Bled – Słowenia

Słowenia

ZOBACZ

Bled - Słowenia

Bled to dla sporej grupy osób jedno z najładniejszych miejsc w Słowenii. Myślisz Bled - Słowenia, a wyobrażenia przychodzą same: rewelacyjne zwiedzanie, fascynujące wycieczki fakultatywne i ciekawa przyroda.

Bled w Słowenii

Dla jednych Bled to bajkowe krajobrazy, urozmaicone oferty noclegowe i bezkresne spacery, a dla pozostałych malownicze apartamenty, malownicze miejsca i wspaniałe zachody słońca. Wakacje w Słowenii mogą być cudownym przeżyciem dla wszystkich wielbicieli odległych krajów.

Słowenia - OFERTY

Słowenia - Bled

Bled potrafi zrelaksować globtroterów. Rajskie poranki, piękne położenie i genialne oferty powodują, że Bled to interesujące miejsce na wakacje.

Bled - Słowenia

Bled to rzeczywiście atrakcyjne oferty i noclegi i nowoczesne kwatery. Turyści odwiedzają najczęściej takie miejsca jak Maribor, Lublana i Portoroz . Polecam: Bled - Słowenia. Spójrz, jak urozmaiconym miejscem jest Bled.

Bled – Słowenia
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Słowenia - Opinie:

Urlop w Słowenii - Bajkowe atrakcje

Zdarzyło mi się pojechać do Słowenii ze swoim narzeczonym w środku listopada na dwa tygodnie. Wspomnienia wspaniałe - urozmaicone potrawy, wspaniałe potrawy i genialne położenie. Noclegi były naprawdę wspaniałe. Zawsze czułam, że Słowenia to kraj fantastyczny na urlop. Wspaniałe są Portoroz , Postojna, no i bezsprzecznie Maribor. Bled to miejsce skąd przywieziecie niesamowite wspomnienia.

Małgorzata

Bled – Słowenia

Wycieczka do Słowenii - urokliwe miejsce

Byłam na wyjeździe w Słowenii w maju przez 12 dni. Naprawdę przepiękne miejsce - przyjaźnie nastawieni ludzie, malownicze zakątki i regionalne potrawy. Apartamenty wspominam fantastycznie. Zawsze spodziewałam się, że Słowenia to urokliwy kraj do odwiedzenia. Bardzo podobały mi się miasta Lublana, Maribor, a szczególnie Celje. Bled to miejsce gdzie musisz pojechać.

Urszula

Fascynująca wycieczka - Słowenia

Pojechałem na wakacje do Słowenii z córką w drugiej połowie grudnia na dwa tygodnie. Prawdziwa rewelacja - wspaniała atmosfera, znakomite oferty wyjazdowe i fenomenalna kuchnia. Apartamenty wspominam naprawdę wspaniale. Słowenia to cudowny kraj na urlop. Wspaniałe są miasta Maribor , Maribor, no i naturalnie Portoroz . Bled to miejsce z którego przywieziecie fantastyczne wspomnienia.

Tomasz

Bled - naprawdę niezwykłe miejsce

Pojechałem w podróż do Słowenii ze swoją dziewczyną. Wspomnienia wspaniałe: cudowna zabawa, wspaniałe miejsca i wczasowa atmosfera. Wczasy były fantastyczne. Od kilku lat czułem, że Słowenia to przyjemny kraj na urlop. Przyjemne były Celje, Maribor, a nade wszystko Portoroz . Bled to miejsce bardzo ciekawe.

Szymon

Zdecydowanie warto polecić - urlop w Słowenii

Zdarzyło mi się być w Słowenii z dziewczyną na przełomie lipca i sierpnia przez dziesięć dni. Naprawdę niezwykłe miejsce - kolorowe krajobrazy, ciekawe zwiedzanie i fantastyczna pogoda. Noclegi wspominam naprawdę bardzo dobrze. Słowenia to niesamowity kraj do odwiedzenia. Najczęściej wspominam Maribor, Portoroz  i Maribor . Bled to miejsce w którym czekają Was niesamowite wrażenia.

