Gruzja – wycieczki

Gruzja

ZOBACZ

Gruzja - wycieczki

Gruzja to dla wielu podróżników jeden z najładniejszych krajów na Kaukazie. Powiesz Gruzja - wycieczki, a skojarzenia nadciągają same: znakomite oferty wyjazdowe, piękne morze i malownicze kempingi.

Wycieczki do Gruzji

Dla jednych Gruzja to wakacyjna atmosfera, niezwykłe oferty wyjazdów i nowoczesne hotele, a dla pozostałych bajeczne wycieczki, wspaniałe kempingi i genialne wakacje all inclusive. Urlop w Gruzji na pewno będzie bogatym doznaniem dla każdego fana dalekich podróży.

Gruzja - OFERTY

Wycieczka do Gruzji

Gruzja zachwyca wszystkich. Tania kuchnia, urokliwe campingi i znakomite atrakcje - to wszystko sprawia, że Gruzja to ciekawe miejsce na wycieczkę.

Wycieczki - Gruzja

Gruzja to dla turystów niezwykłe oferty wyjazdów i bajeczne temperatury. Podróżnicy polecają najchętniej takie miejsca jak Gori, Zugdidi i Batumi. Polecam: Gruzja - wycieczki. Pomyśl, jak urozmaiconym krajem jest Gruzja.

Gruzja – wycieczki
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Gruzja - Opinie:

Gruzja - relaksujące wczasy

Zdarzyło mi się pojechać do Gruzji w czerwcu na dziesięć dni. Było fantastycznie - przyjaźni mieszkańcy, piękne położenie i niezwykłe położenie. Noclegi wspominam naprawdę cudownie. Od dawna wiedziałem, że Gruzja to niezwykły kraj. Rewelacyjne są miasta Mccheta, Kazbegi, no i naturalnie Mtskheta. Gruzja to kraj gdzie czekają Cię same niezwykłe wrażenia.

Tomasz

Gruzja – wycieczki

Rewelacja - urlop w Gruzji

Zdarzyło nam się pojechać do Gruzji z synem pod koniec sierpnia. Naprawdę piękne miejsce - urozmaicone oferty wakacyjne, smakowite potrawy i niezwykłe wycieczki. Urlop wspominamy świetnie. Gruzja to fascynujący kraj do odwiedzenia. Cudowne były miasta Sokhumi, Mestia, a szczególnie Mtskheta. Gruzja to kraj który zapamiętasz na zawsze.

Jagoda i Tomek

Piękne miejsce

Pojechaliśmy do Gruzji z dziećmi dwa lata temu. Było naprawdę bardzo fajnie: fantastyczne wycieczki, fantastyczne plaże i niezwykłe wycieczki. Całą podróż wspominamy bardzo miło. Gruzja to kraj fantastyczny na wakacje. Ciekawe były Batumi, Mtskheta i bezsprzecznie Kazbegi. Gruzja to kraj bardzo interesujący.

Olga i Wojciech

Cudowne położenie - urlop w Gruzji

Udało mi się pojechać do Gruzji ze znajomymi na początku sierpnia na 12 dni. Niesamowite miejsce: przepiękne zachody słońca, przepiękna przyroda i wspaniali ludzie. Noclegi wspominam naprawdę bardzo miło. Gruzja to kraj fenomenalny. Fenomenalne były miasta Sokhumi, Mestia, no i oczywiście Mtskheta. Gruzja to kraj który naprawdę trzeba poznać.

Patryk

Podróż do Gruzji - naprawdę fascynujące miejsce

Pojechałem do Gruzji z dwójką dzieci w pierwszej połowie listopada na kilkanaście dni. Naprawdę piękne miejsce - ciekawe oferty wyjazdowe, bajeczne zachody słońca i wyśmienity wypoczynek. Hotele były naprawdę bardzo miłe. Zawsze przeczuwałem, że Gruzja to przyjemny kraj do odwiedzenia. Niesamowite były miasta Zugdidi, Batumi, a szczególnie Kutaisi. Gruzja to kraj który naprawdę trzeba poznać.

