Kolonia – Niemcy

Niemcy

ZOBACZ

Kolonia - Niemcy

Kolonia to dla podróżników jedno z najcudowniejszych miast w Niemczech. Wystarczy, że pomyślisz Kolonia - Niemcy, a skojarzenia napływają same: atrakcyjne oferty wczasów, niezwykłe położenie i fantastyczna kuchnia.

Kolonia w Niemczech

Dla jednych Kolonia to bardzo tanie oferty wakacyjne, przepiękne zakątki i fascynujące wakacje last minute, a dla innych świetne zabytki, świetne zachody słońca i znakomite wakacje last minute. Wczasy w Niemczech będą ciekawym przeżyciem dla każdego fana niecodziennego zwiedzania.

Niemcy - OFERTY

Niemcy - Kolonia

Kolonia oczarowuje podróżników. Rewelacyjne temperatury, wyśmienite atrakcje i świetne powietrze powodują, że Kolonia to genialne miejsce na wycieczkę.

Kolonia - Niemcy

Kolonia to bezustannie piękne zakątki i wyśmienite wycieczki fakultatywne. Najczęściej polecanymi miejscami są Monachium, Essen i Frankfurt n/Menem. Polecam: Kolonia - Niemcy. Zobacz, jak niezwykłym miastem jest Kolonia.

Kolonia – Niemcy
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Niemcy - Opinie:

Kolonia

Byłam w podróży w Niemczech. Wrażenia cudowne: bardzo tanie oferty wyjazdowe, ciepłe słońce i zdrowe powietrze. Noclegi wspominam naprawdę świetnie. Już wcześniej podejrzewałam, że Niemcy to przepiękny kraj na wakacje. Interesujące były Berlin, Monachium i oczywiście Hamburg. Kolonia to miejsce które warto polecić.

Agata

Kolonia – Niemcy

Kolonia - piękne miejsce

Byłam na wczasach w Niemczech z dzieckiem w środku marca przez kilka dni. Było rewelacyjnie: niezwykła kuchnia, bardzo tanie oferty wczasów i ciekawe oferty wakacyjne. Hotel wspominam cudownie. Zawsze mówiłam, że Niemcy to kraj ciekawy. Najbardziej podobały mi się miasta Essen, Berlin i oczywiście Hamburg. Kolonia to miejsce gdzie musisz pojechać.

Maria

Kolonia - Ciekawe domki

Pojechałam na urlop do Niemiec w środku sierpnia na kilkanaście dni. Wspomnienia super - przyjemna atmosfera, niezwykłe zabytki i znakomite oferty. Kwaterę wspominam cudownie. Zawsze podejrzewałam, że Niemcy to kraj ciekawy. Bardzo podobały mi się miasta Hamburg, Monachium, no i oczywiście Essen. Kolonia to miejsce gdzie musisz pojechać.

Weronika

Naprawdę rewelacyjne miejsce - wczasy w Niemczech

Byliśmy na wczasach w Niemczech ze znajomymi na początku maja przez trzy tygodnie. Wspomnienia fantastyczne - dobre potrawy, interesujące krajobrazy i regionalne przysmaki. Wczasy były naprawdę cudowne. Zawsze czuliśmy, że Niemcy to fenomenalny kraj na wczasy. Z największym sentymentem wspominam Monachium, Kolonia, a nade wszystko Frankfurt n/Menem. Kolonia to miejsce fascynujące.

Zosia i Wojtek

Było naprawdę niesamowicie - wakacje w Niemczech

Pojechaliśmy na wakacje do Niemiec na 3 tygodnie. Prawdziwa bajka - ciekawe zakątki, leniwa cisza i relaksująca cisza. Kwatery były naprawdę cudowne. Niemcy to kraj malowniczy. Fenomenalne były Berlin, Monachium i Kolonia. Kolonia to miejsce skąd przywieziecie przepiękne wspomnienia.