Filip

Słowenia - niesamowita wycieczka

Pojechałam na wczasy do Słowenii ze swoim narzeczonym pod koniec sierpnia na dziesięć dni. Było naprawdę bajkowo - urokliwe spacery, urokliwe krajobrazy i cudowna przyroda. Hotele były naprawdę cudowne. Słowenia to przepiękny kraj na wakacje. Najbardziej podobały mi się Lublana, Portoroz , a szczególnie Maribor. Bled to miejsce w którym czekają Was fantastyczne wrażenia.

Kasia

Wycieczka do Słowenii - Fenomenalne przysmaki

Zdarzyło nam się być w Słowenii z dzieckiem w pierwszej połowie września przez kilka dni. Było naprawdę super: rajskie wycieczki, rewelacyjna zabawa i niezwykłe miejsca. Zakwaterowanie wspominamy fantastycznie. Słowenia to urokliwy kraj do odwiedzenia. Przyjemne były miasta Postojna, Lublana, a przede wszystkim Maribor . Bled to miejsce cudowne.

Sandra i Paweł

Było naprawdę cudownie - Bled

Zdarzyło nam się być w Słowenii z dwójką dzieci. Tego się nie da zapomnieć - bardzo tanie oferty wycieczek, rajskie spacery i przyjemne atrakcje. Noclegi były bardzo miłe. Słowenia to fascynujący kraj na wakacje. Niezwykłe były Maribor, Lublana i Portoroz . Bled to miejsce na pewno się zauroczysz.

Emilka i Kacper

Podróż do Słowenii - naprawdę wspaniałe miejsce

Zdarzyło mi się pojechać do Słowenii z narzeczonym na przełomie maja i czerwca na dwa tygodnie. Rzeczywiście super - cudowne zapachy, niezwykłe zachody słońca i przepiękna okolica. Noclegi były naprawdę cudowne. Zawsze podejrzewałam, że Słowenia to kraj cudowny do odwiedzenia. Fascynujące były miasta Celje, Maribor , a szczególnie Postojna. Bled to miejsce które pokochacie.

Jagoda

Bled - fantastyczna podróż

Udało nam się być w Słowenii w drugiej połowie października przez kilkanaście dni. To było wspaniałe: urozmaicone oferty wakacyjne, znakomite oferty wycieczek i smakowite jedzenie. Noclegi były naprawdę cudowne. Słowenia to kraj cudowny do odwiedzenia. Fantastyczne są miasta Lublana, Postojna, a przede wszystkim Portoroz . Bled to miejsce do którego trzeba pojechać.

Aga i Kacper

Wspaniałe wczasy w Słowenii

Byliśmy na wakacjach w Słowenii z dzieckiem w drugiej połowie października przez 2 tygodnie. Naprawdę urokliwe miejsce - znakomite oferty wyjazdów, niezwykłe wycieczki fakultatywne i słoneczne wycieczki autokarowe. Hotele wspominamy bardzo pozytywnie. Słowenia to przepiękny kraj na urlop. Podobały nam się Portoroz , Celje, a nade wszystko Lublana. Bled to miejsce gdzie trzeba pojechać.

Małgorzata i Jan

Słowenia - wspaniała wycieczka

Byłam na wczasach w Słowenii z koleżankami pod koniec kwietnia przez dwanaście dni. Wyobraźcie sobie - rajskie wycieczki, urozmaicone wycieczki fakultatywne i bajeczne atrakcje. Urlop wspominam naprawdę rewelacyjnie. Zawsze przeczuwałam, że Słowenia to interesujący kraj na urlop. Wspaniałe były Lublana, Portoroz  i Maribor. Bled to miejsce które trzeba polecić.

Ula

Naprawdę niezwykłe miejsce - Słowenia

Byłem na wakacjach w Słowenii z córką trzy tygodnie temu. Było naprawdę ciekawie - genialna przyroda, bajeczne zabytki i rajskie wieczory. Kwatery były rewelacyjne. Zawsze wiedziałem, że Słowenia to wspaniały kraj na urlop. Piękne były Lublana, Portoroz , a przede wszystkim Maribor. Bled to miejsce w którym czekają Cię same niesamowite wrażenia.

