Izrael – Zwiedzanie

Izrael

ZOBACZ

Izrael - Zwiedzanie

Izrael to dla znawców najbardziej intrygujący kraj na Bliskim Wschodzie. Wystarczy, że pomyślisz Izrael - Zwiedzanie, a wyobrażenia przychodzą same: urlopowa atmosfera, znakomite oferty wakacji i urozmaicone zakątki.

Zwiedzanie Izraela

Dla jednych Izrael to rozkoszny wypoczynek, rajskie wieczory i bajeczne zapachy, a dla innych przyjaźni ludzie, wspaniałe widoki i rozkoszne popołudnia. Urlop w Izraelu bez wątpienia będzie przyjemnym doświadczeniem dla każdego konesera zwiedzania.

Izrael - OFERTY

Zwiedzanie - Izrael

Izrael potrafi zaczarować wszystkich. Bajeczne słońce, fascynujące zakątki i ciekawe oferty noclegowe - to powoduje, że Izrael to świetne miejsce na urlop.

Izrael - Zwiedzanie

Izrael to za każdym razem wspaniały wypoczynek i bardzo tanie kempingi. Turyści polecają chętnie takie miejsca jak Jerozolima, Tel Awiw i Hajfa. Polecam: Izrael - Zwiedzanie. Oto jak rewelacyjnym krajem jest Izrael.

Izrael – Zwiedzanie
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Izrael - Opinie:

Bajkowa zabawa

Pojechałem na urlop do Izraela dwa lata temu na 3 tygodnie. Było fantastycznie: fantastyczne wycieczki, niezwykłe poranki i przyjemne plaże. Hotele wspominam fantastycznie. Od kilku lat wiedziałem, że Izrael to kraj interesujący do odwiedzenia. Ciekawe były miasta Tel Awiw, Jerozolima, no i naturalnie Hajfa. Izrael to kraj gdzie musisz pojechać.

Andrzej

Izrael – Zwiedzanie

Izrael - Wyśmienite wczasy

Pojechałem do Izraela z córką pod koniec kwietnia. Naprawdę przepiękne miejsce: czysta woda, rewelacyjna pogoda i genialne oferty urlopu. Noclegi wspominam bardzo miło. Od dawna czułem, że Izrael to ciekawy kraj na wakacje. Rewelacyjne są Jerozolima, Tel Awiw, no i bezsprzecznie Hajfa. Izrael to kraj z którego przywieziecie piękne wspomnienia.

Karol

Było wspaniale - wczasy w Izraelu

Pojechałam na wczasy do Izraela ze swoim chłopakiem w maju na dwa tygodnie. Pomyślcie sobie: urozmaicony wypoczynek, fantastyczne położenie i niezwykłe zwiedzanie. Kwatery wspominam naprawdę rewelacyjnie. Zawsze słyszałam opinie, że Izrael to piękny kraj na urlop. Najbardziej podobały mi się Tel Awiw, Hajfa i Jerozolima. Izrael to kraj na pewno się zakochacie.

Marysia

Izrael - niesamowita wycieczka

Udało mi się pojechać do Izraela z narzeczoną na 3 tygodnie. Naprawdę rewelacyjne miejsce - fascynujące wycieczki, miejscowa kuchnia i ciepłe morze. Noclegi były naprawdę fantastyczne. Zawsze czułem, że Izrael to cudowny kraj do odwiedzenia. Bardzo podobały mi się miasta Tel Awiw, Jerozolima i Hajfa. Izrael to kraj do którego musisz się wybrać.

Dawid

Izrael - było bajecznie

Byliśmy na wakacjach w Izraelu ze znajomymi w drugiej połowie kwietnia przez kilkanaście dni. Było cudownie - fenomenalne przysmaki, fantastyczne oferty wczasów i fascynujące zwiedzanie. Noclegi były naprawdę wspaniałe. Od kilku lat podejrzewaliśmy, że Izrael to przepiękny kraj na wczasy. Fantastyczne są miasta Tel Awiw, Jerozolima, a przede wszystkim Hajfa. Izrael to kraj na pewno się zauroczycie.

