Marsa El Alam – wycieczki fakultatywne

Egipt

ZOBACZ

Marsa El Alam - wycieczki fakultatywne

Marsa el Alam to dla wielu turystów jedna z najbardziej oszałamiających miejscowości wakacyjnych w Egipcie. Ledwie powiesz Marsa El Alam - wycieczki fakultatywne, a przed oczami pojawiają się wyśmienita zabawa, słoneczne popołudnia i niezwykłe zwiedzanie.

Wycieczki Fakultatywne do Marsa el Alam

Dla jednych Marsa el Alam to znakomite kempingi, wspaniałe słońce i ciekawe przysmaki, a dla pozostałych tanie oferty wczasów, bajkowe pola namiotowe i dzikie plaże. Wycieczki do Marsa el Alam będą z pewnością fantastycznym doświadczeniem dla wszystkich miłośników relaksujących wyjazdów.

Egipt - OFERTY

Wycieczki Fakultatywne - Marsa El Alam

Marsa el Alam potrafi ująć wszystkich. Tanie hotele, przepiękna pogoda i urokliwe miejsca - to wszystko sprawia, że Marsa el Alam to interesujące miejsce na wycieczkę.

Marsa El Alam - wycieczki fakultatywne

Marsa el Alam to nieprzerwanie świetne powietrze i urozmaicone wycieczki. Polacy polecają często takie miasta jak Kair, Safaga Road i Hurghada. Polecam: Marsa El Alam - wycieczki fakultatywne. Wyobraź sobie, jak urokliwym kurortem jest Marsa el Alam.

Marsa El Alam – wycieczki fakultatywne
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Egipt - Opinie:

Idealny urlop - wycieczka do Marsa el Alam

Zdarzyło nam się pojechać do Marsa el Alam kilkanaście tygodni temu. Naprawdę niesamowite miejsce: rewelacyjne morze, niesamowite zwiedzanie i fascynujące wycieczki autokarowe. Kwatery były cudowne. Już wcześniej wiedzieliśmy, że Egipt to niesamowity kraj na wczasy. Fascynujące są miasta Sharm El Sheikh, Kair i Sakkala. Marsa el Alam to miejsce bardzo interesujące.

Asia i Patryk

Marsa El Alam – wycieczki fakultatywne

Przyjaźni mieszkańcy - Marsa el Alam

Pojechaliśmy do Marsa el Alam ze znajomymi na przełomie marca i kwietnia na dziesięć dni. Było naprawdę ekstra - bardzo tanie potrawy, rozległe plaże i bajeczne popołudnia. Noclegi były naprawdę rewelacyjne. Od kilku lat mówiliśmy, że Egipt to niezwykły kraj. Wspaniałe są miasta Nabq, Kair, a przede wszystkim Port Said. Marsa el Alam to miejsce w którym czekają Cię same niezwykłe wrażenia.

Hanna i Adrian

Podróż do Marsa el Alam - stanowczo warto polecić

Byłam w podróży w Marsa el Alam w październiku przez kilka dni. Świetne miejsce: dobre przysmaki, przepiękne rejsy i dobre oferty i noclegi. Noclegi były naprawdę rewelacyjne. Zawsze podejrzewałam, że Egipt to malowniczy kraj na wakacje. Interesujące są Sakkala, Giza i bezsprzecznie Pasha Bay. Marsa el Alam to miejsce skąd przywieziecie wyśmienite wspomnienia.

Agata

Rewelacja - urlop w Marsa el Alam

Pojechaliśmy na wakacje do Marsa el Alam na przełomie grudnia i stycznia na trzy tygodnie. Było cudownie: fascynująca przyroda, przepiękne rejsy i rajskie widoki. Całą podróż wspominamy naprawdę rewelacyjnie. Od dawna spodziewaliśmy się, że Egipt to urokliwy kraj na wakacje. Rewelacyjne były miasta Kom Ombo, Naama Bay i Dahab. Marsa el Alam to miejsce do którego musisz się wybrać.

Dominika i Piotrek

Wyśmienite miejsce

Udało mi się być w Marsa el Alam kilka miesięcy temu przez trzy tygodnie. Rewelacyjne miejsce: znakomita zabawa, wspaniała cisza i bardzo tanie wycieczki fakultatywne. Noclegi były naprawdę świetne. Od kilku lat słyszałam opinie, że Egipt to przyjemny kraj do odwiedzenia. Przyjemne były Sharm El Sheikh, Kom Ombo, a zwłaszcza Um Marikha Bay . Marsa el Alam to miejsce do którego warto się wybrać.

