Brać – Chorwacja

Chorwacja

ZOBACZ

Brać - Chorwacja

Brać to jedno z najbardziej zachwycających miejsc w Chorwacji. Ledwie powiesz Brać - Chorwacja, a od razu pojawiają się rajska atmosfera, wyśmienite zapachy i cudowne widoki.

Brać w Chorwacji

Dla jednych Brać to urozmaicone krajobrazy, dobre ceny i fantastyczny urlop, a dla pozostałych bajeczne campingi, dzikie krajobrazy i dobre oferty wakacji. Wczasy w Chorwacji na pewno będą najbardziej niezwykłym doznaniem dla każdego konesera ciekawych podróży.

Chorwacja - OFERTY

Chorwacja - Brać

Brać oczarowuje. Znakomite kempingi, atrakcyjne oferty wycieczek i znakomite pola namiotowe powodują, że Brać to fascynujące miejsce na urlop.

Brać - Chorwacja

Brać to dla podróżników wyśmienite potrawy i fascynujące zachody słońca. Podróżnicy polecają najczęściej takie miejsca jak Korcula, Novalija i Seget Donji. Polecam: Brać - Chorwacja. Oto jak fantastycznym miejscem jest Brać.

Brać – Chorwacja
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Chorwacja - Opinie:

Wycieczka do Chorwacji - stanowczo warto polecić

Pojechałam na wczasy do Chorwacji kilka miesięcy temu na trzy tygodnie. Było naprawdę bardzo fajnie - rewelacyjne widoki, idealna cisza i urozmaicone oferty wakacyjne. Poznanych ludzi wspominam bardzo pozytywnie. Od dawna słyszałam opinie, że Chorwacja to interesujący kraj. Najbardziej podobały mi się miasta Zagrzeb, Trogir i Korcula. Brać to miejsce cudowne.

Izabela

Brać – Chorwacja

Wyśmienite miejsce - podróż do Chorwacji

Byliśmy na wczasach w Chorwacji pod koniec listopada przez kilkanaście dni. Było bardzo fajnie - urozmaicone oferty wyjazdów, urozmaicone zabytki i niezwykłe morze. Kwatery były naprawdę fantastyczne. Chorwacja to niesamowity kraj na wakacje. Najlepiej wspominam Slavonski Brod, Neum i Zagrzeb. Brać to miejsce gdzie musicie pojechać.

Olga i Przemek

Wyśmienite miejsce - wczasy w Chorwacji

Byłam w Chorwacji przez dwa tygodnie. Wrażenia wyśmienite: genialne zachody słońca, fantastyczne oferty i ciekawe oferty pobytu. Noclegi były naprawdę świetne. Chorwacja to kraj wspaniały do odwiedzenia. Ciekawe były miasta Dubrownik, Slavonski Brod, no i oczywiście Korcula. Brać to miejsce które warto poznać.

Julia

Brać - wspaniała wycieczka

Pojechaliśmy na urlop do Chorwacji kilkanaście miesięcy temu na tydzień. To było niesamowite: przepiękna pogoda, znakomite oferty noclegowe i urokliwe poranki. Apartamenty wspominamy bardzo miło. Chorwacja to kraj przyjemny. Interesujące były Korcula, Vodice  i oczywiście Osijek. Brać to miejsce niesamowite.

Laura i Andrzej

Brać

Udało mi się pojechać do Chorwacji z chłopakiem. Niesamowite miejsce: dobra atmosfera, wspaniałe miejsca i genialne temperatury. Wczasy były naprawdę rewelacyjne. Chorwacja to fascynujący kraj na wakacje. Rewelacyjne są miasta Sibenik, Dubrownik, a zwłaszcza Neum. Brać to miejsce z którego przywieziesz przepiękne wspomnienia.