Zosia i Sebastian

Piękna przyroda - urlop w Izraelu

Byłam w Izraelu z dzieckiem. Było naprawdę wspaniale - niezwykłe wycieczki autokarowe, bardzo tanie oferty i noclegi i dobre oferty noclegowe. Całą podróż wspominam pozytywnie. Zawsze czułam, że Izrael to kraj niezwykły. Ciekawe były Tel Awiw, Hajfa i Jerozolima. Izrael to kraj na pewno się zakochasz.

Dominika

Urlop w Izraelu - było naprawdę świetnie

Byłam w podróży w Izraelu ze znajomymi. Wrażenia cudowne: malownicze widoki, bezkresne morze i fantastyczne oferty noclegów. Noclegi wspominam cudownie. Już wcześniej wiedziałam, że Izrael to kraj wspaniały do odwiedzenia. Wspaniałe były miasta Tel Awiw, Jerozolima i Hajfa. Izrael to kraj z którego przywieziesz genialne wspomnienia.

Klaudia

Piękna podróż do Izraela

Byłem w Izraelu przez dwa tygodnie. Rzeczywiście super - dobry wypoczynek, malownicze rejsy i piękne poranki. Apartamenty były naprawdę fantastyczne. Zawsze spodziewałem się, że Izrael to niesamowity kraj do odwiedzenia. Bardzo podobały mi się Hajfa, Tel Awiw i Jerozolima. Izrael to kraj wspaniały.

Marcin

Wycieczka do Izraela - genialne miejsce

Pojechałam na urlop do Izraela kilka miesięcy temu na dziesięć dni. Naprawdę niesamowite miejsce - rozkoszne kąpiele, atrakcyjne oferty i sympatyczni mieszkańcy. Noclegi wspominam naprawdę fantastycznie. Zawsze mówiłam, że Izrael to fantastyczny kraj na urlop. Najlepiej wspominam Hajfa, Tel Awiw, a szczególnie Jerozolima. Izrael to kraj w którym czekają Cię same niesamowite wrażenia.

Julka

Bardzo tani pobyt last minute - wycieczka do Izraela

Byłem na wyjeździe w Izraelu przez 10 dni. Fantastyczne miejsce - ciekawe wycieczki, fantastyczne temperatury i atrakcyjne oferty wczasów. Hotele wspominam naprawdę bardzo miło. Zawsze wiedziałem, że Izrael to fantastyczny kraj na urlop. Ciekawe były Jerozolima, Tel Awiw, no i naturalnie Hajfa. Izrael to kraj skąd przywieziecie świetne wspomnienia.

Dawid

Wakacje w Izraelu - stanowczo warto polecić

Pojechałam na wczasy do Izraela ze swoim chłopakiem pod koniec stycznia na 2 tygodnie. Warto szczerze polecić - znakomite jedzenie, znakomity wypoczynek i fantastyczne oferty urlopu. Noclegi wspominam wspaniale. Izrael to niezwykły kraj na wczasy. Niezwykłe są Hajfa, Tel Awiw i Jerozolima. Izrael to kraj gdzie musicie się wybrać.

Pola

Było naprawdę bajecznie - podróż do Izraela

Byliśmy na wakacjach w Izraelu w drugiej połowie listopada przez dwa tygodnie. Naprawdę super - zdrowe powietrze, rajska pogoda i urozmaicona kuchnia. Hotele były naprawdę cudowne. Zawsze wiedzieliśmy, że Izrael to cudowny kraj na wczasy. Fenomenalne były miasta Jerozolima, Hajfa i Tel Awiw. Izrael to kraj gdzie czekają Cię same fantastyczne wrażenia.

Pola i Konrad

Podróż do Izraela - naprawdę świetne miejsce

Pojechałem w podróż do Izraela z dziewczyną kilka lat temu na 3 tygodnie. To było wspaniałe: przyjaźni ludzie, genialne oferty wyjazdowe i rajskie plaże. Poznanych ludzi wspominam wspaniale. Od kilku lat czułem, że Izrael to przepiękny kraj do odwiedzenia. Podobały mi się Hajfa, Tel Awiw, no i oczywiście Jerozolima. Izrael to kraj fascynujący.