Iza

Marsa el Alam - Fantastyczne oferty wakacyjne

Pojechałam do Marsa el Alam z mężem w drugiej połowie czerwca. Naprawdę cudownie: urokliwe kąpiele, rewelacyjne plaże i interesująca okolica. Urlop wspominam naprawdę świetnie. Egipt to interesujący kraj na wczasy. Z największym sentymentem wspominam Sharks Bay, Safaga Road, a zwłaszcza Kair. Marsa el Alam to miejsce gdzie czekają Cię same fantastyczne wrażenia.

Oliwia

Piękny urlop all inclusive

Pojechałem do Marsa el Alam z trójką dzieci pod koniec kwietnia. Wrażenia super: świetne plaże, świetne plaże i znakomite oferty pobytu. Wczasy wspominam fantastycznie. Egipt to interesujący kraj. Interesujące są Um Marikha Bay , Kair, no i naturalnie Sharm El Sheikh. Marsa el Alam to miejsce z którego przywieziesz fascynujące wspomnienia.

Franek

Marsa el Alam - naprawdę genialne miejsce

Pojechaliśmy na wakacje do Marsa el Alam z dwójką dzieci na przełomie września i października. Było bardzo fajnie - bajkowa pogoda, słoneczne wycieczki fakultatywne i przyjemne wycieczki. Hotel wspominamy cudownie. Egipt to cudowny kraj. Fenomenalne są miasta Naama Bay, Giza, no i bezsprzecznie Abu Simbel. Marsa el Alam to miejsce wspaniałe.

Kinga i Jan

Egipt - udana podróż

Byłam na wczasach w Marsa el Alam pod koniec września przez dziesięć dni. Wspomnienia wspaniałe - rozkoszny wypoczynek, idealna woda i ciekawe atrakcje. Noclegi wspominam bardzo dobrze. Zawsze słyszałam opinie, że Egipt to cudowny kraj na wczasy. Podobały mi się miasta Kair, El Gouna i Suez. Marsa el Alam to miejsce niesamowite.

Oliwka

Urlop w Marsa el Alam - było naprawdę bajecznie

Byliśmy na wakacjach w Marsa el Alam z przyjaciółmi pod koniec czerwca. Było naprawdę ekstra: tanie wycieczki fakultatywne, bajkowa atmosfera i fantastyczne oferty noclegów. Wyjazd wspominamy cudownie. Od dawna czuliśmy, że Egipt to fascynujący kraj. Interesujące były miasta Naama Bay, Nabq, no i bezsprzecznie Pasha Bay. Marsa el Alam to miejsce na pewno się zauroczycie.

Wiktoria i Rafał

Wczasy w Marsa el Alam - było naprawdę wspaniale

Zdarzyło mi się być w Marsa el Alam ze swoją dziewczyną w drugiej połowie czerwca. Naprawdę ekstra - bezkresne plaże, przepiękna okolica i bajeczne widoki. Noclegi były naprawdę rewelacyjne. Zawsze czułem, że Egipt to ciekawy kraj na wczasy. Fenomenalne są miasta Aleksandria, Hurghada, no i bezsprzecznie Kair. Marsa el Alam to miejsce z którego przywieziesz niezwykłe wspomnienia.

Kamil

Marsa el Alam - fascynujące miejsce

Pojechałam na wczasy do Marsa el Alam z dzieckiem na początku listopada. Naprawdę niesamowite miejsce: świetny wypoczynek, ciekawe położenie i genialne oferty wakacyjne. Hotele były cudowne. Egipt to fantastyczny kraj na wakacje. Fenomenalne są miasta Kair, Kom Ombo, a nade wszystko Safaga Road. Marsa el Alam to miejsce w którym czekają Was same niezwykłe wrażenia.

Ewa

Egipt - wspaniałe miejsce

Byliśmy na wakacjach w Marsa el Alam z dzieckiem w środku lipca przez trzy tygodnie. Było naprawdę świetnie: ciekawe miejsca, urokliwe wycieczki autokarowe i ciekawe miejsca. Apartamenty były bardzo miłe. Już wcześniej przeczuwaliśmy, że Egipt to fantastyczny kraj na urlop. Najlepiej wspominam Makadi Bay, Kair i Naama Bay. Marsa el Alam to miejsce do którego trzeba się wybrać.

Zuzanna i Sebastian

Egipt - fascynujące wakacje

Pojechaliśmy do Marsa el Alam w środku grudnia na dziesięć dni. To było piękne - wspaniała przyroda, bajeczne krajobrazy i przyjazne temperatury. Cały wyjazd wspominamy naprawdę dobrze. Egipt to piękny kraj na wakacje. Najbardziej podobały nam się miasta Sharm El Sheikh, Kom Ombo, no i oczywiście Um Marikha Bay . Marsa el Alam to miejsce do którego warto pojechać.

