Jungle Aquapark – Hurghada

Egipt

ZOBACZ

Jungle Aquapark - Hurghada

Jungle Aquapark to dla podróżników najładniejsze miejsce w Hurghadzie. Ledwie powiesz Jungle Aquapark - Hurghada, a przed oczami stają cudowne popołudnia, urozmaicone zabytki i dobre oferty urlopu.

Jungle Aquapark w Hurghadzie

Dla jednych Jungle Aquapark to wygodne noclegi, przepiękne wycieczki fakultatywne i bajkowe campingi, a dla pozostałych piękne hotele, relaksujące spacery i idealne campingi. Wakacje w Hurghadzie mogą być najcudowniejszym doznaniem dla wszystkich miłośników ciekawych wycieczek.

Egipt - OFERTY

Hurghada - Jungle Aquapark

Jungle Aquapark potrafi olśnić. Wspaniałe domki, malownicze apartamenty i wygodne pola namiotowe sprawiają, że Jungle Aquapark to cudowne miejsce na wczasy.

Jungle Aquapark - Hurghada

Jungle Aquapark to dla zwiedzających genialna atmosfera i pyszne potrawy. Chętnie polecane są Kair, El Gouna i Suez. Polecam: Jungle Aquapark - Hurghada. Przekonaj się sam, jak bajkowym miejscem jest Jungle Aquapark.

Jungle Aquapark – Hurghada
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Egipt - Opinie:

Naprawdę rewelacyjne miejsce - wycieczka do Hurghady

Byłem na wczasach w Hurghadzie na początku grudnia. Znakomite miejsce - fantastyczne przysmaki, wspaniałe widoki i sympatyczni ludzie. Hotel wspominam dobrze. Egipt to cudowny kraj do odwiedzenia. Cudowne są Port Said, Sharm El Sheikh i Safaga Road. Jungle Aquapark to miejsce bardzo interesujące.

Kacper

Jungle Aquapark – Hurghada

Urokliwe miejsce - wczasy w Hurghadzie

Zdarzyło mi się pojechać do Hurghady w środku października na tydzień. Było naprawdę świetnie: uśmiechnięci mieszkańcy, wspaniali mieszkańcy i bajkowe zachody słońca. Hotel wspominam pozytywnie. Zawsze czułam, że Egipt to przyjemny kraj do odwiedzenia. Interesujące były Luksor, Sharks Bay, a szczególnie Asuan. Jungle Aquapark to miejsce które warto poznać.

Agata

Wakacje w Hurghadzie - stanowczo warto polecić

Pojechaliśmy na urlop do Hurghady na przełomie stycznia i lutego na kilkanaście dni. Naprawdę warto polecić - niezwykła pogoda, przyjemne zabytki i cudowne temperatury. Kwatery były cudowne. Już wcześniej wiedzieliśmy, że Egipt to interesujący kraj na wakacje. Niesamowite były miasta Hurghada, Abu Simbel, a szczególnie Luksor. Jungle Aquapark to miejsce z którego przywieziesz rewelacyjne wspomnienia.

Anna i Michał

Jungle Aquapark - naprawdę znakomite miejsce

Pojechałem do Hurghady z przyjaciółmi w drugiej połowie grudnia. Naprawdę niesamowite miejsce: bajkowe wycieczki autokarowe, fantastyczne wycieczki fakultatywne i relaksujące rejsy. Apartamenty były naprawdę bardzo miłe. Już wcześniej przeczuwałem, że Egipt to kraj cudowny do odwiedzenia. Fantastyczne były Um Marikha Bay , Dahab i Naama Bay. Jungle Aquapark to miejsce które pokochasz.

Szymon

Naprawdę urokliwe miejsce

Pojechałem na urlop do Hurghady z synem na początku października. Naprawdę niezwykłe miejsce: fantastyczne miejsca, rajskie morze i genialne potrawy. Wakacje były wspaniałe. Zawsze mówiłem, że Egipt to kraj interesujący. Cudowne są El Gouna, Naama Bay i Hurghada. Jungle Aquapark to miejsce cudowne.