Zofia i Rafał

Kolonia

Zdarzyło nam się być w Niemczech z synem pod koniec stycznia. Wspomnienia wyśmienite - atrakcyjne oferty wyjazdowe, fenomenalne miejsca i genialne spacery. Hotele były bardzo miłe. Niemcy to przyjemny kraj na wczasy. Fenomenalne są miasta Monachium, Hamburg, no i oczywiście Stuttgart. Kolonia to miejsce wspaniałe.

Maja i Krzysiek

Fascynująca podróż do Niemiec

Byłam na wyjeździe w Niemczech przez dwa tygodnie. To było fantastyczne - tania kuchnia, mnóstwo słońca i dobre oferty wyjazdowe. Kwaterę wspominam naprawdę rewelacyjnie. Niemcy to kraj fantastyczny do odwiedzenia. Piękne były miasta Hamburg, Kolonia, no i oczywiście Stuttgart. Kolonia to miejsce na pewno się zauroczycie.

Julia

Wspaniały urlop w Niemczech

Pojechaliśmy do Niemiec. Fascynujące miejsce: przyjaźni ludzie, genialne oferty noclegowe i dobre oferty i noclegi. Cały urlop wspominamy naprawdę bardzo miło. Niemcy to kraj interesujący. Niesamowite są miasta Frankfurt n/Menem, Monachium i Kolonia. Kolonia to miejsce z którego przywieziesz fantastyczne wspomnienia.

Ola i Maciej

Naprawdę urokliwe miejsce - Niemcy

Pojechałam na urlop do Niemiec w środku maja. Znakomite miejsce: fascynujące widoki, znakomite oferty urlopowe i bardzo tanie oferty wakacyjne. Ludzi wspominam wspaniale. Niemcy to fantastyczny kraj. Wspaniałe były Frankfurt n/Menem, Stuttgart i Hamburg. Kolonia to miejsce skąd przywieziecie fascynujące wspomnienia.

Laura

Wczasy w Niemczech - Malownicze wycieczki fakultatywne

Udało mi się być w Niemczech w środku listopada przez dwa tygodnie. Naprawdę genialne miejsce - bajeczna pogoda, kuszące zapachy i bajeczne jedzenie. Jedzenie wspominam bardzo miło. Zawsze spodziewałem się, że Niemcy to przepiękny kraj na wakacje. Fenomenalne były miasta Monachium, Hamburg i Stuttgart. Kolonia to miejsce które pokochacie na zawsze.

Paweł

Niemcy - fascynujące wakacje

Byłam na wczasach w Niemczech w środku kwietnia. Było naprawdę cudownie: cudowne wycieczki autokarowe, bajeczne poranki i genialna cisza. Hotele były naprawdę rewelacyjne. Niemcy to niezwykły kraj na urlop. Najbardziej podobały mi się miasta Stuttgart, Kolonia i Frankfurt n/Menem. Kolonia to miejsce które pokochacie na zawsze.

Justyna

Kolonia - malownicza wycieczka

Byliśmy na wczasach w Niemczech z dziećmi we wrześniu. Naprawdę świetne miejsce: bardzo tanie potrawy, znakomite wycieczki fakultatywne i idealne wycieczki autokarowe. Hotele były cudowne. Zawsze słyszeliśmy opinie, że Niemcy to kraj interesujący do odwiedzenia. Cudowne są miasta Frankfurt n/Menem, Essen, no i bezsprzecznie Monachium. Kolonia to miejsce w którym czekają Cię same niezwykłe wrażenia.

Gosia i Patryk

Zdecydowanie warto polecić - wycieczka do Niemiec

Byłam na wyjeździe w Niemczech z przyjaciółmi trzy tygodnie temu przez 2 tygodnie. Naprawdę przepiękne miejsce - malownicze zabytki, bajkowe słońce i fantastyczne oferty wczasów. Warunki wspominam naprawdę rewelacyjnie. Niemcy to fascynujący kraj na urlop. Cudowne są Monachium, Kolonia, no i naturalnie Stuttgart. Kolonia to miejsce skąd przywieziesz przyjemne wspomnienia.

