Argentyna – wycieczki

Argentyna

ZOBACZ

Argentyna - wycieczki

Argentyna to dla turystów najbardziej atrakcyjne państwo w Ameryce Południowej. Wystarczy, że pomyślisz Argentyna - wycieczki, a skojarzenia nasuwają się same: rajskie spacery, bajkowe morze i wyśmienite kwatery.

Wycieczki do Argentyny

Dla jednych Argentyna to krystalicznie czysta woda, bajkowe kwatery i rajskie zachody słońca, a dla innych cudowne temperatury, rewelacyjne ceny i świetne zachody słońca. Wyjazd do Argentyny może być najlepszym doświadczeniem dla każdego konesera zwiedzania.

Argentyna - OFERTY

Wycieczki - Argentyna

Argentyna potrafi oczarować. Urozmaicone oferty wakacyjne, wyśmienite zabytki i bajeczne temperatury - to przekonuje, że Argentyna to genialne miejsce na wycieczkę.

Argentyna - wycieczki

Argentyna to bezustannie nowoczesne kwatery i udane wycieczki fakultatywne. Najczęściej polecane miasta to Buenos Aires, Posadas i Trelew. Polecam: Argentyna - wycieczki. Spójrz sam, jak ciekawym krajem jest Argentyna.

Argentyna – wycieczki
UŁATWIENIE!
Wyszukamy idealne wakacje za Ciebie
i szybko oddzwonimy!Chcesz od razu podać szczegóły?

od
do


dorosłych

dzieci

 Oświadczam, że w związku z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoYo Sp. z o.o. oraz pasjaswiata.pl .

Argentyna - Opinie:

Bardzo tanie oferty wczasów - wycieczka do Argentyny

Byłam w Argentynie z koleżankami w maju przez kilka dni. Było świetnie: niezwykłe plaże, rewelacyjne ceny i fenomenalne plaże. Noclegi były naprawdę bardzo miłe. Argentyna to kraj cudowny na urlop. Piękne były miasta Rosario, Luján, a zwłaszcza Posadas. Argentyna to kraj na pewno się zakochacie.

Wiki

Argentyna – wycieczki

Wczasy w Argentynie - fascynujące miejsce

Byłem na urlopie w Argentynie z żoną w drugiej połowie października. Naprawdę świetne miejsce - urozmaicone oferty, bajeczne zapachy i ciekawa turystyka. Noclegi były naprawdę rewelacyjne. Argentyna to malowniczy kraj na wakacje. Fantastyczne są Jujuy, La Rioja i Ushuaia. Argentyna to kraj do którego trzeba się wybrać.

Piotrek

Naprawdę genialne miejsce - wycieczka do Argentyny

Byliśmy na urlopie w Argentynie. Było bajecznie - niezwykłe położenie, wakacyjna atmosfera i niezwykłe zabytki. Wczasy wspominamy dobrze. Argentyna to niezwykły kraj na urlop. Niesamowite są Luján, El Calafate, no i naturalnie Mendoza. Argentyna to kraj w którym czekają Was niesamowite wrażenia.

Zosia i Maciej

Urlop w Argentynie - Ciekawe wakacje last minute

Byłem na urlopie w Argentynie z trójką dzieci przez 12 dni. To była rewelacja: regionalne przysmaki, niezwykłe oferty wakacyjne i fantastyczne przysmaki. Jedzenie wspominam naprawdę dobrze. Już wcześniej podejrzewałem, że Argentyna to urokliwy kraj na urlop. Fascynujące były Córdoba, La Rioja i Corrientes. Argentyna to kraj skąd przywieziesz fantastyczne wspomnienia.

Adam

Argentyna - było super

Udało mi się być w Argentynie z narzeczonym w styczniu. To była bajka: cudowne położenie, malownicze rejsy i przychylnie nastawieni mieszkańcy. Ośrodek wczasowy wspominam świetnie. Zawsze podejrzewałam, że Argentyna to wspaniały kraj. Ciekawe były Posadas, Trelew, no i naturalnie Ushuaia. Argentyna to kraj na pewno się zauroczysz.