Justyna i Olek

Egipt - idealne wakacje

Udało nam się pojechać do Marsa el Alam z synem w środku czerwca na 10 dni. Naprawdę niesamowite miejsce - kolorowe popołudnia, bajkowe kąpiele i leniwe wieczory. Wakacje były naprawdę wspaniałe. Egipt to niesamowity kraj na wakacje. Podobały nam się miasta Asuan, Abu Simbel i oczywiście Um Marikha Bay . Marsa el Alam to miejsce które pokochacie na zawsze.

Helena i Olek

Marsa el Alam - Dzikie morze

Udało nam się pojechać do Marsa el Alam ze znajomymi na przełomie maja i czerwca. Zdecydowanie warto polecić - cudowne położenie, znakomite oferty i noclegi i bajkowe zabytki. Wyjazd wspominamy fantastycznie. Już wcześniej przeczuwaliśmy, że Egipt to niesamowity kraj na urlop. Podobały nam się miasta Port Said, Dahab, a szczególnie Kom Ombo. Marsa el Alam to miejsce które naprawdę warto polecić.

Weronika i Krystian

Wycieczka do Marsa el Alam - naprawdę warto polecić

Pojechaliśmy na wakacje do Marsa el Alam z trójką dzieci w marcu. Było naprawdę ekstra - znakomity wypoczynek, fenomenalna kuchnia i ciepłe wieczory. Wyjazd wspominamy bardzo dobrze. Egipt to urokliwy kraj na urlop. Rewelacyjne są Hurghada, Dahab, no i naturalnie Ras Umm Sid. Marsa el Alam to miejsce fascynujące.

Klaudia i Mikołaj

Było wspaniale - wycieczka do Marsa el Alam

Pojechałem na wakacje do Marsa el Alam ze znajomymi. Niesamowite miejsce - idealna pogoda, urozmaicone rejsy i bajkowa pogoda. Noclegi wspominam naprawdę pozytywnie. Egipt to fascynujący kraj. Piękne były Sakkala, Port Said, a przede wszystkim Kom Ombo. Marsa el Alam to miejsce cudowne.

Hubert

Było naprawdę niesamowicie - Egipt

Pojechałam do Marsa el Alam z przyjaciółmi w lutym na 2 tygodnie. Wyśmienite miejsce - znakomite oferty wakacyjne, urozmaicone rejsy i rewelacyjne temperatury. Warunki były naprawdę fantastyczne. Egipt to przepiękny kraj na wczasy. Piękne są Hurghada, Dahab, a nade wszystko Ras Umm Sid. Marsa el Alam to miejsce do którego musisz się wybrać.

Gosia

Rozkoszne poranki - wakacje w Marsa el Alam

Pojechaliśmy do Marsa el Alam z dwójką dzieci. Wrażenia cudowne - wyśmienite jedzenie, wspaniali mieszkańcy i ciekawe położenie. Apartament wspominamy pozytywnie. Zawsze przeczuwaliśmy, że Egipt to niesamowity kraj na urlop. Wspaniałe były Pasha Bay, Naama Bay, no i oczywiście Luksor. Marsa el Alam to miejsce gdzie musicie pojechać.

Monika i Hubert

Urlop w Marsa el Alam - było naprawdę ciekawie

Byłem na wakacjach w Marsa el Alam na przełomie lutego i marca. Było naprawdę ekstra - urozmaicona kuchnia, niezwykła pogoda i fantastyczne poranki. Apartamenty były naprawdę cudowne. Egipt to ciekawy kraj na wakacje. Cudowne były miasta Asuan, Safaga Road, no i oczywiście Pasha Bay. Marsa el Alam to miejsce z którego przywieziesz rewelacyjne wspomnienia.

Krzysiek

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
 1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
 2. Jak było?
 3. Co wspominasz najlepiej?
 4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
 5. Jakie miasta możesz polecić?
 6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Marsa El Alam – wycieczki fakultatywne Marsa El Alam – wycieczki fakultatywne
Ocena: 4,94 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

 • marsa el alam wycieczki fakultatywne
 • marsa alam wycieczki fakultatywne
 • wycieczki fakultatywne z marsa el alam
 • wycieczki fakultatywne marsa alam
 • marsa el alam
 • marsa alam w lutym warto?
 • miasto marsa el alam
 • wycieczki fakultatywne marsa el alam