Baśka Voda – Chorwacja

Chorwacja

ZOBACZ

Baśka Voda - Chorwacja

Baśka Voda to dla turystów jeden z najatrakcyjniejszych kurortów w Chorwacji. Wystarczy, że pomyślisz Baśka Voda - Chorwacja, a marzenia pojawiają się same: piękne apartamenty, genialne oferty i idealne krajobrazy.

Baśka Voda w Chorwacji

Dla jednych Baśka Voda to genialne oferty pobytu, gościnni ludzie i świetne zachody słońca, a dla pozostałych przepiękne wycieczki autokarowe, rajskie poranki i fascynująca wycieczka all inclusive. Wycieczka do Chorwacji z pewnością będzie bajecznym doznaniem dla każdego wielbiciela wyjazdów.

Chorwacja - OFERTY

Chorwacja - Baśka Voda

Baśka Voda zaskakuje odwiedzających. Bajkowe miejsca, niesamowite przysmaki i genialne atrakcje - to wszystko przekonuje, że Baśka Voda to fenomenalne miejsce na wczasy.

Baśka Voda - Chorwacja

Baśka Voda to dla zwiedzających ciekawe apartamenty i genialna przyroda. Obcokrajowcy zwiedzają chętnie takie miejsca jak Trogir, Sibenik i Split. Polecam: Baśka Voda - Chorwacja. Przekonaj się, jak bajkowym kurortem jest Baśka Voda.

Baśka Voda – Chorwacja
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Chorwacja - Opinie:

Baśka Voda - fantastyczne miejsce

Pojechałem na wczasy do Chorwacji z przyjaciółmi kilkanaście miesięcy temu na dwanaście dni. Wspomnienia super - wspaniałe rejsy, niezwykłe spacery i fantastyczne oferty wycieczek. Apartament wspominam naprawdę wspaniale. Od dawna słyszałem opinie, że Chorwacja to kraj przyjemny. Fantastyczne były miasta Split, Trogir, no i bezsprzecznie Neum. Baśka Voda to miejsce fascynujące.

Jakub

Baśka Voda – Chorwacja

Wczasy w Chorwacji - Bajkowe domki

Byliśmy na wyjeździe w Chorwacji z dwójką dzieci cztery tygodnie temu. Pomyślcie: bardzo tanie oferty wczasów, malownicze miejsca i rewelacyjne wycieczki autokarowe. Noclegi były świetne. Chorwacja to fascynujący kraj na wakacje. Fascynujące były Pula, Korcula i Orebic. Baśka Voda to miejsce które warto poznać.

Kinga i Sebastian

Było naprawdę ekstra - podróż do Chorwacji

Byłam w Chorwacji. Było naprawdę bardzo fajnie - wspaniała okolica, ciekawe przysmaki i dobre oferty wakacyjne. Noclegi wspominam naprawdę cudownie. Zawsze słyszałam opinie, że Chorwacja to fantastyczny kraj na urlop. Przepiękne są miasta Korcula, Vodice  i Osijek. Baśka Voda to miejsce gdzie trzeba się wybrać.

Zuzia

Chorwacja - niesamowite miejsce

Pojechałam w podróż do Chorwacji ze swoim chłopakiem. Było ciekawie: bajeczne zapachy, urozmaicone potrawy i kolorowe zachody słońca. Kwatery były naprawdę wspaniałe. Chorwacja to cudowny kraj na wakacje. Najczęściej wspominam Dubrownik, Orebic i Sibenik. Baśka Voda to miejsce fascynujące.

Kinga

Chorwacja - niesamowita wycieczka

Byłem na wyjeździe w Chorwacji ze swoją żoną w lutym przez 2 tygodnie. Było bajkowo - rewelacyjny wypoczynek, fantastyczna zabawa i bezkresne spacery. Hotele były naprawdę cudowne. Zawsze słyszałem opinie, że Chorwacja to przepiękny kraj do odwiedzenia. Fascynujące są miasta Pula, Neum i Split. Baśka Voda to miejsce które naprawdę trzeba polecić.