Pola

Argentyna - bajeczna wycieczka

Byłem na wyjeździe w Argentynie na przełomie marca i kwietnia przez 2 tygodnie. Było super: przyjemne krajobrazy, wspaniali ludzie i niesamowite potrawy. Noclegi wspominam bardzo pozytywnie. Argentyna to kraj fenomenalny. Najbardziej podobały mi się Mendoza, El Calafate, a nade wszystko Corrientes. Argentyna to kraj do którego musisz się wybrać.

Konrad

Było naprawdę wspaniale - Argentyna

Byłem na wakacjach w Argentynie z kolegami na przełomie grudnia i stycznia przez dziesięć dni. Naprawdę super: wspaniałe wycieczki autokarowe, błogi wypoczynek i fantastyczne miejsca. Noclegi wspominam dobrze. Argentyna to kraj malowniczy. Fenomenalne były Buenos Aires, Ushuaia i oczywiście Rosario. Argentyna to kraj do którego musisz się wybrać.

Kuba

Przepiękne wczasy all inclusive

Pojechałem do Argentyny w drugiej połowie grudnia na dziesięć dni. Naprawdę cudownie - piękne zachody słońca, uśmiechnięci ludzie i wyśmienite temperatury. Noclegi wspominam naprawdę bardzo miło. Argentyna to niezwykły kraj na urlop. Podobały mi się miasta Jujuy, La Rioja i Ushuaia. Argentyna to kraj na pewno się zakochasz.

Marek

Argentyna - niesamowita podróż

Pojechałam w podróż do Argentyny z mężem. Naprawdę wyśmienite miejsce - niesamowite widoki, urokliwe wycieczki autokarowe i tanie jedzenie. Wczasy były wspaniałe. Zawsze wiedziałam, że Argentyna to niezwykły kraj na wczasy. Ciekawe były Corrientes, Bariloche, a przede wszystkim Córdoba. Argentyna to kraj bardzo ciekawy.

Maja

Argentyna - rajskie wakacje

Byłam w Argentynie z koleżanką w pierwszej połowie grudnia. Naprawdę niezwykłe miejsce: długie spacery, regionalne przysmaki i relaksujące zwiedzanie. Noclegi były naprawdę cudowne. Argentyna to fascynujący kraj. Najlepiej wspominam Salta, Córdoba i Posadas. Argentyna to kraj w którym czekają Cię dobre wrażenia.

Agata

Wakacje w Argentynie - naprawdę urokliwe miejsce

Pojechałam w podróż do Argentyny ze swoim narzeczonym. Zdecydowanie warto polecić: życzliwi ludzie, znakomite wycieczki fakultatywne i fenomenalne zachody słońca. Noclegi wspominam naprawdę fantastycznie. Już wcześniej podejrzewałam, że Argentyna to urokliwy kraj na wczasy. Cudowne były Ushuaia, El Calafate i Bariloche. Argentyna to kraj gdzie trzeba się wybrać.

Urszula

Było rewelacyjnie

Pojechałam do Argentyny w drugiej połowie czerwca. Naprawdę cudowne miejsce: fenomenalne miejsca, przepiękne zakątki i rajskie kąpiele. Hotele były naprawdę rewelacyjne. Zawsze mówiłam, że Argentyna to kraj niezwykły na wakacje. Z największym sentymentem wspominam Córdoba, Mendoza, no i oczywiście Neuquén. Argentyna to kraj do którego musisz się wybrać.

Zuzanna

Rewelacyjne wczasy - wczasy w Argentynie

Byliśmy na wyjeździe w Argentynie w tamtym roku. Niesamowite miejsce - bajeczne słońce, malownicze poranki i idealne przysmaki. Urlop wspominamy bardzo dobrze. Już wcześniej słyszeliśmy opinie, że Argentyna to interesujący kraj na urlop. Rewelacyjne są miasta Bariloche, La Rioja i Luján. Argentyna to kraj w którym można się zakochać.

Ula i Damian

Naprawdę warto polecić - Argentyna

Byłam na wyjeździe w Argentynie ze znajomymi. Wrażenia ekstra: słoneczna pogoda, wspaniały wypoczynek i bardzo tanie oferty wczasów. Wakacje były naprawdę fantastyczne. Argentyna to niezwykły kraj. Wspaniałe są miasta Luján, El Calafate i Mendoza. Argentyna to kraj gdzie musisz pojechać.

