Egipt w Marcu

Egipt

ZOBACZ

Egipt w Marcu

Egipt to dla globtroterów jedna z najbardziej niesamowitych krain nad Morzem Czerwonym. Wystarczy, że powiesz Egipt w Marcu, a w marzeniach pojawiają się wygodne hotele, ciekawe oferty wakacyjne i urokliwe wczasy all inclusive.

W marcu do Egiptu

Dla jednych Egipt to genialne jedzenie, wyśmienite widoki i urozmaicone oferty wakacyjne, a dla innych niezwykłe zwiedzanie, urozmaicone zakątki i niezwykłe oferty noclegowe. Wakacje w Egipcie na pewno będą wspaniałym doświadczeniem dla każdego entuzjasty odległych krajów.

Egipt - OFERTY

Egipt – marzec

Egipt potrafi olśnić każdego. Niesamowite zwiedzanie, ciekawe hotele i genialne wycieczki fakultatywne powodują, że Egipt to interesujące miejsce na wycieczkę.

Egipt w Marcu

Egipt to dla wielu urokliwe poranki i piękne widoki. Podróżnicy polecają często takie miejsca jak Kair, Ras Umm Sid i Um Marikha Bay . Polecam: Egipt w Marcu. Wyobraź sobie, jak urokliwym krajem jest Egipt.

Egipt w Marcu
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Egipt - Opinie:

Było ekstra - urlop w Egipcie

Byłam na wyjeździe w Egipcie z synem w drugiej połowie grudnia. Warto polecić: cudowne spacery, niezwykłe położenie i malownicze poranki. Warunki były naprawdę świetne. Egipt to fenomenalny kraj. Piękne były Makadi Bay, Sharks Bay, no i oczywiście Asuan. Egipt to kraj bardzo interesujący.

Zuza

Egipt w Marcu

Wczasy w Egipcie - naprawdę wspaniałe miejsce

Zdarzyło nam się być w Egipcie z dziećmi we wrześniu. Wspomnienia niesamowite: rajskie wieczory, barwna okolica i bezkresne spacery. Wczasy były naprawdę rewelacyjne. Już wcześniej podejrzewaliśmy, że Egipt to fascynujący kraj na urlop. Bardzo podobały nam się Hurghada, Dahab, no i bezsprzecznie Ras Umm Sid. Egipt to kraj gdzie warto się wybrać.

Małgorzata i Damian

Egipt - było ekstra

Byliśmy na wakacjach w Egipcie z córką w grudniu. Stanowczo warto polecić: niezwykłe oferty noclegowe, ciekawe zakątki i przyjaźni ludzie. Hotele były naprawdę świetne. Egipt to przyjemny kraj na wakacje. Interesujące są Pasha Bay, Asuan, a szczególnie Ras Umm Sid. Egipt to kraj w którym czekają Cię same niesamowite wrażenia.

Ewa i Patryk

Podróż do Egiptu - Kuszące zapachy

Byłem na wczasach w Egipcie ze znajomymi w środku października. Fantastyczne miejsce - urozmaicone zwiedzanie, rześkie poranki i przepiękne krajobrazy. Całe wczasy wspominam cudownie. Egipt to piękny kraj do odwiedzenia. Fenomenalne są Dahab, Kom Ombo, a nade wszystko Sharm El Sheikh. Egipt to kraj skąd przywieziesz fenomenalne wspomnienia.

Grzegorz

Naprawdę wspaniałe miejsce - Egipt

Byłam w Egipcie na przełomie listopada i grudnia. Wspomnienia wyśmienite: atrakcyjne oferty urlopowe, fascynujące zakątki i piękne miejsca. Wczasy wspominam dobrze. Egipt to fenomenalny kraj. Piękne są Kom Ombo, Naama Bay, a nade wszystko Dahab. Egipt to kraj bardzo ciekawy.

