjemne rejsy. Noclegi były wspaniałe. Chorwacja to przepiękny kraj do odwiedzenia. Fantastyczne są miasta Korcula, Split, a szczególnie Osijek. Omiś to miejsce niesamowite.

Urszula

Omiś - zdecydowanie warto polecić

Pojechałem do Chorwacji z żoną w pierwszej połowie stycznia na tydzień. Było bardzo fajnie - atrakcyjne oferty wyjazdów, malownicza okolica i niezwykła przyroda. Apartamenty były fantastyczne. Chorwacja to ciekawy kraj. Podobały mi się miasta Split, Orebic i Novalija. Omiś to miejsce gdzie czekają Cię same niesamowite wrażenia.

Adam

Wspaniałe miejsce - Omiś

Pojechałam na wczasy do Chorwacji z koleżanką na 12 dni. Wspomnienia ekstra: smakowite jedzenie, genialne oferty pobytu i czyste morze. Kwaterę wspominam naprawdę świetnie. Chorwacja to cudowny kraj. Przepiękne były Slavonski Brod, Vela Luka i bezsprzecznie Vodice . Omiś to miejsce niesamowite.

Urszula

Chorwacja - Genialne zachody słońca

Pojechałem na wczasy do Chorwacji z dwójką dzieci na przełomie marca i kwietnia na 2 tygodnie. Zdecydowanie warto polecić - malownicze spacery, idealne krajobrazy i dobre oferty wakacji. Noclegi były rewelacyjne. Chorwacja to urokliwy kraj na wakacje. Wspaniałe są Split, Slavonski Brod, no i naturalnie Korcula. Omiś to miejsce gdzie musicie pojechać.

Filip

Naprawdę przepiękne miejsce - urlop w Chorwacji

Byłem na wakacjach w Chorwacji z dziewczyną. Piękne miejsce - wspaniali ludzie, wycieczkowa atmosfera i smakowite zapachy. Warunki były bardzo miłe. Chorwacja to wspaniały kraj na wakacje. Przepiękne są miasta Zagrzeb, Dubrownik, a szczególnie Korcula. Omiś to miejsce cudowne.

Michał

Omiś - było naprawdę bajkowo

Byłem na wakacjach w Chorwacji z dwójką dzieci w grudniu przez 12 dni. Rzeczywiście cudownie - bajeczne spacery, relaksujące powietrze i sympatyczni ludzie. Poznanych ludzi wspominam naprawdę dobrze. Chorwacja to przyjemny kraj na wczasy. Bardzo podobały mi się Korcula, Pula i Zagrzeb. Omiś to miejsce do którego trzeba się wybrać.

Paweł

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Omiś – Chorwacja Omiś – Chorwacja
Ocena: 4,88 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

  • omis chorwacja
  • omiś
  • chorwacja omis