Martyna

Naprawdę warto polecić

Byłem w podróży w Argentynie z dzieckiem we wrześniu przez trzy tygodnie. Wrażenia wyśmienite - genialny wypoczynek, urozmaicone zakątki i ciepłe słońce. Hotel wspominam bardzo dobrze. Argentyna to przyjemny kraj. Piękne są miasta El Calafate, Salta i oczywiście Mar del Plata. Argentyna to kraj gdzie trzeba pojechać.

Konrad

Wakacje w Argentynie - było bardzo fajnie

Pojechałem do Argentyny kilka tygodni temu. Warto polecić: relaksujące poranki, ciekawe oferty wyjazdów i fenomenalna kuchnia. Noclegi były cudowne. Argentyna to niesamowity kraj na wakacje. Niezwykłe były miasta Mendoza, Córdoba i bezsprzecznie Posadas. Argentyna to kraj bardzo ciekawy.

Mikołaj

Było naprawdę ciekawie - wczasy w Argentynie

Byliśmy na wakacjach w Argentynie w drugiej połowie marca przez 3 tygodnie. Było wyśmienicie: słoneczne poranki, niezwykłe popołudnia i rajskie plaże. Poznanych ludzi wspominamy naprawdę cudownie. Argentyna to piękny kraj na urlop. Z największym sentymentem wspominam Corrientes, Luján, a nade wszystko Ushuaia. Argentyna to kraj na pewno się zauroczysz.

Magdalena i Mateusz

Argentyna - wspaniały urlop

Pojechaliśmy na urlop do Argentyny z przyjaciółmi rok temu na 10 dni. Zdecydowanie warto polecić - relaksujące wieczory, malownicze zabytki i fantastyczne wieczory. Warunki były naprawdę fantastyczne. Argentyna to urokliwy kraj. Wspaniałe były miasta Luján, Jujuy i oczywiście Neuquén. Argentyna to kraj w którym czekają Was dobre wrażenia.

Ewa i Mateusz

Było ciekawie

Byłem na urlopie w Argentynie w pierwszej połowie września. Naprawdę fantastyczne miejsce: fantastyczne oferty wyjazdów, bajkowe wycieczki autokarowe i dzika przyroda. Warunki były naprawdę świetne. Zawsze podejrzewałem, że Argentyna to niesamowity kraj na wczasy. Rewelacyjne były miasta Mendoza, Mar del Plata, no i naturalnie Ushuaia. Argentyna to kraj skąd przywieziecie świetne wspomnienia.

Adam

Argentyna - idealny urlop

Pojechałam na wczasy do Argentyny z chłopakiem w środku czerwca. Naprawdę świetne miejsce: rozkoszne słońce, niezwykłe zapachy i urozmaicone oferty wyjazdowe. Noclegi były fantastyczne. Zawsze słyszałam opinie, że Argentyna to urokliwy kraj. Cudowne były Córdoba, Posadas i Rosario. Argentyna to kraj gdzie musicie pojechać.

Natka

Argentyna - Atrakcyjne oferty wczasów

Zdarzyło mi się być w Argentynie z trójką dzieci w drugiej połowie sierpnia przez dziesięć dni. Stanowczo warto polecić: bajkowe poranki, ciekawe oferty urlopu i atrakcyjne oferty wczasów. Całe wakacje wspominam naprawdę świetnie. Zawsze spodziewałem się, że Argentyna to interesujący kraj na urlop. Rewelacyjne były Tucumán, La Rioja i bezsprzecznie Buenos Aires. Argentyna to kraj gdzie musisz się wybrać.

Hubert

Byłeś tam? Weź udział w ankiecie:
  1. Gdzie, z kim i kiedy byłeś na wakacjach?
  2. Jak było?
  3. Co wspominasz najlepiej?
  4. Czego oczekiwałeś i jaka była rzeczywistość?
  5. Jakie miasta możesz polecić?
  6. Jak polecisz to miejsce przyszłym podróżnikom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Argentyna – wycieczki Argentyna – wycieczki
Ocena: 4,94 - Pasja Świata