Borys

Opłacalne ceny - Izrael

Udało mi się pojechać do Izraela z dzieckiem w środku marca. To było cudowne - bajkowe zabytki, urokliwe kąpiele i znakomite oferty urlopu. Warunki były naprawdę wspaniałe. Od kilku lat przeczuwałam, że Izrael to piękny kraj na wakacje. Bardzo podobały mi się miasta Tel Awiw, Jerozolima i Hajfa. Izrael to kraj który pokochasz.

Agnieszka

Rewelacja - podróż do Izraela

Pojechałem na wczasy do Izraela z dziewczyną pięć tygodni temu. Naprawdę wspaniałe miejsce - kolorowe krajobrazy, idealna cisza i znakomite krajobrazy. Poznanych ludzi wspominam cudownie. Izrael to kraj cudowny na wakacje. Fantastyczne są miasta Tel Awiw, Jerozolima i Hajfa. Izrael to kraj z którego przywieziecie przyjemne wspomnienia.

Kuba

Relaksujące wycieczki

Byłam na urlopie w Izraelu w drugiej połowie stycznia przez 2 tygodnie. Wrażenia fantastyczne - przyjemne plaże, niesamowite miejsca i leniwe zwiedzanie. Noclegi były naprawdę wspaniałe. Izrael to cudowny kraj. Wspaniałe są Tel Awiw, Jerozolima, a zwłaszcza Hajfa. Izrael to kraj na pewno się zauroczycie.

Zosia

Było naprawdę super - Izrael

Byłam na wczasach w Izraelu z koleżankami. Wspomnienia super: fantastyczne morze, ciepłe wieczory i fantastyczna cisza. Kwaterę wspominam dobrze. Od kilku lat podejrzewałam, że Izrael to interesujący kraj na urlop. Ciekawe były miasta Hajfa, Jerozolima i Tel Awiw. Izrael to kraj niezwykły.

Klaudia

Wczasy w Izraelu - urokliwe miejsce

Byłem na wyjeździe w Izraelu z dziećmi pod koniec lutego. Zdecydowanie warto polecić: przyjemne rejsy, kolorowe krajobrazy i znakomite plaże. Całe wakacje były fantastyczne. Izrael to kraj przyjemny. Bardzo podobały mi się Jerozolima, Hajfa, no i oczywiście Tel Awiw. Izrael to kraj skąd przywieziecie niezwykłe wspomnienia.

Adrian

Było naprawdę bajkowo - Izrael

Byliśmy na wakacjach w Izraelu. Wrażenia niesamowite: wspaniałe spacery, znakomite plaże i barwne zachody słońca. Noclegi były naprawdę bardzo miłe. Od dawna czuliśmy, że Izrael to kraj wspaniały. Bardzo podobały nam się Tel Awiw, Hajfa i oczywiście Jerozolima. Izrael to kraj z którego przywieziecie niesamowite wspomnienia.

Kamila i Artur

Wczasy w Izraelu - stanowczo warto polecić

Zdarzyło mi się być w Izraelu w kwietniu. Było naprawdę cudownie: tanie oferty urlopowe, regionalna kuchnia i rewelacyjna atmosfera. Noclegi były naprawdę cudowne. Zawsze mówiłem, że Izrael to cudowny kraj na urlop. Wspaniałe były Tel Awiw, Hajfa, a zwłaszcza Jerozolima. Izrael to kraj gdzie czekają Cię same dobre wrażenia.

Maciej

Izrael - udane wakacje

Pojechałam w podróż do Izraela z trójką dzieci w środku listopada na trzy tygodnie. Było świetnie - niezwykłe oferty wycieczek, tanie oferty wyjazdów i przyjemne powietrze. Całe wczasy były naprawdę bardzo miłe. Od dawna podejrzewałam, że Izrael to fenomenalny kraj na wakacje. Podobały mi się miasta Tel Awiw, Hajfa, a nade wszystko Jerozolima. Izrael to kraj niesamowity.

Zuzia

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Izrael – Zwiedzanie Izrael – Zwiedzanie
Ocena: 4,81 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

  • kempingi izrael