Gorące Potoki w Białym Dunajcu

Jedna z najbardziej atrakcyjnych atrakcji Białego Dunajca są z pewnością wody termalne, ich uzdrowiskowa moc i obiekty, które oferują takie przyjemności. Gorący Potok to szósty kompleks działający na Podhalu. Oddalony zaledwie 50 metrów od konkurencji a mianowicie „Termy Podhalańskie”. To co wyróżnia ten obiekt od pozostałych to fakt, iż wszystkie baseny znajdują się pod gołym niebem. Biały Dunajec oddalony jest od tej atrakcji kilka kilometrów w związku z czym wiele obiektów oferujących noclegi na termy w Dunajcu proponuje kartę zniżkową lub rabat na wykupienie biletu lub karnetu do pobliskiego Gorącego Potoku.

Gorący Potok to kilkanaście basenów z wodą termalną, gdzie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie mokry kąt. Na terenie całego obiektu znajdują się fontanny, masaże wodne, gejzery, aquapark, brodziki a także dwa słonie z których można zjechać do wody dla najmłodszych gości. Oprócz basenów skorzystać można również z dostępnych dla gości saun. Sauna sucha przyczyni się do wzmożonego pocenia organizmu, czego skutkiem będzie relaksacja , oczyszczenie skóry oraz wzmocnienie organów całego ciała. Ludzie którzy korzystają an co dzień z tego typu saun, doprowadzają swój umysł i ciało do wyśmienitej kondycji poprawiając tym znacznie swoje samopoczucie. Sauna parowa natomiast cechuje się równie pozytywnym wpływem na stan psychiczny i fizyczny człowieka. Systematyczne korzystanie z takich zabiegów doprowadzą do korzystnego stanu zdrowia pacjenta. Oprócz relaksujących zabiegów, każda wygłodniała osoba ma możliwość wyboru kuchni sposób trzech znajdujących się w Gorących Potokach restauracji. Ciekawe, klasyczne ale tez i tropikalne dania zaspokoją kubki smakowe każdego podniebienia, a posiłki po prostu będą rozpływać się w ustach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>