Ania

Egipt - udane wczasy

Byłam w Egipcie z narzeczonym przez 12 dni. Niezwykłe miejsce - dobre oferty noclegowe, piękne wycieczki fakultatywne i fascynujące krajobrazy. Wakacje były świetne. Egipt to kraj fantastyczny do odwiedzenia. Cudowne są Aleksandria, Pasha Bay i Sharm El Sheikh. Egipt to kraj niesamowity.

Marta

Egipt – cudowne wakacje

Byłam na wyjeździe w Egipcie w maju przez 10 dni. To było cudowne: ciepłe poranki, rajskie zachody słońca i niezwykłe oferty wakacyjne. Noclegi wspominam naprawdę bardzo dobrze. Egipt to fantastyczny kraj na urlop. Podobały mi się miasta Suez, Kom Ombo i bezsprzecznie Um Marikha Bay . Egipt to kraj w którym czekają Cię fantastyczne wrażenia.

Martyna

Wczasy w Egipcie - stanowczo warto polecić

Pojechaliśmy do Egiptu z trójką dzieci w środku listopada. Cudowne miejsce: malownicze rejsy, cudowna przyroda i fenomenalne jedzenie. Cały urlop wspominamy bardzo miło. Egipt to malowniczy kraj na wczasy. Bardzo podobały nam się miasta Naama Bay, Luksor i Nabq. Egipt to kraj na pewno się zakochacie.

Aga i Karol

Genialne miejsce - wczasy w Egipcie

Byliśmy w podróży w Egipcie z dwójką dzieci w sierpniu. Urokliwe miejsce: urozmaicone rejsy, przyjemne wycieczki i przyjemna cisza. Całe wczasy wspominamy naprawdę świetnie. Egipt to piękny kraj na wczasy. Podobały nam się Suez, Kair, a szczególnie El Gouna. Egipt to kraj w którym czekają Cię niezwykłe wrażenia.

Wiktoria i Olaf

Bajeczne temperatury - Egipt

Zdarzyło mi się być w Egipcie z przyjaciółmi kilka miesięcy temu. Warto szczerze polecić - leniwe wieczory, urozmaicone oferty wczasów i wyśmienita zabawa. Noclegi były naprawdę rewelacyjne. Od kilku lat przeczuwałam, że Egipt to fenomenalny kraj na wakacje. Podobały mi się Aleksandria, Naama Bay i bezsprzecznie Safaga Road. Egipt to kraj który warto poznać.

Emilka

Naprawdę niesamowite miejsce - Egipt

Byłem na urlopie w Egipcie z synem. Cudowne miejsce - rewelacyjna pogoda, genialne oferty wakacyjne i fantastyczne plaże. Hotele były naprawdę świetne. Egipt to wspaniały kraj na wakacje. Interesujące są miasta Aleksandria, Naama Bay, no i bezsprzecznie Safaga Road. Egipt to kraj który trzeba polecić.

Przemysław

Piękny urlop last minute - Egipt

Zdarzyło mi się pojechać do Egiptu ze swoją żoną trzy tygodnie temu na 12 dni. Było naprawdę wyśmienicie - ciekawe zwiedzanie, niesamowita okolica i fantastyczne oferty wczasów. Cały wyjazd wspominam rewelacyjnie. Egipt to kraj wspaniały. Interesujące były miasta Makadi Bay, Pasha Bay, a przede wszystkim Asjut. Egipt to kraj skąd przywieziesz rewelacyjne wspomnienia.

Marcin

Egipt - było bajkowo

Pojechaliśmy do Egiptu z trójką dzieci w środku grudnia na dwanaście dni. Było naprawdę super - genialna kuchnia, ciekawe zabytki i fantastyczne słońce. Hotele wspominamy pozytywnie. Od kilku lat słyszeliśmy opinie, że Egipt to kraj fascynujący. Przepiękne były Abu Simbel, Ras Umm Sid, a przede wszystkim Giza. Egipt to kraj niezwykły.

