Nicea – Francja

Francja

ZOBACZ

Nicea - Francja

Nicea to dla turystów jedno z najbardziej olśniewających miejsc we Francji. Ledwie pomyślisz Nicea - Francja, a od razu pojawiają się relaksujące zwiedzanie, tanie oferty pobytu i wspaniałe wycieczki fakultatywne.

Nicea we Francji

Dla jednych Nicea to znakomite hotele, tanie oferty wyjazdowe i niesamowite poranki, a dla innych smakowite zapachy, fantastyczne popołudnia i bajkowe wycieczki autokarowe. Wycieczka do Francji będzie niewątpliwie najcudowniejszym doświadczeniem dla wszystkich miłośników ciekawych podróży.

Francja - OFERTY

Francja - Nicea

Nicea potrafi zaskoczyć. Niesamowita kuchnia, przyjaźni ludzie i niesamowite zapachy - to powoduje, że Nicea to interesujące miejsce na wczasy.

Nicea - Francja

Nicea to faktycznie urozmaicone oferty wycieczek i wspaniała okolica. Polscy podróżnicy polecają chętnie takie miasta jak Cannes, Nicea i Lourdes . Polecam: Nicea - Francja. Pomyśl, jak bajecznym miejscem jest Nicea.

Nicea – Francja
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Francja - Opinie:

Stanowczo warto polecić - wycieczka do Francji

Byłem na wczasach we Francji w środku października przez 2 tygodnie. Cudowne miejsce: cicha okolica, genialny wypoczynek i cudowne krajobrazy. Kwaterę wspominam naprawdę bardzo miło. Francja to przepiękny kraj na wczasy. Przepiękne są miasta Paryż, Lille i oczywiście Chamonix. Nicea to miejsce skąd przywieziesz piękne wspomnienia.

Olaf

Nicea – Francja

Fascynujące wycieczki autokarowe - urlop we Francji

Byliśmy na wczasach we Francji z dzieckiem na początku kwietnia. Było naprawdę wyśmienicie - wspaniałe poranki, przyjemne wycieczki autokarowe i niezwykła okolica. Noclegi wspominamy naprawdę rewelacyjnie. Francja to fantastyczny kraj na wczasy. Podobały nam się Paryż, Marsylia, no i bezsprzecznie Chamonix. Nicea to miejsce bardzo interesujące.

Gabrysia i Krzysiek

Nicea - wyśmienite miejsce

Byłem na wakacjach we Francji w środku kwietnia. Urokliwe miejsce: malownicze zakątki, fantastyczne oferty wyjazdów i fantastyczne oferty wyjazdowe. Kwatery wspominam rewelacyjnie. Francja to kraj fascynujący. Z największym sentymentem wspominam Cannes, Tuluza i Marsylia. Nicea to miejsce które zapamiętacie.

Piotr

Kolorowe wakacje we Francji

Byłam we Francji z koleżankami. Wrażenia wyśmienite - murowana pogoda, dzikie krajobrazy i dobre ceny. Kwaterę wspominam naprawdę świetnie. Od dawna mówiłam, że Francja to wspaniały kraj do odwiedzenia. Ciekawe są miasta Tuluza, Cannes, no i bezsprzecznie Chamonix . Nicea to miejsce niezwykłe.

Ula

Było ciekawie - podróż do Francji

Udało mi się być we Francji dwa tygodnie temu. Naprawdę warto polecić: przepiękne popołudnia, fantastyczna zabawa i niesamowite położenie. Całe wakacje były naprawdę świetne. Francja to ciekawy kraj na wakacje. Przyjemne są Tuluza, Lourdes , a szczególnie Chamonix . Nicea to miejsce które pokochasz.