Patryk

Zdecydowanie warto polecić - wycieczka do Chorwacji

Pojechałem do Chorwacji z żoną. Genialne miejsce - piękne spacery, rewelacyjne zabytki i atrakcyjne oferty noclegowe. Całe wakacje wspominam fantastycznie. Już wcześniej mówiłem, że Chorwacja to piękny kraj na urlop. Wspaniałe były miasta Split, Seget Donji, no i naturalnie Neum. Baśka Voda to miejsce z którego przywieziesz świetne wspomnienia.

Artur

Naprawdę przepiękne miejsce - podróż do Chorwacji

Udało nam się być w Chorwacji z córką przez dwanaście dni. To było niesamowite: idealne wycieczki, idealne zachody słońca i błogi wypoczynek. Warunki wspominamy rewelacyjnie. Zawsze podejrzewaliśmy, że Chorwacja to kraj przyjemny. Cudowne są miasta Pula, Neum, a nade wszystko Split. Baśka Voda to miejsce gdzie musicie się wybrać.

Ania i Filip

Dobre temperatury - Chorwacja

Udało mi się być w Chorwacji ze swoją dziewczyną w tamtym roku przez 3 tygodnie. Fantastyczne miejsce: smakowite potrawy, przepiękne popołudnia i niezwykła przyroda. Hotele były wspaniałe. Chorwacja to kraj fantastyczny. Bardzo podobały mi się Split, Korcula, no i bezsprzecznie Trogir. Baśka Voda to miejsce do którego musicie się wybrać.

Rafał

Wczasy w Chorwacji - było naprawdę bardzo fajnie

Zdarzyło mi się pojechać do Chorwacji ze znajomymi w środku grudnia na 10 dni. Było naprawdę świetnie: dobra zabawa, bardzo tanie potrawy i genialne wycieczki autokarowe. Noclegi były wspaniałe. Chorwacja to kraj niezwykły. Najbardziej podobały mi się miasta Novalija, Vela Luka i Pula. Baśka Voda to miejsce skąd przywieziesz fantastyczne wspomnienia.

Kamil

Chorwacja - kolorowe wakacje

Byłem na wczasach w Chorwacji z córką pięć miesięcy temu przez trzy tygodnie. Naprawdę cudowne miejsce - fascynujące wycieczki fakultatywne, malownicze rejsy i niezwykłe oferty wakacyjne. Wakacje wspominam naprawdę bardzo miło. Chorwacja to fantastyczny kraj na wakacje. Przepiękne były miasta Korcula, Split, no i bezsprzecznie Sibenik. Baśka Voda to miejsce gdzie musicie się wybrać.

Krystian

Chorwacja - wyśmienita podróż

Byłam na wakacjach w Chorwacji z przyjaciółmi na początku grudnia. Naprawdę wyśmienite miejsce: piękne słońce, przepiękne plaże i fenomenalne widoki. Hotel wspominam bardzo dobrze. Zawsze spodziewałam się, że Chorwacja to fantastyczny kraj na urlop. Interesujące są Korcula, Split, a nade wszystko Pula. Baśka Voda to miejsce skąd przywieziesz rewelacyjne wspomnienia.

Ula

Urlop w Chorwacji - było niesamowicie

Zdarzyło nam się być w Chorwacji z przyjaciółmi na początku maja przez 2 tygodnie. Było naprawdę rewelacyjnie - uśmiechnięci ludzie, wyśmienita pogoda i urozmaicone oferty urlopowe. Noclegi były bardzo miłe. Chorwacja to przyjemny kraj na wczasy. Podobały nam się Pula, Split, no i naturalnie Vela Luka. Baśka Voda to miejsce skąd przywieziecie fascynujące wspomnienia.

Kinga i Patryk

Chorwacja - przepiękne miejsce

Byliśmy w Chorwacji z dwójką dzieci w drugiej połowie marca przez 12 dni. Wspomnienia super - barwne wycieczki, fantastyczne plaże i świetne temperatury. Kwaterę wspominamy cudownie. Już wcześniej czuliśmy, że Chorwacja to przyjemny kraj na wakacje. Wspaniałe są Sibenik, Zagrzeb i Dubrownik. Baśka Voda to miejsce bardzo ciekawe.