Magdalena

Urlop w Chorwacji - rewelacja

Udało nam się być w Chorwacji z córką na początku grudnia przez 12 dni. Było cudownie: rewelacyjny wypoczynek, regionalna kuchnia i rewelacyjna kuchnia. Noclegi wspominamy naprawdę świetnie. Zawsze spodziewaliśmy się, że Chorwacja to kraj cudowny na urlop. Przyjemne są Orebic, Seget Donji, no i naturalnie Split. Brać to miejsce z którego przywieziecie cudowne wspomnienia.

Natalia i Kacper

Brać - fantastyczne miejsce

Pojechałam na wczasy do Chorwacji z dziećmi pięć miesięcy temu na kilka dni. Naprawdę urokliwe miejsce - leniwe poranki, wyśmienite zachody słońca i niezwykłe potrawy. Całe wakacje były naprawdę rewelacyjne. Zawsze podejrzewałam, że Chorwacja to niesamowity kraj do odwiedzenia. Bardzo podobały mi się Slavonski Brod, Pula i Zadar. Brać to miejsce bardzo ciekawe.

Klara

Rewelacyjne miejsce

Byliśmy na wyjeździe w Chorwacji z synem na przełomie listopada i grudnia. Znakomite miejsce - fantastyczna cisza, fascynujące zwiedzanie i cudowne zakątki. Warunki były rewelacyjne. Chorwacja to przyjemny kraj na wakacje. Niezwykłe są Dubrownik, Slavonski Brod, no i oczywiście Korcula. Brać to miejsce wspaniałe.

Gosia i Karol

Naprawdę wyśmienite miejsce

Pojechałem do Chorwacji na dwa tygodnie. Naprawdę fantastyczne miejsce - genialne wycieczki autokarowe, przyjemne powietrze i fantastyczne wycieczki. Hotele były cudowne. Chorwacja to kraj niezwykły na wakacje. Wspaniałe są miasta Osijek, Neum, no i oczywiście Pula. Brać to miejsce do którego trzeba pojechać.

Jan

Wakacje w Chorwacji - było naprawdę wspaniale

Pojechałem do Chorwacji pod koniec marca na kilka dni. Było bajkowo: malownicze widoki, atrakcyjne oferty wyjazdowe i niezwykłe plaże. Noclegi były cudowne. Zawsze wiedziałem, że Chorwacja to kraj niezwykły. Ciekawe były Korcula, Pula i Zagrzeb. Brać to miejsce gdzie trzeba się wybrać.

Szymon

Brać - słoneczna podróż

Pojechałam do Chorwacji ze swoim chłopakiem w drugiej połowie lutego na tydzień. Wrażenia wyśmienite - kolorowe popołudnia, ciekawe wycieczki i przyjemne widoki. Wczasy były naprawdę rewelacyjne. Chorwacja to urokliwy kraj na urlop. Ciekawe były miasta Korcula, Split, no i bezsprzecznie Sibenik. Brać to miejsce które zapamiętacie na zawsze.

Maja

Chorwacja

Byłem na wczasach w Chorwacji w pierwszej połowie stycznia. Było naprawdę ekstra: rześkie powietrze, ciepłe kąpiele i interesujące miejsca. Wczasy były bardzo miłe. Od dawna słyszałem opinie, że Chorwacja to fantastyczny kraj do odwiedzenia. Rewelacyjne były Pula, Seget Donji i Sibenik. Brać to miejsce fascynujące.

Kamil

Kolorowe wczasy - wycieczka do Chorwacji

Pojechałam na wczasy do Chorwacji z dwójką dzieci na przełomie lipca i sierpnia. Rzeczywiście rewelacja - dobre oferty wyjazdowe, bajkowa cisza i przyjemny wypoczynek. Warunki były cudowne. Chorwacja to kraj niezwykły na wakacje. Przepiękne były miasta Pula, Split i oczywiście Vela Luka. Brać to miejsce skąd przywieziecie fantastyczne wspomnienia.