Daniel

Stanowczo warto polecić - Gruzja

Byliśmy w podróży w Gruzji ze znajomymi w drugiej połowie marca. Pomyślcie sobie - ciekawa okolica, przyjemna pogoda i fantastyczne oferty pobytu. Całą podróż wspominamy wspaniale. Gruzja to kraj przyjemny do odwiedzenia. Piękne były Kazbegi, Gori, a przede wszystkim Kutaisi. Gruzja to kraj gdzie czekają Cię niesamowite wrażenia.

Marta i Dominik

Gruzja - genialne miejsce

Pojechałem na wakacje do Gruzji z dwójką dzieci w środku października. To było piękne - świetne krajobrazy, idealna cisza i wspaniała przyroda. Ośrodek wczasowy wspominam dobrze. Zawsze spodziewałem się, że Gruzja to przepiękny kraj. Bardzo podobały mi się miasta Sokhumi, Kutaisi i oczywiście Kazbegi. Gruzja to kraj fascynujący.

Maciek

Naprawdę warto polecić - Gruzja

Pojechaliśmy do Gruzji z dziećmi w czerwcu. Było cudownie: tanie oferty, genialne potrawy i niesamowite zwiedzanie. Wakacje były wspaniałe. Zawsze wiedzieliśmy, że Gruzja to kraj fascynujący. Fantastyczne są Mtskheta, Ozurgeti, a nade wszystko Kazbegi. Gruzja to kraj cudowny.

Zofia i Krystian

Bajeczny urlop w Gruzji

Byliśmy na wyjeździe w Gruzji z przyjaciółmi w pierwszej połowie lutego przez dziesięć dni. Zdecydowanie warto polecić - genialne przysmaki, niezwykłe przysmaki i bezkresna cisza. Noclegi były świetne. Od dawna czuliśmy, że Gruzja to piękny kraj. Niezwykłe są Tbilisi, Mestia i Kutaisi. Gruzja to kraj fascynujący.

Kaśka i Piotrek

Wakacje w Gruzji - było wyśmienicie

Udało mi się być w Gruzji z trójką dzieci w pierwszej połowie września przez 3 tygodnie. To była rewelacja: tanie oferty wczasów, dobre oferty wyjazdów i regionalne jedzenie. Noclegi były naprawdę rewelacyjne. Gruzja to niesamowity kraj do odwiedzenia. Zdecydowanie najlepiej wspominam Mccheta, Tbilisi, a szczególnie Zugdidi. Gruzja to kraj skąd przywieziecie przyjemne wspomnienia.

Olek

Gruzja - było naprawdę cudownie

Zdarzyło mi się być w Gruzji. Było naprawdę bardzo fajnie: niesamowite rejsy, aktywna turystyka i niezwykłe wieczory. Całe wakacje były świetne. Gruzja to ciekawy kraj na wakacje. Wspaniałe są miasta Mtskheta, Tbilisi i oczywiście Kutaisi. Gruzja to kraj skąd przywieziecie niesamowite wspomnienia.

Martyna

Szczerze warto polecić - urlop w Gruzji

Pojechałem na urlop do Gruzji z dziewczyną w pierwszej połowie stycznia. Rzeczywiście wspaniale: miejscowe potrawy, genialna przyroda i wspaniałe widoki. Noclegi były naprawdę wspaniałe. Zawsze czułem, że Gruzja to przepiękny kraj na urlop. Rewelacyjne były miasta Batumi, Ozurgeti, a nade wszystko Kazbegi. Gruzja to kraj który zapamiętacie na zawsze.

Jan

Gruzja - fantastyczna wycieczka

Byłam na wczasach w Gruzji w drugiej połowie lutego przez 10 dni. Przepiękne miejsce: dobre jedzenie, bajeczne wieczory i niezwykłe oferty wyjazdów. Całe wakacje wspominam dobrze. Zawsze czułam, że Gruzja to fenomenalny kraj na wczasy. Podobały mi się miasta Batumi, Sokhumi i Ozurgeti. Gruzja to kraj do którego warto pojechać.

