Lurt – Francja

Francja

ZOBACZ

Lurt - Francja

Lurt to dla podróżników jedno z najbardziej niesamowitych miejsc we Francji. Ledwie pomyślisz Lurt - Francja, a od razu nasuwają się bajeczne campingi, dobre potrawy i rajski urlop last minute.

Lurt we Francji

Dla jednych Lurt to fascynujące wycieczki fakultatywne, dzika przyroda i rewelacyjne krajobrazy, a dla pozostałych niezapomniane wycieczki, genialne oferty noclegów i znakomity wypoczynek. Wakacje we Francji bez wątpienia będą najbardziej niesamowitym doświadczeniem dla wszystkich fanów oryginalnej turystyki.

Francja - OFERTY

Francja - Lurt

Lurt potrafi zrelaksować wszystkich. Bajkowe wycieczki, rewelacyjne noclegi i piękne poranki - to sprawia, że Lurt to cudowne miejsce na wczasy.

Lurt - Francja

Lurt to dla zwiedzających przepiękne spacery i słoneczne wycieczki fakultatywne. Najczęściej odwiedzane miasta to Paryż, Lourdes  i Lille. Polecam: Lurt - Francja. Przekonaj się sam, jak wspaniałym miejscem jest Lurt.

Lurt – Francja
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Francja - Opinie:

Wczasy we Francji - zdecydowanie warto polecić

Pojechaliśmy na urlop do Francji na 12 dni. Prawdziwa bajka: ciepłe słońce, przepiękne wycieczki i znakomite oferty i noclegi. Noclegi były świetne. Od dawna mówiliśmy, że Francja to fascynujący kraj na wakacje. Podobały nam się Bordeaux, Cannes i Nicea. Lurt to miejsce bardzo ciekawe.

Wiktoria i Paweł

Lurt – Francja

Wakacje we Francji - rewelacja

Byłam we Francji z dziećmi na przełomie października i listopada przez 3 tygodnie. To było niesamowite - piękne wycieczki, rozkoszny wypoczynek i ciekawe krajobrazy. Zakwaterowanie wspominam naprawdę fantastycznie. Francja to niezwykły kraj na urlop. Interesujące były Cannes, Lille, a przede wszystkim Tuluza. Lurt to miejsce w którym można się zauroczyć.

Małgorzata

Wspaniali mieszkańcy

Byłam we Francji z koleżankami przez 2 tygodnie. Naprawdę niesamowite miejsce: świetne położenie, genialne potrawy i rajska pogoda. Warunki wspominam naprawdę wspaniale. Francja to fenomenalny kraj na wczasy. Fantastyczne są Tuluza, Avignon, a zwłaszcza Lyon. Lurt to miejsce na pewno się zakochacie.

Joanna

Wczasy we Francji - naprawdę niesamowite miejsce

Byłam w podróży we Francji dwa lata temu przez tydzień. Naprawdę warto polecić - fantastyczne zapachy, idealne krajobrazy i tanie oferty urlopowe. Warunki były naprawdę bardzo miłe. Zawsze mówiłam, że Francja to interesujący kraj. Fantastyczne były Marsylia, Chamonix  i Nicea. Lurt to miejsce na pewno się zakochacie.

Gabriela

Urlop we Francji - fantastyczne miejsce

Byliśmy na wyjeździe we Francji z córką na początku kwietnia przez dwanaście dni. Było naprawdę cudownie - kolorowe poranki, niezapomniane wycieczki i smakowite potrawy. Noclegi były fantastyczne. Od dawna mówiliśmy, że Francja to przyjemny kraj. Przyjemne są miasta Chamonix , Avignon, no i oczywiście Lourdes . Lurt to miejsce wspaniałe.

Wiktoria i Krzysztof

Podróż do Francji - cudowne miejsce

Byłam we Francji z synem na początku kwietnia. Prawdziwa bajka: przyjaźni mieszkańcy, atrakcyjne oferty wycieczek i niesamowite wycieczki autokarowe. Noclegi były naprawdę rewelacyjne. Od dawna przeczuwałam, że Francja to urokliwy kraj do odwiedzenia. Bardzo podobały mi się miasta Bordeaux, Tuluza i Paryż. Lurt to miejsce z którego przywieziecie fantastyczne wspomnienia.