Marcin

Cudowne temperatury - wycieczka do Hurghady

Byłam na wyjeździe w Hurghadzie przez dwa tygodnie. Wrażenia fantastyczne: przepiękna przyroda, wyśmienite widoki i relaksujące poranki. Kwatery były bardzo miłe. Egipt to piękny kraj na wakacje. Rewelacyjne są miasta Naama Bay, Nabq i Pasha Bay. Jungle Aquapark to miejsce z którego przywieziecie przepiękne wspomnienia.

Hania

Podróż do Hurghady - rewelacyjne miejsce

Zdarzyło mi się pojechać do Hurghady z przyjaciółmi. Warto szczerze polecić - ciekawe spacery, bajeczne wycieczki i ciekawe oferty urlopowe. Całe wakacje były cudowne. Egipt to kraj wspaniały na urlop. Fenomenalne były Um Marikha Bay , Sakkala i Abu Simbel. Jungle Aquapark to miejsce które trzeba polecić.

Piotr

Naprawdę genialne miejsce - wczasy w Hurghadzie

Pojechałem na wczasy do Hurghady na początku stycznia na 3 tygodnie. To było cudowne - bardzo tanie wycieczki autokarowe, znakomite oferty wakacyjne i bezkresne plaże. Wyjazd wspominam świetnie. Zawsze przeczuwałem, że Egipt to ciekawy kraj do odwiedzenia. Wspaniałe są Um Marikha Bay , Suez, a nade wszystko Nabq. Jungle Aquapark to miejsce gdzie trzeba pojechać.

Michał

Jungle Aquapark - udane wakacje

Byłam na wczasach w Hurghadzie z córką w pierwszej połowie lutego przez trzy tygodnie. Naprawdę piękne miejsce: rewelacyjna kuchnia, fantastyczne oferty i bajeczne słońce. Kwatery były wspaniałe. Egipt to malowniczy kraj na wczasy. Niezwykłe są Abu Simbel, Asuan, a zwłaszcza Sharm El Sheikh. Jungle Aquapark to miejsce gdzie musicie się wybrać.

Monika

Egipt - Czyste powietrze

Byliśmy na wyjeździe w Hurghadzie na przełomie września i października. Naprawdę cudowne miejsce: tanie oferty wczasów, fantastyczna cisza i niezwykłe oferty noclegowe. Poznanych ludzi wspominamy rewelacyjnie. Od dawna słyszeliśmy opinie, że Egipt to kraj interesujący. Rewelacyjne są Luksor, El Gouna i Safaga Road. Jungle Aquapark to miejsce do którego warto pojechać.

Wiktoria i Hubert

Naprawdę piękne miejsce - Jungle Aquapark

Udało mi się być w Hurghadzie z dzieckiem pod koniec lutego przez kilkanaście dni. Było wspaniale - świetne położenie, uśmiechnięci ludzie i słoneczne poranki. Całe wczasy wspominam naprawdę fantastycznie. Egipt to niezwykły kraj na urlop. Bardzo podobały mi się Um Marikha Bay , Kair i Sharm El Sheikh. Jungle Aquapark to miejsce które pokochacie na zawsze.

Jasiek

Urlop w Hurghadzie - było naprawdę rewelacyjnie

Udało nam się być w Hurghadzie z córką na początku marca przez trzy tygodnie. Warto szczerze polecić: niezwykłe jedzenie, niesamowite zabytki i genialne oferty i noclegi. Noclegi wspominamy naprawdę świetnie. Od kilku lat wiedzieliśmy, że Egipt to kraj fenomenalny. Niesamowite są Aleksandria, Sharm El Sheikh, a nade wszystko Suez. Jungle Aquapark to miejsce które naprawdę warto poznać.

Magdalena i Franek

Egipt - rajskie wakacje

Byliśmy w Hurghadzie z przyjaciółmi w pierwszej połowie września przez 3 tygodnie. Wspomnienia ekstra: niesamowite krajobrazy, fantastyczny wypoczynek i sympatyczni ludzie. Hotele były bardzo miłe. Egipt to kraj wspaniały na urlop. Fenomenalne były Asuan, Sakkala, a przede wszystkim Naama Bay. Jungle Aquapark to miejsce które naprawdę trzeba poznać.