Maciek

Bled - fantastyczne miejsce

Byłem na wczasach w Słowenii z córką przez dwanaście dni. To była rewelacja: bezkresne spacery, dobre oferty wakacyjne i ciekawe oferty urlopowe. Hotele wspominam wspaniale. Słowenia to przepiękny kraj na urlop. Z największym sentymentem wspominam Maribor, Lublana, no i oczywiście Maribor . Bled to miejsce gdzie musisz się wybrać.

Dominik

Fantastyczne kwatery - wakacje w Słowenii

Byłam na urlopie w Słowenii ze swoim mężem w październiku przez kilkanaście dni. Naprawdę genialne miejsce: barwne wycieczki autokarowe, wyśmienite zabytki i rześkie powietrze. Noclegi wspominam wspaniale. Słowenia to ciekawy kraj. Przepiękne były Postojna, Lublana, a zwłaszcza Maribor . Bled to miejsce które zapamiętacie na zawsze.

Barbara

Piękne miejsce - Bled

Zdarzyło mi się być w Słowenii przez tydzień. Urokliwe miejsce: kolorowe poranki, urozmaicone oferty noclegowe i fantastyczne potrawy. Całe wakacje wspominam naprawdę świetnie. Słowenia to kraj malowniczy. Fascynujące są miasta Celje, Maribor, no i bezsprzecznie Lublana. Bled to miejsce gdzie trzeba się wybrać.

Amelia

Urlop w Słowenii - szczerze warto polecić

Pojechałem w podróż do Słowenii z trójką dzieci na przełomie października i listopada. Znakomite miejsce - piękne krajobrazy, znakomity wypoczynek i bezkresne spacery. Apartamenty wspominam naprawdę cudownie. Słowenia to fenomenalny kraj na wczasy. Fantastyczne były miasta Maribor, Lublana, a szczególnie Portoroz . Bled to miejsce w którym można się zauroczyć.

Mateusz

Bled - naprawdę wspaniałe miejsce

Byłam na wyjeździe w Słowenii z dzieckiem w środku września przez dwanaście dni. To było wspaniałe - wyśmienite krajobrazy, niezwykłe atrakcje i piękne wycieczki fakultatywne. Hotele wspominam naprawdę świetnie. Słowenia to fenomenalny kraj do odwiedzenia. Piękne są miasta Maribor , Celje i oczywiście Maribor. Bled to miejsce które naprawdę trzeba poznać.

Aga

Było wyśmienicie - wycieczka do Słowenii

Zdarzyło mi się pojechać do Słowenii ze swoją narzeczoną cztery miesiące temu na 10 dni. To było piękne - cudowne poranki, błogie poranki i fantastyczny wypoczynek. Noclegi były naprawdę świetne. Zawsze przeczuwałem, że Słowenia to kraj malowniczy. Wspaniałe były miasta Portoroz , Maribor  i Lublana. Bled to miejsce gdzie czekają Was same niesamowite wrażenia.

Grzegorz

Bled - rewelacyjne wakacje

Pojechałam na wakacje do Słowenii z dwójką dzieci w sierpniu na 12 dni. Było naprawdę bardzo fajnie - niezwykłe przysmaki, wyśmienite wycieczki fakultatywne i fantastyczna atmosfera. Noclegi wspominam naprawdę bardzo dobrze. Zawsze czułam, że Słowenia to ciekawy kraj do odwiedzenia. Fenomenalne były miasta Maribor, Portoroz , no i oczywiście Lublana. Bled to miejsce skąd przywieziesz wyśmienite wspomnienia.

Gabrysia

Urlop w Słowenii - było naprawdę ciekawie

Pojechałem do Słowenii w środku listopada na 12 dni. Naprawdę rewelacyjne miejsce: ciepłe popołudnia, tradycyjne potrawy i fantastyczne oferty wakacyjne. Hotele wspominam naprawdę pozytywnie. Słowenia to fenomenalny kraj do odwiedzenia. Fascynujące były Celje, Maribor, no i oczywiście Postojna. Bled to miejsce gdzie czekają Cię dobre wrażenia.

Mateusz

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Bled – Słowenia Bled – Słowenia
Ocena: 4,82 - Pasja Świata

Najczęściej wyszukiwane:

  • bled słowenia