Grado – Włochy

Włochy

ZOBACZ

Grado - Włochy

Grado to dla wielu jedno z najbardziej zachęcających do odwiedzin miejsc we Włoszech. Ledwie powiesz Grado - Włochy, a od razu nasuwają się genialne oferty noclegowe, idealne apartamenty i niesamowita wycieczka all inclusive.

Grado we Włoszech

Dla jednych Grado to świetna pogoda, kolorowe krajobrazy i przyjemny pobyt, a dla innych znakomite widoki, bardzo tanie wycieczki i udane wczasy. Wakacje we Włoszech z pewnością będą bajecznym przeżyciem dla wszystkich pasjonatów udanych wakacji.

Włochy - OFERTY

Włochy - Grado

Grado potrafi zrelaksować wszystkich. Znakomite apartamenty, niezwykłe oferty wczasów i ciekawi ludzie - to przekonuje, że Grado to bajeczne miejsce na wakacje.

Grado - Włochy

Grado to faktycznie rajskie wycieczki i rewelacyjne plaże. Polacy polecają chętnie takie miasta jak Palermo, Rzym i Neapol. Polecam: Grado - Włochy. Przekonaj się, jak urokliwym miejscem jest Grado.

Grado – Włochy
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Włochy - Opinie:

Fascynująca podróż do Włoch

Zdarzyło nam się pojechać do Włoch dwa lata temu na trzy tygodnie. Naprawdę rewelacja - niezwykłe oferty pobytu, ciekawe atrakcje i dobra pogoda. Noclegi wspominamy cudownie. Zawsze mówiliśmy, że Włochy to kraj interesujący do odwiedzenia. Zdecydowanie najlepiej wspominam Piza, Mediolan i Bolonia. Grado to miejsce wspaniałe.

Basia i Rafał

Grado – Włochy

Wyśmienite zapachy - Włochy

Pojechaliśmy na wczasy do Włoch na tydzień. Naprawdę ekstra - bajkowa pogoda, urozmaicone oferty wakacyjne i miejscowe jedzenie. Noclegi były naprawdę bardzo miłe. Zawsze mówiliśmy, że Włochy to ciekawy kraj. Rewelacyjne były miasta Briatico, Genua, a nade wszystko Cefalu. Grado to miejsce niezwykłe.

Maja i Mateusz

Było bajecznie - wakacje we Włoszech

Byłem na urlopie we Włoszech z córką w pierwszej połowie czerwca przez dwanaście dni. Naprawdę genialne miejsce: rajskie słońce, genialne atrakcje i przyjazne temperatury. Całe wakacje były naprawdę fantastyczne. Włochy to kraj malowniczy. Bardzo podobały mi się miasta Castelbuono, Briatico i bezsprzecznie Pareghlia - Tropea. Grado to miejsce na pewno się zakochasz.

Konrad

Wakacje we Włoszech - Fantastyczny urlop last minute

Udało mi się być we Włoszech z dziećmi na przełomie maja i czerwca. Rzeczywiście wspaniale: intensywne zwiedzanie, wyśmienite zabytki i przyjemne poranki. Całe wakacje były fantastyczne. Włochy to fascynujący kraj. Wspaniałe są Bolonia, Giardini Nanos, a zwłaszcza Palermo. Grado to miejsce które warto polecić.

Damian

Wczasy we Włoszech - Udana wycieczka last minute

Byłem we Włoszech z dziewczyną w listopadzie. Było naprawdę wyśmienicie - rajskie kąpiele, pyszne jedzenie i atrakcyjne oferty wycieczek. Wczasy były naprawdę cudowne. Włochy to interesujący kraj na urlop. Bardzo podobały mi się miasta Cefalu, Wenecja i Mediolan. Grado to miejsce gdzie musisz się wybrać.

Adam

Włochy - świetne miejsce

Byliśmy na urlopie we Włoszech z trójką dzieci pod koniec kwietnia przez tydzień. Wrażenia super: bardzo tanie oferty noclegów, przyjaźni mieszkańcy i fantastyczne popołudnia. Kwatery były naprawdę cudowne. Włochy to kraj wspaniały do odwiedzenia. Przepiękne były miasta Cefalu, Wenecja, a szczególnie Mediolan. Grado to miejsce które naprawdę trzeba polecić.