Marysia

Gruzja

Pojechałem do Gruzji z kolegami na początku listopada. Wrażenia wspaniałe: atrakcyjne oferty wczasów, wyśmienite zabytki i wspaniali ludzie. Kwatery były cudowne. Od dawna słyszałem opinie, że Gruzja to kraj fascynujący. Ciekawe były Ozurgeti, Batumi, a przede wszystkim Kutaisi. Gruzja to kraj który warto poznać.

Marek

Naprawdę świetne miejsce - Gruzja

Byłam na wczasach w Gruzji. Naprawdę piękne miejsce: rajskie morze, tanie potrawy i bajeczne kąpiele. Hotel wspominam cudownie. Gruzja to przepiękny kraj na wakacje. Niesamowite są miasta Kazbegi, Ozurgeti i Zugdidi. Gruzja to kraj który pokochacie na zawsze.

Klaudia

Przepiękne miejsce - Gruzja

Pojechałam na wakacje do Gruzji z dzieckiem dwa tygodnie temu na kilka dni. Naprawdę warto polecić: bardzo tanie oferty urlopu, rozkoszne popołudnia i rewelacyjne zwiedzanie. Noclegi były cudowne. Już wcześniej wiedziałam, że Gruzja to cudowny kraj na urlop. Fascynujące były miasta Gori, Zugdidi, a przede wszystkim Batumi. Gruzja to kraj do którego musisz się wybrać.

Kinga

Gruzja - fantastyczne miejsce

Udało mi się pojechać do Gruzji z dzieckiem w grudniu na dwa tygodnie. Naprawdę wyśmienite miejsce: barwne wycieczki, fenomenalna przyroda i dobre widoki. Poznanych ludzi wspominam naprawdę świetnie. Zawsze wiedziałem, że Gruzja to urokliwy kraj na urlop. Cudowne są Gori, Tbilisi i oczywiście Kazbegi. Gruzja to kraj gdzie musicie się wybrać.

Krzysiek

Urlop w Gruzji - Tanie oferty i noclegi

Pojechałem na wczasy do Gruzji ze swoją dziewczyną w lutym. Tego się nie da zapomnieć - atrakcyjne oferty wakacyjne, bajeczne zapachy i dzikie zachody słońca. Noclegi wspominam naprawdę bardzo dobrze. Zawsze przeczuwałem, że Gruzja to przepiękny kraj na wczasy. Ciekawe są miasta Ozurgeti, Batumi, no i bezsprzecznie Sokhumi. Gruzja to kraj w którym czekają Was same niesamowite wrażenia.

Dawid

Wakacje w Gruzji - Cudowne widoki

Pojechałam do Gruzji w pierwszej połowie sierpnia. Było naprawdę bajkowo: niesamowite widoki, wspaniała pogoda i ciekawe oferty urlopu. Noclegi były naprawdę cudowne. Zawsze czułam, że Gruzja to kraj fantastyczny na urlop. Interesujące były miasta Batumi, Kazbegi i Zugdidi. Gruzja to kraj gdzie musisz pojechać.

Hanna

Urozmaicony pobyt - Gruzja

Pojechałam na wakacje do Gruzji na przełomie stycznia i lutego. Wyśmienite miejsce: wspaniała woda, miejscowe jedzenie i dobry wypoczynek. Noclegi były cudowne. Zawsze przeczuwałam, że Gruzja to kraj przyjemny. Przyjemne są miasta Mccheta, Kazbegi, a przede wszystkim Mtskheta. Gruzja to kraj w którym można się zakochać.

Oliwia

Gruzja - Bardzo wygodne hotele

Zdarzyło nam się pojechać do Gruzji w pierwszej połowie lutego. Rzeczywiście super - niezwykłe oferty urlopowe, niesamowite wycieczki fakultatywne i niezwykła kuchnia. Kwatery były bardzo miłe. Od dawna wiedzieliśmy, że Gruzja to kraj cudowny na urlop. Ciekawe były miasta Kazbegi, Gori, a nade wszystko Kutaisi. Gruzja to kraj do którego musisz się wybrać.

Klaudia i Kuba

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Gruzja – wycieczki Gruzja – wycieczki
Ocena: 4,79 - Pasja Świata