Jagoda

Podróż do Francji - szczerze warto polecić

Pojechałam do Francji z dziećmi w drugiej połowie stycznia na kilka dni. Wyobraźcie sobie - bajeczne słońce, cudowne poranki i dobre położenie. Ośrodek wczasowy wspominam naprawdę rewelacyjnie. Francja to malowniczy kraj na wakacje. Zdecydowanie najlepiej wspominam Tuluza, Cannes, no i bezsprzecznie Lourdes . Lurt to miejsce z którego przywieziesz przepiękne wspomnienia.

Marta

Fascynujące miejsce - podróż do Francji

Pojechaliśmy na urlop do Francji z dzieckiem w pierwszej połowie sierpnia na kilka dni. Naprawdę wyśmienite miejsce - życzliwie nastawieni mieszkańcy, dobre oferty noclegów i dobre oferty urlopowe. Hotel wspominamy bardzo dobrze. Francja to przyjemny kraj do odwiedzenia. Piękne były miasta Marsylia, Nicea, a szczególnie Cannes. Lurt to miejsce skąd przywieziecie cudowne wspomnienia.

Kaśka i Krzysiek

Wakacje we Francji - było naprawdę bardzo fajnie

Byliśmy we Francji na przełomie września i października. Naprawdę ekstra: leniwy wypoczynek, przyjemna okolica i niezwykłe krajobrazy. Jedzenie wspominamy naprawdę bardzo pozytywnie. Zawsze wiedzieliśmy, że Francja to kraj wspaniały na urlop. Przepiękne były miasta Paryż, Marsylia i Chamonix. Lurt to miejsce bardzo interesujące.

Iza i Tomasz

Francja - było wspaniale

Udało mi się być we Francji w tamtym roku. Piękne miejsce: przepiękne krajobrazy, rewelacyjne potrawy i idealna pogoda. Hotele wspominam naprawdę wspaniale. Francja to ciekawy kraj na urlop. Fantastyczne są miasta Paryż, Chamonix  i Cannes. Lurt to miejsce z którego przywieziecie przyjemne wspomnienia.

Gabrysia

Naprawdę warto polecić - Lurt

Zdarzyło nam się pojechać do Francji pod koniec stycznia na tydzień. To było piękne: genialne oferty wakacyjne, urozmaicone spacery i niezapomniane wycieczki autokarowe. Noclegi były naprawdę wspaniałe. Od kilku lat mówiliśmy, że Francja to kraj malowniczy. Podobały nam się miasta Marsylia, Paryż i Cannes. Lurt to miejsce skąd przywieziesz świetne wspomnienia.

Julka i Kamil

Naprawdę rewelacyjne miejsce - wycieczka do Francji

Udało mi się być we Francji ze znajomymi przez 10 dni. Naprawdę wspaniale - fantastyczne oferty urlopu, bajeczna atmosfera i cudowne wycieczki. Wczasy wspominam naprawdę świetnie. Francja to kraj piękny. Podobały mi się miasta Chamonix , Lyon i Tuluza. Lurt to miejsce cudowne.

Emilka

Stanowczo warto polecić - Francja

Pojechałam w podróż do Francji na początku września na dwanaście dni. Wrażenia super: przepiękne poranki, relaksujące spacery i niezwykłe oferty wyjazdowe. Noclegi były naprawdę cudowne. Francja to kraj przepiękny. Najbardziej podobały mi się Chamonix , Bordeaux i oczywiście Marsylia. Lurt to miejsce z którego przywieziesz fascynujące wspomnienia.

Jagoda

Znakomity wyjazd all inclusive - wczasy we Francji

Zdarzyło nam się być we Francji na przełomie stycznia i lutego przez 12 dni. Naprawdę wyśmienite miejsce - słoneczna pogoda, genialne przysmaki i genialne widoki. Wakacje były naprawdę cudowne. Francja to kraj interesujący do odwiedzenia. Fantastyczne są Bordeaux, Cannes i Nicea. Lurt to miejsce niezwykłe.