Anka i Łukasz

Niezwykły urlop we Włoszech

Zdarzyło nam się pojechać do Włoch ze znajomymi na początku września na kilkanaście dni. Genialne miejsce: wspaniała zabawa, bajeczna kuchnia i urozmaicone spacery. Kwatery były naprawdę świetne. Zawsze podejrzewaliśmy, że Włochy to wspaniały kraj na urlop. Rewelacyjne były Bolonia, S.Maria Capo Vaticano i bezsprzecznie Neapol. Grado to miejsce skąd przywieziesz genialne wspomnienia.

Alicja i Konrad

Grado - niezwykłe wakacje

Byłam na wakacjach we Włoszech z synem w lutym przez dwanaście dni. Było naprawdę cudownie: wyśmienite rejsy, urokliwe wycieczki fakultatywne i fantastyczne zachody słońca. Noclegi były naprawdę cudowne. Włochy to kraj wspaniały do odwiedzenia. Rewelacyjne są miasta Mediolan, Cefalu i Werona. Grado to miejsce niezwykłe.

Wiki

Relaksujące wycieczki - podróż do Włoch

Pojechałam na wczasy do Włoch z koleżanką kilkanaście tygodni temu na 3 tygodnie. Było naprawdę wspaniale: bajkowe atrakcje, fascynujące zakątki i wspaniałe potrawy. Wakacje były naprawdę cudowne. Włochy to niezwykły kraj. Przepiękne są miasta Bolonia, S.Maria Capo Vaticano i Turyn. Grado to miejsce gdzie warto się wybrać.

Justyna

Grado - bajeczna wycieczka

Pojechałem do Włoch z synem na przełomie sierpnia i września na 2 tygodnie. Było naprawdę super - znakomite potrawy, regionalne jedzenie i ciepłe popołudnia. Apartamenty wspominam pozytywnie. Zawsze czułem, że Włochy to niezwykły kraj na wakacje. Rewelacyjne były Werona, Pareghlia - Tropea, no i oczywiście Castelbuono. Grado to miejsce które pokochacie.

Damian

Podróż do Włoch - Przyjemne miejsca

Pojechałem na wakacje do Włoch z dzieckiem. Przepiękne miejsce - atrakcyjne oferty wyjazdowe, urozmaicone oferty pobytu i przepiękne widoki. Apartamenty wspominam naprawdę fantastycznie. Zawsze przeczuwałem, że Włochy to urokliwy kraj. Cudowne są Pareghlia - Tropea, Genua, a nade wszystko Mediolan. Grado to miejsce skąd przywieziecie niesamowite wspomnienia.

Rafał

Włochy - fascynujące miejsce

Pojechaliśmy w podróż do Włoch w drugiej połowie września. Wrażenia cudowne - niesamowite wycieczki fakultatywne, znakomite oferty noclegowe i rewelacyjne atrakcje. Warunki były naprawdę bardzo miłe. Włochy to piękny kraj do odwiedzenia. Przyjemne są miasta Florencja, Cefalu i oczywiście Bolonia. Grado to miejsce bardzo interesujące.

Aga i Tomasz

Było naprawdę super - urlop we Włoszech

Udało mi się pojechać do Włoch z przyjaciółmi w środku października. Genialne miejsce: urokliwe zabytki, genialne morze i kolorowe popołudnia. Zakwaterowanie wspominam naprawdę bardzo dobrze. Od dawna podejrzewałam, że Włochy to kraj wspaniały do odwiedzenia. Piękne były miasta S.Maria Capo Vaticano, Rzym, a szczególnie Mediolan. Grado to miejsce na pewno się zakochacie.

Amelia

Wakacje we Włoszech - było naprawdę bajecznie

Pojechałam na wakacje do Włoch z chłopakiem miesiąc temu na dwanaście dni. Naprawdę super: leniwe popołudnia, wyśmienite rejsy i idealne zachody słońca. Całe wczasy były świetne. Włochy to kraj niezwykły na urlop. Rewelacyjne były miasta Cefalu, Genua i bezsprzecznie Campofelice di Roccella. Grado to miejsce gdzie musicie pojechać.