Gosia i Hubert

Egipt - bajeczna wycieczka

Byłem na wyjeździe w Egipcie na początku sierpnia. Było fantastycznie - interesujące spacery, znakomite plaże i bajeczne rejsy. Noclegi były naprawdę świetne. Egipt to malowniczy kraj na urlop. Interesujące były miasta Port Said, Sharm El Sheikh, a nade wszystko Asjut. Egipt to kraj skąd przywieziecie niezwykłe wspomnienia.

Paweł

Podróż do Egiptu - było rewelacyjnie

Byłem na wyjeździe w Egipcie z dziewczyną w styczniu przez dwa tygodnie. Naprawdę cudowne miejsce: przyjaźni ludzie, rajskie spacery i niezwykłe oferty wakacji. Zakwaterowanie wspominam świetnie. Już wcześniej słyszałem opinie, że Egipt to przyjemny kraj na urlop. Bardzo podobały mi się Asuan, Abu Simbel i oczywiście Um Marikha Bay . Egipt to kraj gdzie musisz pojechać.

Wojtek

Egipt - fantastyczny urlop

Byłem na wyjeździe w Egipcie na przełomie września i października przez 12 dni. Naprawdę świetne miejsce: wspaniałe miejsca, rewelacyjne powietrze i wspaniałe kąpiele. Całe wakacje były naprawdę wspaniałe. Egipt to interesujący kraj. Niezwykłe były Aleksandria, Dahab i bezsprzecznie Kair. Egipt to kraj cudowny.

Grzegorz

Egipt

Pojechaliśmy na wakacje do Egiptu z przyjaciółmi kilka miesięcy temu. Pomyślcie: niezwykłe zachody słońca, niezwykłe atrakcje i bajkowe słońce. Kwatery wspominamy naprawdę bardzo dobrze. Już wcześniej przeczuwaliśmy, że Egipt to urokliwy kraj na wczasy. Niesamowite są miasta Sharm El Sheikh, Kair i Sakkala. Egipt to kraj który zapamiętacie na zawsze.

Marysia i Damian

Wczasy w Egipcie - zdecydowanie warto polecić

Udało mi się być w Egipcie w drugiej połowie lutego przez kilka dni. Naprawdę cudowne miejsce: genialna atmosfera, przyjemne kąpiele i atrakcyjne oferty wakacji. Hotele były bardzo miłe. Egipt to kraj cudowny na wakacje. Podobały mi się Makadi Bay, Kair, a zwłaszcza Sharm El Sheikh. Egipt to kraj w którym czekają Was same niezwykłe wrażenia.

Aga

Egipt - Cudowna wycieczka

Byłem na wyjeździe w Egipcie z żoną w środku stycznia. Naprawdę wyśmienite miejsce: znakomite przysmaki, rajskie widoki i przyjemne rejsy. Podróż wspominam naprawdę bardzo dobrze. Zawsze słyszałem opinie, że Egipt to kraj niezwykły. Najbardziej podobały mi się Abu Simbel, Suez i Sakkala. Egipt to kraj gdzie warto się wybrać.

Kamil

Urlop w Egipcie - rewelacja

Udało nam się być w Egipcie na przełomie września i października przez 10 dni. Było rewelacyjnie: udane zwiedzanie, fantastyczne oferty urlopu i cudowne zakątki. Apartament wspominamy naprawdę rewelacyjnie. Egipt to niezwykły kraj na wczasy. Fantastyczne są miasta Abu Simbel, Ras Umm Sid, no i bezsprzecznie Giza. Egipt to kraj gdzie czekają Was same niesamowite wrażenia.

Alicja i Aleksander

Egipt

Zdarzyło mi się pojechać do Egiptu z dzieckiem na kilka dni. Było naprawdę rewelacyjnie - kolorowe wycieczki fakultatywne, bajkowa przyroda i cudowne wieczory. Noclegi były świetne. Egipt to cudowny kraj do odwiedzenia. Piękne były miasta Kair, Ras Umm Sid i Um Marikha Bay . Egipt to kraj z którego przywieziecie przepiękne wspomnienia.

Ula

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Egipt w Marcu Egipt w Marcu
Ocena: 4,9 - Pasja Świata