Małgosia i Dawid

Chorwacja - niesamowita wycieczka

Pojechałam w podróż do Chorwacji w lutym. Wspomnienia cudowne - urozmaicone oferty noclegów, fenomenalna przyroda i rozkoszne kąpiele. Ludzi wspominam cudownie. Chorwacja to kraj fantastyczny. Fenomenalne były miasta Pula, Split, a zwłaszcza Osijek. Baśka Voda to miejsce z którego przywieziesz przyjemne wspomnienia.

Sandra

Podróż do Chorwacji - naprawdę genialne miejsce

Byłam na urlopie w Chorwacji z chłopakiem przez dwa tygodnie. Było fantastycznie: idealny wypoczynek, przyjemne plaże i przyjemne wycieczki. Kwatery wspominam naprawdę bardzo miło. Od dawna mówiłam, że Chorwacja to wspaniały kraj na wakacje. Rewelacyjne były miasta Split, Zagrzeb i Seget Donji. Baśka Voda to miejsce cudowne.

Ania

Było naprawdę bardzo fajnie - urlop w Chorwacji

Pojechałem na wakacje do Chorwacji z przyjaciółmi na przełomie sierpnia i września. Urokliwe miejsce - niebieskie morze, bardzo tania kuchnia i świetne potrawy. Noclegi były bardzo miłe. Zawsze przeczuwałem, że Chorwacja to przyjemny kraj do odwiedzenia. Najlepiej wspominam Pula, Zagrzeb i oczywiście Osijek. Baśka Voda to miejsce skąd przywieziesz barwne wspomnienia.

Maciej

Baśka Voda

Byłam na wyjeździe w Chorwacji z córką na początku października przez 3 tygodnie. Było naprawdę bardzo fajnie - bajeczny wypoczynek, malownicza okolica i niezwykłe oferty. Wyjazd wspominam naprawdę cudownie. Chorwacja to kraj fenomenalny. Najbardziej podobały mi się Seget Donji, Zadar i oczywiście Pula. Baśka Voda to miejsce wspaniałe.

Zuzanna

Bajkowe wczasy all inclusive - urlop w Chorwacji

Byłem na wczasach w Chorwacji ze swoją dziewczyną w tym roku przez 2 tygodnie. Było naprawdę świetnie: dzikie kąpiele, dobre oferty wyjazdów i genialne wycieczki. Wyjazd wspominam naprawdę dobrze. Chorwacja to kraj wspaniały na wakacje. Fenomenalne były miasta Korcula, Novalija, a szczególnie Seget Donji. Baśka Voda to miejsce do którego trzeba pojechać.

Filip

Przepiękne wycieczki - wakacje w Chorwacji

Byliśmy na wczasach w Chorwacji z córką sześć lat temu przez 3 tygodnie. Naprawdę znakomite miejsce: niezwykłe oferty noclegów, bajkowe morze i przyjazne temperatury. Całe wczasy były naprawdę rewelacyjne. Chorwacja to kraj ciekawy. Bardzo podobały nam się Vodice , Trogir, no i oczywiście Neum. Baśka Voda to miejsce na pewno się zakochacie.

Barbara i Maciek

Genialne miejsce

Pojechałam do Chorwacji z dziećmi w drugiej połowie października. Tego się nie da zapomnieć: wyśmienite rejsy, udane zwiedzanie i genialne oferty wyjazdowe. Ośrodek wczasowy wspominam bardzo dobrze. Chorwacja to piękny kraj do odwiedzenia. Fantastyczne były miasta Dubrownik, Sibenik i Rijeka. Baśka Voda to miejsce gdzie czekają Was same niezwykłe wrażenia.

Ania

Fantastyczne miejsce - urlop w Chorwacji

Udało nam się pojechać do Chorwacji z dziećmi na 3 tygodnie. Było bardzo fajnie: tanie przysmaki, cudowne plaże i bardzo tanie wycieczki fakultatywne. Urlop wspominamy świetnie. Zawsze mówiliśmy, że Chorwacja to cudowny kraj na urlop. Przepiękne są Slavonski Brod, Vela Luka, a nade wszystko Vodice . Baśka Voda to miejsce które pokochasz.

Olga i Wojtek

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Baśka Voda – Chorwacja Baśka Voda – Chorwacja
Ocena: 4,91 - Pasja Świata