Weronika

Urlop we Włoszech - było naprawdę bardzo fajnie

Zdarzyło mi się pojechać do Włoch z synem na początku listopada. Było naprawdę ciekawie - znakomite oferty wakacyjne, idealne krajobrazy i fenomenalne plaże. Noclegi były naprawdę świetne. Od dawna słyszałem opinie, że Włochy to ciekawy kraj. Piękne były Neapol, Campofelice di Roccella, a szczególnie Bolonia. Grado to miejsce do którego warto się wybrać.

Dominik

Włochy - było naprawdę ekstra

Byliśmy w podróży we Włoszech kilkanaście tygodni temu przez dwa tygodnie. Naprawdę genialne miejsce - ciekawe oferty i noclegi, bardzo tanie oferty noclegów i bajeczne wycieczki autokarowe. Urlop wspominamy naprawdę bardzo pozytywnie. Włochy to przepiękny kraj. Bardzo podobały nam się Wenecja, Rzym, no i oczywiście Cefalu. Grado to miejsce do którego musicie się wybrać.

Zuzanna i Konrad

Niesamowite miejsce - wakacje we Włoszech

Zdarzyło mi się pojechać do Włoch z trójką dzieci na początku października na kilka dni. Naprawdę przepiękne miejsce: urozmaicone rejsy, świetna pogoda i znakomite temperatury. Hotel wspominam naprawdę dobrze. Włochy to kraj ciekawy do odwiedzenia. Cudowne były miasta Piza, Mediolan, a przede wszystkim Bolonia. Grado to miejsce gdzie trzeba się wybrać.

Jagoda

Włochy - ciekawa wycieczka

Pojechaliśmy na urlop do Włoch z trójką dzieci w pierwszej połowie czerwca na kilka dni. Warto szczerze polecić - ciepłe morze, niesamowite przysmaki i genialna kuchnia. Całe wakacje były cudowne. Zawsze przeczuwaliśmy, że Włochy to przyjemny kraj na wakacje. Rewelacyjne są miasta Pareghlia - Tropea, Neapol, no i oczywiście Werona. Grado to miejsce z którego przywieziecie cudowne wspomnienia.

Iza i Patryk

Idealne wczasy we Włoszech

Zdarzyło nam się pojechać do Włoch na przełomie lipca i sierpnia na 2 tygodnie. Wrażenia cudowne - tanie oferty urlopu, znakomity wypoczynek i znakomite zachody słońca. Wakacje wspominamy bardzo dobrze. Włochy to fenomenalny kraj na wakacje. Najbardziej podobały nam się miasta Neapol, Werona i Trabia. Grado to miejsce wspaniałe.

Jagoda i Grzegorz

Zdecydowanie warto polecić - wycieczka do Włoch

Zdarzyło mi się być we Włoszech ze znajomymi w zeszłym roku przez kilkanaście dni. Było naprawdę niesamowicie: cudowne morze, bajeczne zachody słońca i fantastyczne miejsca. Hotel wspominam naprawdę rewelacyjnie. Włochy to fenomenalny kraj na wczasy. Ciekawe są miasta Florencja, Fondachello i Genua. Grado to miejsce skąd przywieziesz przepiękne wspomnienia.

Kacper

Naprawdę fantastyczne miejsce - wczasy we Włoszech

Byliśmy we Włoszech z synem we wrześniu przez dwa tygodnie. Naprawdę świetne miejsce: cudowne położenie, bajkowe zabytki i bardzo tanie oferty. Wakacje były bardzo miłe. Już wcześniej słyszeliśmy opinie, że Włochy to kraj malowniczy. Interesujące były miasta Genua, Campofelice di Roccella i Werona. Grado to miejsce skąd przywieziecie rewelacyjne wspomnienia.

Małgorzata i Rafał

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Grado – Włochy Grado – Włochy
Ocena: 4,92 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

  • grado włochy
  • grado plaże
  • grado wczasy
  • grado wlochy