Oliwka

Naprawdę warto polecić - wycieczka do Chorwacji

Byłem na wakacjach w Chorwacji rok temu przez kilkanaście dni. Warto szczerze polecić: dobre jedzenie, fantastyczne oferty i bajeczny wypoczynek. Warunki były cudowne. Zawsze podejrzewałem, że Chorwacja to interesujący kraj na wczasy. Niezwykłe były Pula, Neum, no i naturalnie Split. Brać to miejsce skąd przywieziecie fascynujące wspomnienia.

Karol

Wspaniałe miejsce - urlop w Chorwacji

Byliśmy w Chorwacji z synem. Naprawdę fascynujące miejsce - niesamowite krajobrazy, urozmaicone oferty i noclegi i krystalicznie czyste morze. Wakacje były bardzo miłe. Zawsze mówiliśmy, że Chorwacja to kraj wspaniały na wakacje. Podobały nam się Vela Luka, Split, a zwłaszcza Neum. Brać to miejsce gdzie czekają Was fantastyczne wrażenia.

Ewa i Jasiek

Brać - przepiękne miejsce

Pojechałem w podróż do Chorwacji z narzeczoną dwa tygodnie temu. Niezwykłe miejsce: idealne potrawy, bajeczne położenie i porządny wypoczynek. Cały wyjazd wspominam naprawdę bardzo pozytywnie. Chorwacja to malowniczy kraj na urlop. Fenomenalne były miasta Vodice , Zagrzeb i Pula. Brać to miejsce do którego trzeba pojechać.

Marek

Wczasy w Chorwacji - naprawdę wyśmienite miejsce

Pojechałem w podróż do Chorwacji w drugiej połowie czerwca. Było naprawdę wspaniale: urozmaicone zakątki, udane wycieczki fakultatywne i ciekawe zwiedzanie. Kwatery były naprawdę świetne. Zawsze przeczuwałem, że Chorwacja to kraj wspaniały. Ciekawe są Rijeka, Vela Luka, a nade wszystko Zagrzeb. Brać to miejsce skąd przywieziecie fascynujące wspomnienia.

Piotr

Fascynujące miejsce - podróż do Chorwacji

Udało mi się być w Chorwacji ze znajomymi w drugiej połowie czerwca przez dwa tygodnie. Było naprawdę wyśmienicie - uśmiechnięci mieszkańcy, błogie poranki i bajkowe poranki. Wczasy były naprawdę rewelacyjne. Od kilku lat wiedziałam, że Chorwacja to kraj fantastyczny. Wspaniałe są miasta Split, Seget Donji i oczywiście Neum. Brać to miejsce do którego warto pojechać.

Ula

Rewelacja - wycieczka do Chorwacji

Byłem na wczasach w Chorwacji w zeszłym roku. To było wspaniałe - malownicze zakątki, przepiękne popołudnia i rześkie poranki. Noclegi były naprawdę świetne. Chorwacja to niesamowity kraj do odwiedzenia. Przyjemne są Slavonski Brod, Rijeka i Split. Brać to miejsce które trzeba polecić.

Adam

Brać - rajskie wakacje

Pojechałam na wczasy do Chorwacji na początku lipca na kilka dni. Wrażenia wyśmienite - bardzo tanie jedzenie, słoneczne wycieczki autokarowe i niezwykłe oferty urlopowe. Cały wyjazd wspominam naprawdę rewelacyjnie. Chorwacja to fenomenalny kraj. Wspaniałe były miasta Neum, Slavonski Brod i Sibenik. Brać to miejsce z którego przywieziesz przyjemne wspomnienia.

Katarzyna

Chorwacja

Byłam na wczasach w Chorwacji. Rzeczywiście ekstra: bajeczne rejsy, wyśmienite położenie i słoneczne plaże. Noclegi były cudowne. Chorwacja to kraj piękny. Fascynujące były Seget Donji, Pula, a szczególnie Split. Brać to miejsce które naprawdę trzeba poznać.

Julka

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Brać – Chorwacja Brać – Chorwacja
Ocena: 4,99 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

  • brac chorwacja
  • chorwacja brać