Weronika i Borys

Jungle Aquapark - bajeczna podróż

Byliśmy na wczasach w Hurghadzie na początku lutego. Było naprawdę bardzo fajnie: rajskie słońce, barwne zachody słońca i tanie oferty wakacyjne. Kwatery były naprawdę bardzo miłe. Zawsze wiedzieliśmy, że Egipt to kraj przepiękny. Przyjemne są miasta Luksor, Asjut, a szczególnie Suez. Jungle Aquapark to miejsce niezwykłe.

Gabriela i Borys

Wczasy w Hurghadzie - było fantastycznie

Zdarzyło mi się być w Hurghadzie przez kilkanaście dni. Było ciekawie: wyśmienita kuchnia, bezkresne plaże i dobre widoki. Hotele wspominam naprawdę cudownie. Egipt to urokliwy kraj na wczasy. Ciekawe były Sakkala, Giza, a przede wszystkim Pasha Bay. Jungle Aquapark to miejsce w którym można się zakochać.

Patrycja

Było naprawdę bajecznie - urlop w Hurghadzie

Byłem na wczasach w Hurghadzie z dzieckiem przez dwanaście dni. Wyobraźcie sobie - fantastyczna przyroda, niesamowite atrakcje i rewelacyjne widoki. Kwaterę wspominam naprawdę bardzo dobrze. Od kilku lat wiedziałem, że Egipt to cudowny kraj do odwiedzenia. Fascynujące są Giza, Kair, no i bezsprzecznie Asuan. Jungle Aquapark to miejsce z którego przywieziecie przepiękne wspomnienia.

Jakub

Wakacje w Hurghadzie - było naprawdę fantastycznie

Pojechałam na urlop do Hurghady z przyjaciółmi w drugiej połowie lipca na 10 dni. Wspomnienia ekstra: niezwykłe oferty i noclegi, genialne krajobrazy i urokliwe spacery. Hotel wspominam naprawdę dobrze. Od kilku lat wiedziałam, że Egipt to kraj interesujący. Podobały mi się miasta Asuan, Abu Simbel i Um Marikha Bay . Jungle Aquapark to miejsce wspaniałe.

Magda

Wakacje w Hurghadzie - niezwykłe miejsce

Byłem na wakacjach w Hurghadzie z żoną na przełomie kwietnia i maja. Naprawdę świetne miejsce: urozmaicone oferty wyjazdów, błogie kąpiele i genialne krajobrazy. Noclegi wspominam naprawdę cudownie. Egipt to przyjemny kraj na urlop. Niesamowite są Luksor, Sharks Bay, a zwłaszcza Asuan. Jungle Aquapark to miejsce z którego przywieziecie fantastyczne wspomnienia.

Dominik

Jungle Aquapark

Byłem w Hurghadzie z żoną. Znakomite miejsce: kolorowe plaże, bajkowe położenie i przyjemne plaże. Hotele wspominam bardzo dobrze. Egipt to urokliwy kraj na urlop. Podobały mi się miasta Naama Bay, El Gouna, a zwłaszcza Makadi Bay. Jungle Aquapark to miejsce do którego trzeba pojechać.

Daniel

Szczerze warto polecić - Egipt

Byliśmy na wakacjach w Hurghadzie z przyjaciółmi przez dwanaście dni. Naprawdę świetne miejsce: przepiękne krajobrazy, leniwa cisza i fascynujące rejsy. Apartamenty wspominamy naprawdę fantastycznie. Egipt to kraj przyjemny do odwiedzenia. Cudowne są Nabq, Kair, a przede wszystkim Port Said. Jungle Aquapark to miejsce które trzeba polecić.

Marysia i Maciek

Wakacje w Hurghadzie - Wspaniałe wycieczki

Zdarzyło nam się być w Hurghadzie z dziećmi tydzień temu przez dwa tygodnie. Było naprawdę rewelacyjnie: wycieczkowa atmosfera, cudowne temperatury i przepiękne rejsy. Podróż wspominamy pozytywnie. Zawsze mówiliśmy, że Egipt to kraj wspaniały. Najlepiej wspominam Dahab, Kom Ombo i Sharm El Sheikh. Jungle Aquapark to miejsce skąd przywieziecie wyśmienite wspomnienia.

Kinga i Marek

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Jungle Aquapark – Hurghada Jungle Aquapark – Hurghada
Ocena: 4,98 - Pasja Świata