Gabrysia

Francja

Byłem we Francji ze swoją żoną kilka lat temu. Wspomnienia wyśmienite: malownicze miejsca, barwne krajobrazy i bardzo tanie oferty wakacyjne. Cały wyjazd wspominam bardzo pozytywnie. Francja to ciekawy kraj. Rewelacyjne były Cannes, Lille i Tuluza. Nicea to miejsce gdzie czekają Was same niezwykłe wrażenia.

Kamil

Urlop we Francji - było naprawdę wspaniale

Pojechaliśmy do Francji w środku lipca. Rzeczywiście wspaniale: przyjemna okolica, dobre położenie i urozmaicona przyroda. Poznanych ludzi wspominamy naprawdę cudownie. Francja to kraj niesamowity. Fascynujące były miasta Bordeaux, Cannes, a zwłaszcza Paryż. Nicea to miejsce do którego musicie pojechać.

Kinga i Olaf

Wycieczka do Francji - Idealne kwatery

Pojechaliśmy do Francji z dzieckiem na tydzień. Naprawdę rewelacja - ciekawe widoki, dzikie krajobrazy i niesamowite zapachy. Wakacje wspominamy bardzo pozytywnie. Zawsze przeczuwaliśmy, że Francja to kraj przyjemny. Niezwykłe są miasta Cannes, Marsylia, a przede wszystkim Paryż. Nicea to miejsce które naprawdę warto polecić.

Julka i Przemek

Nicea - naprawdę warto polecić

Zdarzyło nam się być we Francji z przyjaciółmi przez dwa tygodnie. Rzeczywiście rewelacja - fantastyczne oferty urlopu, niezwykłe zakątki i wyśmienite krajobrazy. Wakacje były naprawdę świetne. Francja to kraj przepiękny. Najbardziej podobały nam się miasta Chamonix , Lourdes  i Paryż. Nicea to miejsce które pokochacie na zawsze.

Agnieszka i Kuba

Francja

Byłem w podróży we Francji we wrześniu. Naprawdę cudowne miejsce - ciekawe oferty wakacji, genialne słońce i urokliwe popołudnia. Noclegi były naprawdę cudowne. Od dawna mówiłem, że Francja to piękny kraj na wakacje. Niezwykłe były Cannes, Chamonix i Paryż. Nicea to miejsce bardzo interesujące.

Grzesiek

Podróż do Francji - stanowczo warto polecić

Zdarzyło mi się pojechać do Francji w marcu na 2 tygodnie. To było fantastyczne: znakomite jedzenie, przepiękne zachody słońca i fantastyczne przysmaki. Ośrodek wczasowy wspominam naprawdę wspaniale. Francja to malowniczy kraj na urlop. Piękne były Paryż, Lyon i Marsylia. Nicea to miejsce z którego przywieziesz cudowne wspomnienia.

Milena

Podróż do Francji - naprawdę warto polecić

Udało mi się być we Francji z dziećmi przez 2 tygodnie. Cudowne miejsce: dobre temperatury, niesamowite położenie i przyjemne popołudnia. Całe wczasy wspominam świetnie. Francja to przepiękny kraj na urlop. Przepiękne były miasta Paryż, Tuluza i bezsprzecznie Marsylia. Nicea to miejsce które pokochasz.

Urszula

Urlop we Francji - rewelacja

Pojechałem na wczasy do Francji cztery tygodnie temu na dwanaście dni. Naprawdę wyśmienite miejsce: ciepłe słońce, atrakcyjne oferty urlopowe i idealne zachody słońca. Wyjazd wspominam naprawdę cudownie. Od kilku lat przeczuwałem, że Francja to kraj niesamowity. Interesujące były miasta Bordeaux, Cannes, no i bezsprzecznie Paryż. Nicea to miejsce skąd przywieziecie świetne wspomnienia.