Martyna

Szczerze warto polecić - wycieczka do Niemiec

Byłam na urlopie w Niemczech z trójką dzieci pięć miesięcy temu przez trzy tygodnie. Fantastyczne miejsce: znakomite wycieczki fakultatywne, malownicze widoki i smakowite potrawy. Jedzenie wspominam bardzo miło. Zawsze podejrzewałam, że Niemcy to fenomenalny kraj na wczasy. Najbardziej podobały mi się Hamburg, Monachium, no i bezsprzecznie Essen. Kolonia to miejsce z którego przywieziesz cudowne wspomnienia.

Małgorzata

Podróż do Niemiec - wyśmienite miejsce

Udało nam się pojechać do Niemiec w lutym na 12 dni. Było naprawdę bajecznie: bajeczne spacery, tanie wycieczki fakultatywne i cudowne zabytki. Urlop wspominamy pozytywnie. Niemcy to piękny kraj na urlop. Zdecydowanie najlepiej wspominam Berlin, Essen, no i naturalnie Frankfurt n/Menem. Kolonia to miejsce cudowne.

Marysia i Jasiek

Było naprawdę fantastycznie - wycieczka do Niemiec

Byłam w podróży w Niemczech z dwójką dzieci kilka miesięcy temu przez dwanaście dni. Było naprawdę ciekawie - wyśmienite wycieczki, przyjemne zabytki i ciepłe poranki. Noclegi były rewelacyjne. Niemcy to niesamowity kraj na wakacje. Najbardziej podobały mi się Monachium, Hamburg i Frankfurt n/Menem. Kolonia to miejsce gdzie czekają Was same niezwykłe wrażenia.

Basia

Naprawdę niesamowite miejsce

Byłam na wakacjach w Niemczech w tamtym roku. Naprawdę rewelacyjne miejsce - wspaniałe położenie, ciekawe spacery i bajeczne wycieczki. Apartamenty wspominam świetnie. Niemcy to urokliwy kraj na urlop. Bardzo podobały mi się miasta Essen, Stuttgart i Kolonia. Kolonia to miejsce które warto poznać.

Marta

Wyśmienity wyjazd all inclusive - urlop w Niemczech

Pojechałam do Niemiec z mężem siedem lat temu. Było naprawdę bardzo fajnie - świetne jedzenie, ciepłe wieczory i udane wycieczki. Hotele wspominam naprawdę bardzo dobrze. Zawsze czułam, że Niemcy to niesamowity kraj na wczasy. Podobały mi się miasta Hamburg, Monachium, a szczególnie Berlin. Kolonia to miejsce gdzie warto pojechać.

Helena

Niemcy

Byłam w Niemczech z dwójką dzieci. Naprawdę cudowne miejsce: fantastyczne przysmaki, niesamowite wycieczki i wyśmienite wycieczki autokarowe. Całe wakacje były bardzo miłe. Niemcy to niesamowity kraj na wakacje. Podobały mi się miasta Berlin, Hamburg, no i bezsprzecznie Essen. Kolonia to miejsce z którego przywieziecie fascynujące wspomnienia.

Olga

Urlop w Niemczech - Fantastyczna wycieczka

Pojechaliśmy na wakacje do Niemiec z dwójką dzieci tydzień temu. Naprawdę cudowne miejsce: niezwykłe zabytki, fenomenalne zabytki i niezwykła atmosfera. Noclegi wspominamy naprawdę pozytywnie. Zawsze słyszeliśmy opinie, że Niemcy to wspaniały kraj. Ciekawe są Hamburg, Stuttgart i bezsprzecznie Essen. Kolonia to miejsce gdzie czekają Was fantastyczne wrażenia.

Joanna i Piotr

Niemcy

Udało nam się być w Niemczech w pierwszej połowie marca przez tydzień. Pomyślcie: znakomite oferty wakacyjne, niesamowite widoki i niezapomniane wycieczki. Warunki były naprawdę rewelacyjne. Niemcy to fantastyczny kraj. Fantastyczne są Stuttgart, Hamburg i oczywiście Frankfurt n/Menem. Kolonia to miejsce które pokochacie.

Laura i Hubert

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kolonia – Niemcy Kolonia – Niemcy
Ocena: 5 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

  • kolonia niemcy
  • kolonia ciekawostki
  • kolonia zabytki