Natka i Artur

Rewelacyjne wakacje we Francji

Zdarzyło mi się być we Francji z dzieckiem kilkanaście miesięcy temu przez trzy tygodnie. Niesamowite miejsce: relaksujące poranki, idealne jedzenie i piękna okolica. Noclegi były naprawdę fantastyczne. Francja to przyjemny kraj na wakacje. Cudowne są Chamonix , Tuluza, a szczególnie Chamonix. Lurt to miejsce w którym czekają Was same dobre wrażenia.

Martyna

Przepiękna wycieczka - wycieczka do Francji

Udało mi się być we Francji w pierwszej połowie kwietnia przez kilka dni. To było wspaniałe: urozmaicone potrawy, wspaniałe położenie i genialna przyroda. Kwatery były bardzo miłe. Francja to przepiękny kraj na wakacje. Wspaniałe są miasta Chamonix , Lourdes  i bezsprzecznie Paryż. Lurt to miejsce z którego przywieziecie fascynujące wspomnienia.

Martyna

Lurt

Byłem na urlopie we Francji w drugiej połowie czerwca. Naprawdę wspaniałe miejsce: cudowne zakątki, fantastyczne oferty i noclegi i urozmaicone oferty wycieczek. Kwaterę wspominam naprawdę wspaniale. Zawsze podejrzewałem, że Francja to wspaniały kraj na urlop. Rewelacyjne są miasta Lyon, Nicea, a szczególnie Tuluza. Lurt to miejsce skąd przywieziecie świetne wspomnienia.

Przemysław

Wspaniałe miejsce - wakacje we Francji

Byłem na wakacjach we Francji w pierwszej połowie maja przez 3 tygodnie. To było niesamowite: bardzo tanie wycieczki, urozmaicona przyroda i niesamowita okolica. Hotele były świetne. Francja to kraj fascynujący do odwiedzenia. Fenomenalne były miasta Marsylia, Lourdes , a nade wszystko Nicea. Lurt to miejsce z którego przywieziesz piękne wspomnienia.

Damian

Cudowna wycieczka do Francji

Byliśmy we Francji z dwójką dzieci. Naprawdę świetne miejsce: znakomite widoki, ciekawe oferty wyjazdów i cudowne poranki. Noclegi były naprawdę bardzo miłe. Francja to kraj przepiękny. Przepiękne są Avignon, Lille i bezsprzecznie Nicea. Lurt to miejsce gdzie czekają Was dobre wrażenia.

Hanna i Dawid

Było niesamowicie - wczasy we Francji

Byłam we Francji z dziećmi w pierwszej połowie czerwca. Wyśmienite miejsce - niesamowite wycieczki autokarowe, genialna cisza i rozkoszne słońce. Noclegi wspominam naprawdę pozytywnie. Zawsze czułam, że Francja to interesujący kraj na wczasy. Fantastyczne były Cannes, Tuluza i Marsylia. Lurt to miejsce do którego musisz się wybrać.

Laura

Rajskie poranki - urlop we Francji

Udało mi się być we Francji z dzieckiem w drugiej połowie grudnia. Było wspaniale - rewelacyjne wycieczki, urozmaicone oferty noclegów i atrakcyjne oferty pobytu. Wczasy były naprawdę fantastyczne. Francja to cudowny kraj na urlop. Cudowne były Avignon, Cannes, no i oczywiście Tuluza. Lurt to miejsce które trzeba poznać.

Basia

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
 1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
 2. Jak było?
 3. Co wspominasz najlepiej?
 4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
 5. Jakie miasta możesz polecić?
 6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Lurt – Francja Lurt – Francja
Ocena: 4,97 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

 • lurt
 • lurt francja
 • yhs-ddc_bd
 • lurt we francji
 • lurth
 • francja lurt
 • lurt mapa
 • najczęściej odwiedzane miejsca we francji
 • SWIETE MIEJSCE W LURT
 • wycieczka do lurt z polski
 • co jest niezwykłego w lurt