Krystian

Nicea - było wyśmienicie

Pojechaliśmy do Francji z przyjaciółmi w pierwszej połowie lutego. Naprawdę niesamowite miejsce: rajskie widoki, malownicze widoki i dzikie zakątki. Całe wakacje były naprawdę rewelacyjne. Zawsze czuliśmy, że Francja to kraj fenomenalny. Interesujące są Chamonix, Paryż, no i bezsprzecznie Nicea. Nicea to miejsce gdzie czekają Cię niesamowite wrażenia.

Gosia i Krzysztof

Genialne miejsce - Nicea

Pojechałam do Francji ze swoim narzeczonym w drugiej połowie sierpnia na kilka dni. Było ekstra: bajeczne popołudnia, fascynujące zakątki i niesamowite popołudnia. Warunki wspominam bardzo pozytywnie. Francja to interesujący kraj na wakacje. Bardzo podobały mi się miasta Bordeaux, Chamonix  i oczywiście Marsylia. Nicea to miejsce w którym czekają Was niezwykłe wrażenia.

Basia

Wczasy we Francji - naprawdę przepiękne miejsce

Pojechałem na wczasy do Francji z kolegami. To było piękne - genialne położenie, niezwykłe zachody słońca i życzliwie nastawieni ludzie. Ośrodek wczasowy wspominam naprawdę bardzo miło. Francja to interesujący kraj na wakacje. Piękne były miasta Paryż, Lille i Chamonix. Nicea to miejsce do którego musisz się wybrać.

Adam

Niesamowity wyjazd - podróż do Francji

Byłam na wakacjach we Francji z dziećmi tydzień temu. Wspomnienia ekstra: bajkowe zabytki, niezapomniane wycieczki fakultatywne i tanie oferty. Całe wakacje wspominam pozytywnie. Od kilku lat podejrzewałam, że Francja to interesujący kraj. Fenomenalne były Avignon, Cannes, no i naturalnie Tuluza. Nicea to miejsce do którego musisz się wybrać.

Izabela

Urlop we Francji - naprawdę cudowne miejsce

Byliśmy na wyjeździe we Francji z synem na początku maja. Było naprawdę rewelacyjnie: znakomite położenie, miejscowa kuchnia i genialne oferty wyjazdowe. Hotel wspominamy wspaniale. Francja to ciekawy kraj. Interesujące są Avignon, Chamonix, a szczególnie Paryż. Nicea to miejsce z którego przywieziesz genialne wspomnienia.

Sandra i Przemek

Było bajkowo

Udało nam się być we Francji z dzieckiem dwa tygodnie temu. Naprawdę super: przyjemna cisza, wspaniałe przysmaki i regionalne jedzenie. Całe wczasy wspominamy naprawdę rewelacyjnie. Francja to przepiękny kraj na urlop. Najbardziej podobały nam się miasta Lourdes , Avignon, a zwłaszcza Marsylia. Nicea to miejsce skąd przywieziecie barwne wspomnienia.

Urszula i Borys

Nicea - Dobre oferty urlopu

Pojechaliśmy do Francji z dziećmi w środku lutego na 12 dni. Naprawdę rewelacyjne miejsce - słoneczne wycieczki, tanie potrawy i rajskie krajobrazy. Noclegi wspominamy naprawdę fantastycznie. Francja to interesujący kraj na wakacje. Fascynujące są Lyon, Paryż, no i bezsprzecznie Avignon. Nicea to miejsce gdzie musicie się wybrać.

Julia i Adrian

Było naprawdę bardzo fajnie - Nicea

Pojechaliśmy do Francji z dwójką dzieci na początku sierpnia na dwanaście dni. Było cudownie - znakomity wypoczynek, regionalne potrawy i ciekawe oferty wakacji. Noclegi były naprawdę bardzo miłe. Od dawna czuliśmy, że Francja to fascynujący kraj na urlop. Najczęściej wspominam Paryż, Chamonix , a zwłaszcza Marsylia. Nicea to miejsce w którym można się zauroczyć.

Gosia i Dawid

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Nicea – Francja Nicea – Francja
Ocena: 4,8 - Pasja Świata